Mikrosłuchawki

Niewidzialna słuchawka albo mikrosłuchawka nadaje się szczególnie do zastosowania przez siły bezpieczeństwa, detektywów, ochroniarzy, ale także dla studentów podczas egzaminów. Mikrosłuchawka ma niesamowicie małe rozmiary i po włożeniu do ucha całkowicie niewidoczna. Bezprzewodowa słuchawka do ukrytej komunikacji może być połączona z telefonem komórkowym lub bezpośrednio z nadajnikiem. Sortuj


 • Mikrosłuchawka PROFI

  POLECAMY
  Wysokiej jakości mikrosłuchawka PROFI jest idealnym rozwiązaniem do sekretnego słuchania instrukcji.
  Cena: 249 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MS01-050108
 • Mikrosłuchawka ECONOMY

  Bezprzewodowa mikrosłuchawka pozwala Tobie na słuchanie porad przyjaciela przez telefon, bez jakichkolwiek podejrzeń.
  Cena: 199 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MS02-050108
 • Profesjonalna mikrosłuchawka MicSpy

  Profesjonalna mikrosłuchawka MicSpy charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, miniaturowymi rozmiarami oraz niesamowicie czystym dźwiękiem. 
  Cena: 599 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MS12-050137
 • Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box

  Miniaturowa słuchawka z GSM box'em pozwoli Ci na podsłuchiwanie z nieograniczonej odległości bez użycia telefonu. Urządzenie jest niesamowicie małe, a jednocześnie zapewnia niesamowicie dobrą jakość dźwięku.
  Cena: 739 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MS13-050137
 • Profesjonalna minisłuchawka UHF

  profesjonalna mikrosłuchawka działa bez pętli indukcyjnych i innych akcesoriów komunikacja we frekwencji UHF
  Cena: od 1 819 zł
   
  Dostępność: Dostępny u dostawcy
  Numer katalogowy: PRO07-0000Zastosowanie mikrosłuchawki

Zapomnij o odpisywaniu, czy ściąganiu podczas egzaminów - zdaj  i ściągawki i rozwiąż test za pomocą mikrosłuchawki! Dzięki mikrosłuchawce Twój partner może być po drugiej stronie telefonu i z bezpiecznej odległości pomagać Ci w rozwiązaniu testu, a Ty nie będziesz już nigdy musiał obawiać się nakrycia na ściąganiu. 

Mikrosłuchawka do ukrytej komunikacji mierzy zaledwie kilka milimetrów i oferujemy ją w kilku wariantach, z których można wybrać dokładnie tę, która będzie najbardziej odpowiednia. Mikrosłuchawka może pomóc nie tylko podczas egzaminów, ale także podczas prezentacji, debat oraz innych sytuacji. 

Jak działa mikrosłuchawka?

Mikrosłuchawka działa w zasadzie tak samo jak zwykła bezprzewodowa słuchawka hands-free oraz ma dużo mniejsze wymiary, co pozwala na schowanie jej w uchu. Mikrosłuchawkę należy uzupełnić o niezbędne elementy, które zapewnią transmisję dźwięku do telefonu komórkowego, lub krótkofalówki. 

Na co trzeba uważać podczas korzystania z mikrosłuchawki?

Podczas używania mikrosłuchawki niezbędne jest zapewnienie higieny uszu. Niewidzialna słuchawka jest naprawdę miniaturowa i jego głośnik jest stosunkowo podatny na zatkania. Wystarczy odrobina brudu i słyszalności mikrosłuchawki może być znacznie gorsza. 

Kiedy słyszysz gwizd w mikrosłuchawce, oznacza to, że żywotność baterii zbliża się do końca i trzeba ją wymienić. Przy zakupie zalecamy zakupić kilka zapasowych baterii do mikrosłuchawki.

Jak podłączyć do telefonu mikrosłuchawkę?

Mikrosłuchawkę podłączysz do telefonu komórkowego za pomocą pętli indukcyjnej, którą można połączyć z telefonem albo za pomocą kabla podłączonego do gniazda słuchawkowego (w tym wariancie mikrosłuchawkę podłączysz również na przykład z odtwarzaczem MP3), lub też w wersji bardziej komfortowej - przez bluetooth.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box  

  Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box

  Miniaturowa słuchawka z GSM box'em pozwoli Ci na podsłuchiwanie z nieograniczonej odległości bez użycia telefonu. Urządzenie jest niesamowicie małe, a jednocześnie zapewnia niesamowicie dobrą jakość dźwięku.

  Cena:
  739 zł