Kamery inspekcyjne

Kamery inspekcyjne służą do badania miejsc, do których dostęp jest utrudniony. Taki sprzęt jest wręcz nieodzowny na wyposażeniu wielu zawodów. Wykorzystują ją m.in. hydraulicy, elektrycy, kominiarze, ale także speleologowie, straż pożarna, czy też ratownicy górscy. W naszej ofercie znajdziesz zarówno podstawowe modele kamer inspekcyjnych, jak i kamery do użytku profesjonalnego. Sortuj

Ważne parametry kamery inspekcyjnej

Przy wyborze odpowiedniej kamery inspekcyjnej należy zwrócić szczególną uwagę na kilka elementów. Ważnym parametrem jest długość przewodu kamery inspekcyjnej, który zwykle waha w zakresie od 1 do 70 metrów. Warto też zwrócić uwagę na średnicę kamery oraz jej rozdzielczość.

Warianty kamer inspekcyjnych

Obraz z kamery inspekcyjnej może być przesyłany kablem lub bezprzewodowo. Większość kamer jest wyposażona we własny wyświetlacz LCD, kamer inspekcyjnych jest wyposażonych we własny wyświetlacz LCD, jednak w naszej ofercie znajdziesz również kamerę inspekcyjną z WiFi , którą w łatwy sposób podłączysz do swojego smartfonu.

Jeśli kamera ma służyć badania rur wodociągowych, zwróć uwagę na jej wodoodporność. 

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

  • Kamera inspekcyjna WiFi dla smartfonów - 3m/8.5mm  

    Kamera inspekcyjna WiFi dla smartfonów - 3m/8.5mm

    Kamera inspekcyjna WiFi prezentuje nietradycyjne podejście do tego typu urządzeń - aby podglądać obraz z kamery, nie potrzebujesz żadnego dodatkowego wyświetlacza, wystarczy Twój smartfon z iOS lub Androidem. 

    Cena:
    499 zł