Karta GSM do mikrosłuchawek

SPRZEDAŻ UKOŃCZONA
Świetne urządzenie, które ma za zadanie przenosić dźwięk do mikrosłuchawki. Karta GSM zastępuje pętlę indukcyjną i telefon komórkowy. 
Cena:
474 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Numer katalogowy:
MS14-050137
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Karta GSM do mikrosłuchawek

Karta GSM jest świetnym dodatkiem do mikrosłuchawki. Urządzenie łączy w sobie dwa inne urządzenia - pętlę indukcyjną oraz telefon komórkowy. Główną jego zaletą jest to, że do pracy nie wymaga telefonu komórkowego, dzięki czemu będziesz mógł utrzymać komunikację nawet w przypadku, gdy będziesz bez telefonu komórkowego.

Własności:

 • automatyczne odbieranie połączeń
 • wzmacniacz 3W zapewniający dźwięk wysokiej jakości w słuchawce
 • zintegrowany mikrofon do dwustronnej komunikacji 
 • działa bez zakłóceń w odległości 20-30 cm od mikrosłuchawki 

Jak działa karta GSM?
Do karty GSM wystarczy włożyć kartę SIM i włączyć urządzenie, które od razu gotowe jest do działania. Należy pamiętać, by urządzenie nie było oddalone od mikrosłuchawki o więcej niż 30cm. 

Jedyne, co należy teraz zrobić, to zadzwonić na numer karty SIM włożonej do karty GSM. Połączenie zostanie natychmiast ustanowione pozwalając na obustronną komunikację. 

W odróżnieniu od innych podobnych urządzeń, kartę GSM nie trzeba parować z innymi urządzeniami - wszystko odbywa się zupełnie automatycznie. 

Zawartość opakowania:

 • karta GSM
 • zasilacz USB

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Pętla indukcyjna BLUETOOTH 3W  

  Pętla indukcyjna BLUETOOTH 3W

  Pętla indukcyjna BLUETOOTH 3W służy do transmisji dźwięku z telefonu komórkowego do mikrosłuchawek. Dzięki wzmacniaczowi bardzo dobrą lepszą jakość dźwięku.

  Cena:
  199 zł
 • Pętla indukcyjna 3W  

  Pętla indukcyjna 3W

  Pętla indukcyjna 3W służy do transmisji dźwięku z telefonu komórkowego do mikrosłuchawek. Jej wzmacniacz zapewnia wysokiej jakości dźwięk.

  Cena:
  109 zł