Zegary z kamerą

Budziki oraz zegary z ukrytą kamerą są bardzo użytecznym dodatkiem na przykład do biura, gdzie mogą dyskretnie nagrywać spotkania z pracownikami, jak również monitorować biura po godzinach pracy, lub też Twoje mieszkanie w czasie Twojej nieobecności. 

Niektóre z produktów w naszej ofercie wyposażone są w możliwość nagrywania w nocy.Sortuj


 • Cyfrowy zegar z kamerą Full HD oraz WiFi

  Cyfrowy zegar z kamerą Full HD WiFi jest w tej kategorii cenowej jednym z najlepszych produktów na rynku. Cechami wyróżniającymi danego zegara są m.in. 90-stopnowy kąt widzenia, kamera IP do zdalnego odtwarzania z urządzenia zdalnego, detekcja ruchu, praca w sieci oraz promiennik podczerwieni.
  Cena: 437 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: BK54
 • Budzik z kamerą BASIC

  Niezawodny budzik z ukrytą kamerą o rozdzielczości 1280x960px oraz wsparciem kart microSD do 32GB. 
  Cena: 162 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MK24-030242
 • Radiobudzik z kamerą HD i noktowizorem

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Ekskluzywny radiobudzik z ukrytą kamerą szpiegowską i możliwością nagrywania HD, nawet w całkowitej ciemności, dzięki wbudowanemu noktowizorowi.  
  Cena: 999 zł
  Zniżka: 33,4%
  Dostępność: < niż 3 sztuki
  Numer katalogowy: MK66-030243
 • Szpiegowski budzik z kamerą HD EXLUSIVE

  DLA WYMAGAJĄCYCHPRODUKCJA NA ŻYCZENIE
  Ekskluzywna wykonana na zamówienie kamera HD ukryta w zwykłym budziku Doskonały kamuflaż Niewidzialny oświetlacz IR
  Cena: 2 299 zł
   
  Dostępność: Produkcja na zamówienie
  Numer katalogowy: MK70-030249
 • Profesjonalny budzik z kamerą - 720p, detekcja ruchu

  PROMOCJA
  Budzik produkowany na zamowienie, z kamerą HD i detekcją ruchu. Najlepsza możliwa ukryta kamera. Nadaje się do stosowania szczególnie w bardzo delikatnej sytuacji, w której nie można sobie pozwolić na wykrycie kamer.
  Cena: 999 zł
  Zniżka: 20,0%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MK80-A-V
 • Cyfrowy zegar z ukrytą obrotową kamerą WiFi

  PROMOCJA
  Niepozorny cyfrowy zegar z ukrytą kamerą w jakości Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 mpx obraca się w kierunku poziomym pod kątem 330. Zegar wyposażony jest w czujnik ruchu , a sterowanie możliwe jest bezpośrednio z komputera lub smartfona.
  Cena: 374 zł
  Zniżka: 25,1%
  Dostępność: W drodze (2-3 tygodnie)
  Numer katalogowy: BK55
 • Kamera szpiegowska FULL HD ukryta w zegarze

  Zegar z ukrytą kamerą w jakości   Full HD 1080p.  Produkt wyróżnia się wbudowanym sensorem ruchu, dzięki któremu nagrywanie rozpoczyna się w momencie wykrycia ruchu. Zdalne sterowanie możliwe jest za pomocą apliakcji mobilnej na komputery PC oraz smartfony.
  Cena: 374 zł
  Zniżka: 25,1%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: BK50
 • Zegar z kamerą IP i sensorem ruchu

  Zegar ukrytą kamerą IP .  Produkt wyróżnia się wbudowanym sensorem ruchu, dzięki któremu nagrywanie rozpoczyna się w momencie wykrycia ruchu. Zdalne sterowanie możliwe jest za pomocą aplikacji mobilnej na komputery PC oraz smartfony.
  Cena: 312 zł
   
  Dostępność: W drodze (2-3 tygodnie)
  Numer katalogowy: BK49
 • Cyfrowy zegar z ukrytą kamerą Full HD, IR

  Cyfrowy zegar z wbudowaną ukrytą kamery Full HD jest produktem o bardzo dobrej wydajności oraz przystępnej cenie.  Zintegrowany czujnik ruchu  działa na dystansie 6 m i pozwala na nagrywanie tylko wtedy, gdy zostanie wykryty ruch w obrębie działanie kamery.
  Cena: 212 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MK130
 • Radiobudzik ze stacją pogodową i ukrytą kamerą Full HD

  Radiobudzik ze stacją pogodową z ukrytą kamerą  FULL HD dla kompletnego podglądu Twojego domu. Wbudowany sensor ruchu na odległość 6 metrów. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie filmów wideo to jedne z praktycznych funkcji tego urządzenia.  
  Cena: 437 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MK136
 • Zegar ścienny z kamerą IP FULL HD

  Zegar ścienny z ukrytą kamerą IP nagrywającą w jakości HD. Detekcja ruchu oraz zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej  są jednymi z głównych zalet tego produktu.
  Cena: 437 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: BK59Działanie kamery ukrytej w budziku

Budzik lub zegar z ukrytą kamerą jest zwykle wyposażony w pilota zdalnego sterowania, dzięki któremu w wygodny sposób włączysz i wyłączysz nagrywanie. Budziki mają tę zaletę, że mogą być podłączone na stałe do sieci elektrycznej, dzięki czemu nie będziesz musiał się zajmować ich doładowywaniem. Dodatkowo niektóre z naszych zegarów mają własne baterie wewnętrzne zapewniające do 5 godzin ciągłego nagrywania lub też ok 20 godzin w trybie gotowości. 

Gdzie można użyć budzika z kamerą 

Budzik z minikamerą nadaje się idealnie do biur, magazynów i mieszkań. Jeśli podejrzewasz, że coś może się dziać w biurze pod Twoją nieobecność, ustaw tam budzik z kamerą, który pomoże wyjaśnić sytuację. Budzik szpiegowski może znaleźć się też na wyposażeniu pokoju dziecięcego w celu kontroli opiekunki Twoich dzieci. 

Warianty ukrytych kamer w budzikach i zegarach

Oferujemy kilka wariantów kamer ukrytych w budzikach i zegarach, z których każdy nadaje się do innego zastosowania. 

Ukryta kamera do miejsc bez prądu elektrycznego

W miejscach, w których nie ma dostępu do sieci elektrycznej kamera szpiegowska  w musi być energooszczędna, by jak najdłużej pracować zarówno w trybie gotowości, jak i ciągłego nagrywania. Jednym z posobów wydłużenia czasu pracy takiego zegara jest funkcja aktywacji ruchem. Inną ważną funkcją jest aktywowanie nagrywania ruchem, co bardzo znacznie oszczędza baterię. 

Ukryta kamera w budziku z nagrywaniem nawet w nocy

W nagrywaniu w nocy pomaga niewidoczne dla ludzi oświetlenie IR, które pozwala na oświetlenie nagrywanego pomieszczenie na tyle, aby kamera mogła pochwycić satysfakcjonujący obraz. Nasze budziki praktycznie nie zwracają uwagi, a  jednocześnie nagrywają filmy wysokiej jakości nawet z odległości 5-10 metrów. Prym w tej kategorii wiedzie nasz Radio-budzik EXCLUSIVE-RV.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy zegar z ukrytą obrotową kamerą WiFi  

  Cyfrowy zegar z ukrytą obrotową kamerą WiFi

  Niepozorny cyfrowy zegar z ukrytą kamerą w jakości Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 mpx obraca się w kierunku poziomym pod kątem 330. Zegar wyposażony jest w czujnik ruchu, a sterowanie możliwe jest bezpośrednio z komputera lub smartfona.

  Cena:
  374 zł
 • Zegar ścienny z kamerą IP FULL HD  

  Zegar ścienny z kamerą IP FULL HD

  Zegar ścienny z ukrytą kamerą IP nagrywającą w jakości HD. Detekcja ruchu oraz zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej są jednymi z głównych zalet tego produktu.

  Cena:
  437 zł
 • Budzik z kamerą BASIC  

  Budzik z kamerą BASIC

  Niezawodny budzik z ukrytą kamerą o rozdzielczości 1280x960px oraz wsparciem kart microSD do 32GB. 

  Cena:
  162 zł
 • Zegar z kamerą IP i sensorem ruchu  

  Zegar z kamerą IP i sensorem ruchu

  Zegar ukrytą kamerą IP. Produkt wyróżnia się wbudowanym sensorem ruchu, dzięki któremu nagrywanie rozpoczyna się w momencie wykrycia ruchu. Zdalne sterowanie możliwe jest za pomocą aplikacji mobilnej na komputery PC oraz smartfony.

  Cena:
  312 zł
 • Radiobudzik ze stacją pogodową i ukrytą kamerą Full HD  

  Radiobudzik ze stacją pogodową i ukrytą kamerą Full HD

  Radiobudzik ze stacją pogodową z ukrytą kamerą FULL HD dla kompletnego podglądu Twojego domu. Wbudowany sensor ruchu na odległość 6 metrów. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie filmów wideo to jedne z praktycznych funkcji tego urządzenia.  

  Cena:
  437 zł