Zegarki z kamerą

Zegarki z kamerą są użytecznym dodatkiem do tajnego nagrywania. Oferujemy szeroki asortyment różnych zegarków o pojemności do 16 GB i rozdzielczości Full HD. Zegarki szpiegowskie z kamerą są standardowo dostępne w naszym magazynie. więcej informacji

Kiedy zegarek szpiegowski może się przydać?

Ten dyskretny dodatek może mieć wiele zastosowań. Jest niepozorny, niewzbudzający podejrzeń, możesz go wykorzystać wszędzie tam, gdzie bezpośrednie nagrywanie nie jest możliwe. Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, na przykład gdy urzędnik państwowy nadużywa swoich kompetencji, policjant domaga się łapówki, lub jesteś świadkiem bójki, czy innego zajścia na ulicy, mając na ręce zegarek szpiegowski z kamerą z łatwością zgromadzisz materiał, który może później posłużyć za dowód w sądzie. 

Zasada działania zegarków szpiegowski z ukrytą kamerą

Zegarek szpiegowski z ukrytą minikamerą na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie jak zwykły zegarek, jednak wewnątrz znajduje się pomysłowo ukryta minikamera, zawsze gotowa do rozpoczęcia nagrywania. Zegarek z kamerą jest wyposażony we własną pamięć wewnętrzną nawet do 16GB. Ukryta kamera w zegarku jest aktywowana przez jeden z przycisków bocznych i u lepszych modeli nie jest możliwość tylko nagrywać wideo, ale także robienia zdjęć i audionagrań. Zegarek z kamerą jest jedną z najbardziej popularnych minikamer szpiegowskich.

 

Funkcje zegarka szpiegowskiego:

Zegarki

  • nagrywanie wideo
  • fotografowanie
  • nagrywanie audio
  • funkcja kamery internetowej
  • funkcja przechowywania

Czas pracy kamery w zegarku

Bateria w takim zegarku pozwala zwykle na 90 do 120 minut ciągłego nagrywania, jednak gdy kamera jest wyłączona lub trybie gotowości, może ona działać nawet ponad miesiąc przy całkowicie naładowanej baterii. Niektóre modele umożliwiające nagrywanie tylko dźwięku, są w stanie zapewnić 5 godzin ciągłego nagrywania.

Ładowanie zegarka szpiegowskiego

Wystarczy odkręcić jeden z przycisków na zegarku, aby uzyskać dostęp do portu USB, dzięki któremu będziesz mógl podłączyć zegarek do komputera PC, lub ładowarki USB i w ciągu ok 90 minut w pełni naładujesz kamerę w zegarku. Kamera w zegarku jest ładowana około 90 minut. Mechanizm zegarka jest zasilany osobną baterią, która powinna starczyć na 6-12 miesięcy.

Sposób użycia zegarka szpiegowskiego

Zegarek z kamerą jest gotowy do użycia zaraz po naładowaniu. Sama kamera kontrolowana jest zwykle za pomocą dwóch przycisków - jeden służy do wyboru trybu, drugi do włączania/wyłączania nagrywania.  Na początku więc należy wybrać tryb, a następnie przy użyciu drugiego przycisku - włączyć nagrywanie wideo/dźwięku, czy też zrobić zdjęcie. 

Jakość dźwięku rejestrowanego przez zegarki

Jakość nagrywanego dźwięku różni się w zależności od modelu zegarka, jednak nawet najbardziej podstawowy zegarek z kamerą oferuje czysty dźwięk z odległości nawet 2m. Najbardziej zaawansowane zegarki szpiegowskie nagrywają dźwięk nawet z odległości 5 metrów.

Nie znaleziono produktów spełniających kryteria.Produkty

Kategorie produktów

Popularne

Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Paczka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia