Okulary z kamerą

Okulary z kamerą są bardzo praktycznym rozwiązaniem kamery szpiegowskiej. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tanie okulary szpiegowskie, jak i profesjonalne pozwalające 5 godzin nieprzerwanego nagrywania, czy też wysyłanie materiału na serwer. Sortuj


 • Secutron SpyGlasses HD

  POLECAMY
  Kamera szpiegowska okulary to bardzo dyskretne rozwiązanie. Ekskluzywne okulary szpiegowskie z kamerą HD i obsługą kart mini SD do 64GB pamięci sprawdzą się w każdej sytuacji.
  Cena: 499 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MK01
 • Eleganckie okulary szpiegowskie z ukrytą kamerą HD

  Kamera szpiegowska okulary do bardzo dyskretne rozwiązanie. Eleganckie okulary szpiegowskie z ukryt ą kamerą HD ze wsparciem dla kart mikro SD o pojemności do 16 GB, nagrywają obraz w wyjątkowej jakości.
  Cena: 249 zł
  Zniżka: 33,4%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MK02-030242
 • Okulary przeciwsłoneczne z kamerą

  Bardzo dobrze zamaskowana kamera w okularach przeciwsłonecznych  ze wsparciem dla kart microSD do 32GB.
  Cena: 124 zł
  Zniżka: 41,5%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MK133
 • Okulary z ukrytą kamerą HD

  Kamera szpiegowska ukryta w okularach to bardzo skuteczne rozwiązanie. Eleganckie okulary szpiegowskie z ukryt ą kamerą HD ze wsparciem dla kart mikro SD o pojemności do 32 GB z wytrzymałością baterii (podczas ciągłego nagrywania) do 60 minut.
  Cena: 374 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MK112
 • Okulary szpiegowskie z kamerą FULL HD, 1080p

  Wysokiej jakości okulary szpiegowskie z wbudowaną kamerą FULL HD i możliwością wymiany baterii podczas nagrywania.
  Cena: 749 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MK124 

Wykorzystanie okularów z kamerą

Szpiegowskie okulary z kamerą używane są do dyskretnego nagrywania, co pozwala na wykorzystanie ich w wielu sytuacjach, takich jak spotkania, negocjacje, ale też na wakacjach - będziesz w stanie w każdych warunkach zrobić szybko zdjęcie lub nagrać film.

 

Zalety okularów z kamerą

Główną zaletą szpiegowskich okularów z kamerą jest to, że nagrywasz dokładnie to, na co patrzysz. Dzięki temu wystarczy, że popatrzysz w pożądanym kierunku, aby nagrać materiał, co daje im wielką przewagę nad na przykład zegarkami z kamerą lub innymi kamerami szpiegowskimi, w których musisz nieustannie kontrolować, czy nagrywają to, co chcesz. 

 

Oferta okularów z kamerą

Oferujemy kilka różnych typów okularów z kamerą. Oferujemy zarówno klasyczne, jak i przeciwsłoneczne okulary z ukrytą kamerą. Okulary z wyższej półki wyposażone są w kamerę HD.

 

Funkcje okularów szpiegowskich:

 • nagrywanie wideo
 • robienie zdjęć
 • nagrywanie dźwięku
 • przechowywanie nagrań
Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty