Minikamery HD

Minikamery HD oferują zarówno wersje standardowe i zakamuflowane. Oprócz produkowanych masowo minikamer kamuflowanych, można minikamery HD także na miarę zakamuflować do wybranej elektroniki.Sortuj

Zastosowanie minikamery HD

Minikamera HD jest pożądanym dodatkiem nie tylko dla tajnych agentów lub detektywów, ale także dla szerokiej publiczności. Tracą się Państwu w pracy rzeczy? Chcesz sprawdzić jak się zachowuje niani do twojego dziecka? Czy chcesz śledzić mieszkanie podczas nieobecności lub nagrać ważne spotkanie? Jeśli istnieje co najmniej na jedno pytanie odpowiedź tak, to minikamera HD jest odpowiednim wyborem dla Państwa.

Ulubione minikamery HD

Oferujemy bardzo szeroki asortyment minikamer HD. Wśród najbardziej ulubione minikamery HD do śledzenia biura lub magazynu należą Stacja pogodowa z minikamerą HD. Najlepsza przenośna minikamera HD, którą możesz w każdej chwili mieć przy ręce to nasz Brelok z kamerą EXCLUSIVE, który w swojej klasie nie da się porównać.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Secutron Ultra Life WiFi, z wykrywaczem dymu  

  Secutron Ultra Life WiFi, z wykrywaczem dymu

  Kamera z czujnikiem dymu, WiFi oraz możliwością oglądania w Internecie. Urządzenie może pracować na własnej baterii do 15 dni. Low LUX kamera, do fotografowania w ciemności.

  Cena:
  1 399 zł
 • Cyfrowy zegar z ukrytą obrotową kamerą WiFi  

  Cyfrowy zegar z ukrytą obrotową kamerą WiFi

  Niepozorny cyfrowy zegar z ukrytą kamerą w jakości Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 mpx obraca się w kierunku poziomym pod kątem 330. Zegar wyposażony jest w czujnik ruchu, a sterowanie możliwe jest bezpośrednio z komputera lub smartfona.

  Cena:
  374 zł
 • Mini kamera Full HD IP- 2MP; 0,00001 LUX; wariant z kamerą pinhole  

  Mini kamera Full HD IP- 2MP; 0,00001 LUX; wariant z kamerą pinhole

  Mini kamera IP z rozdzielczością 1920x1080px ze światłoczułością 0,00001 jest unikatowym produktem w naszej ofercie. Dzięki obrotowemu uchwytowi możliwe jest łatwe sterowanie kamerą, aby uchwycić to, co najważniejsze.

  Cena:
  499 zł
 • Secutron SpyGlasses HD  

  Secutron SpyGlasses HD

  Kamera szpiegowska okulary to bardzo dyskretne rozwiązanie. Ekskluzywne okulary szpiegowskie z kamerą HD i obsługą kart mini SD do 64GB pamięci sprawdzą się w każdej sytuacji.

  Cena:
  562 zł
 • Elegancki zegarek szpiegowski, 1280x720px  

  Elegancki zegarek szpiegowski, 1280x720px

  Elegancki zegarek szpiegowski z ukrytą kamerą HD i skórzanym paskiem.

  Cena:
  312 zł