Zegarki z kamerą

Zegarki z kamerą są użytecznym dodatkiem do tajnego nagrywania. Oferujemy szeroki asortyment różnych zegarków o pojemności do 16 GB i rozdzielczości Full HD. Zegarki szpiegowskie z kamerą są standardowo dostępne w naszym magazynie.Sortuj

Kiedy zegarek szpiegowski może się przydać?

Ten dyskretny dodatek może mieć wiele zastosowań. Jest niepozorny, niewzbudzający podejrzeń, możesz go wykorzystać wszędzie tam, gdzie bezpośrednie nagrywanie nie jest możliwe. Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, na przykład gdy urzędnik państwowy nadużywa swoich kompetencji, policjant domaga się łapówki, lub jesteś świadkiem bójki, czy innego zajścia na ulicy, mając na ręce zegarek szpiegowski z kamerą z łatwością zgromadzisz materiał, który może później posłużyć za dowód w sądzie. 

Zasada działania zegarków szpiegowski z ukrytą kamerą

Zegarki z kamerą

Zegarek szpiegowski z ukrytą minikamerą na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie jak zwykły zegarek, jednak wewnątrz znajduje się pomysłowo ukryta minikamera, zawsze gotowa do rozpoczęcia nagrywania. Zegarek z kamerą jest wyposażony we własną pamięć wewnętrzną nawet do 16GB. Ukryta kamera w zegarku jest aktywowana przez jeden z przycisków bocznych i u lepszych modeli nie jest możliwość tylko nagrywać wideo, ale także robienia zdjęć i audionagrań. Zegarek z kamerą jest jedną z najbardziej popularnych minikamer szpiegowskich.

 

Funkcje zegarka szpiegowskiego:

 • nagrywanie wideo
 • fotografowanie
 • nagrywanie audio
 • funkcja kamery internetowej
 • funkcja przechowywania

Czas pracy kamery w zegarku

Bateria w takim zegarku pozwala zwykle na 90 do 120 minut ciągłego nagrywania, jednak gdy kamera jest wyłączona lub trybie gotowości, może ona działać nawet ponad miesiąc przy całkowicie naładowanej baterii. Niektóre modele umożliwiające nagrywanie tylko dźwięku, są w stanie zapewnić 5 godzin ciągłego nagrywania.

Ładowanie zegarka szpiegowskiego

Wystarczy odkręcić jeden z przycisków na zegarku, aby uzyskać dostęp do portu USB, dzięki któremu będziesz mógl podłączyć zegarek do komputera PC, lub ładowarki USB i w ciągu ok 90 minut w pełni naładujesz kamerę w zegarku. Kamera w zegarku jest ładowana około 90 minut. Mechanizm zegarka jest zasilany osobną baterią, która powinna starczyć na 6-12 miesięcy.

Sposób użycia zegarka szpiegowskiego

Zegarek z kamerą jest gotowy do użycia zaraz po naładowaniu. Sama kamera kontrolowana jest zwykle za pomocą dwóch przycisków - jeden służy do wyboru trybu, drugi do włączania/wyłączania nagrywania.  Na początku więc należy wybrać tryb, a następnie przy użyciu drugiego przycisku - włączyć nagrywanie wideo/dźwięku, czy też zrobić zdjęcie. 

Jakość dźwięku rejestrowanego przez zegarki

Jakość nagrywanego dźwięku różni się w zależności od modelu zegarka, jednak nawet najbardziej podstawowy zegarek z kamerą oferuje czysty dźwięk z odległości nawet 2m. Najbardziej zaawansowane zegarki szpiegowskie nagrywają dźwięk nawet z odległości 5 metrów.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Zegarek z kamerą FULL HD i IR  

  Zegarek z kamerą FULL HD i IR

  Zegarek z ukrytą minikamerą o rozdzielczości 1920x1080px. Zegarek jest wyposażony w diody IR służące do nagrywania w absolutnej ciemności.

  Cena:
  299 zł
 • Sportowy zegarek szpiegowski z kamerą  

  Sportowy zegarek szpiegowski z kamerą

  Zegarek szpiegowski z minikamerą wykonany w sportowym stylu dostępny jest w dwóch wersjach - z kamerą VGA (720x480px) lub HD (1280x720px).

  Cena:
  187 zł
 • Zegarek szpiegowski FULL HD  

  Zegarek szpiegowski FULL HD

  Zegarek szpiegowski z ukrytą minikamerą nagrywającą z rozdzielczością 1920x1080px. 

  Cena:
  249 zł
 • Zegarek z kamerą FULL HD  

  Zegarek z kamerą FULL HD

  Zegarek z kamerą FULL HD o rozdzielczości 1920x1080px i pamięcią wewnętrzną o pojemności 8GB.

  Cena:
  187 zł
 • Zegarek szpiegowski, 1920x1080px  

  Zegarek szpiegowski, 1920x1080px

  Zegarek szpiegowski z ukrytą minikamerą nagrywającą z rozdzielczością 1920x1080px. 

  Cena:
  224 zł