Kamery do mieszkania

Kamery do mieszkania nie muszą służyć tylko przeciw złodziejom. Ukryta minikamera do mieszkaniana przykład może pomóc wykryć zdradę, albo sprawdzić, jak niani zachowuje się do dzieci podczas nieobecności.

Minikamery do mieszkania mogą być maskowane w godzinach, budzikach, cokołach lub innych obiektach. Jeśli nie zaspokoi Państwo zwykła oferta, można wypróbować nasze moduły kamer do własnej instalacji lub naszą produkcję na miarę.Sortuj

Maskowane lub standardowe kamery do mieszkania

Oferujemy zarówno typowe systemy kamer w celu zabezpieczenia mieszkania, biura lub magazynu oraz maskowane kamery do mieszkania. Konieczne jest zatem, aby ustalić przede wszystkim, co od kamery oczekujesz, a następnie dostosować wybór odpowiedniej kamery do mieszkania.

Maskowane kamery do mieszkania

Oferujemy cały szereg kamer maskowanych do mieszkań lub biur. Kamery do mieszkania oferujemy z własną pamięcią, transmisją bezprzewodową lub maskowane kamery IP do mieszkania do zdalnego śledzenia. Minikamery szpiegowskie mogą być zamaskowane w najróżniejszej elektronice, takiej jak zegary cyfrowe, budziki, stacje pogodowe, czujniki PIR i inne. Innym rozwiązaniem są zakamuflowane minikamery do akcesorii biurowych, takich jak kalkulatory, zasilacze, lub pamięci flash.

Domowy system kamer

Jeśli chodzi Państwu szczególnie o złapanie złodziei lub innych gości nieproszonych, to może będzie służyć dobrze i tanio na przykład 4 kamerowy domowy kamerowy system, który pozwala na śledzenie wideo z 4 kamer jednocześnie w czasie rzeczywistym i oferuje szerokie możliwości nagrywania z kamer, które mogą nagrywać zgodnie z ustalonym harmonogramem, wykrywaniem ruchu, lub może być nagrywanie uruchamiane ręcznie.

Dla znawców możemy zaoferować podobny system kamer, który ma jednak szyfrowaną cyfrową transmisję obrazu (bez interferencji z WiFi lub innych sieci, i bez możliwości niechcianego przechwytywania obrazu), który można śledzić poprzez Internet na nieograniczoną odległość bezpośrednio z telefonu komórkowego.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty