Bezprzewodowe kamery

Kamery bezprzewodowe są bardzo wygodne w stosowaniu z uwagi na ich łatwość montażu bez użycia jakichkolwiek przewodów. Nasze kamery bezprzewodowe mają zasięg do 150 metrów na otwartej przestrzeni. 

Jeśli chciałbyś wyposażyć się w większą liczbę kamer bezprzewodowych, możemy zaoferować Ci nasze wygodne zestawy kamer bezprzewodowych.Sortuj


 • Zewnętrzna obrotowa kamera HD WiFi IP EasyN A1BF

  Zewnętrzna kamera IP z rozdzielczością HD umożliwiającą monitorowanie oddalonych obiektów. Kamera wyposażona jest w diody podczerwieni IR, dzięki którym możliwe jest nagrywanie w nocy nawet z odległości do 25 metrów. 
  Cena: 624 zł
  Zniżka: 16,7%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: IP32
 • Kamera IP z nagrywaniem - P2P, 2Mp

  Kamera IP z nagrywaniem  na kartę micro SD. Prosta obsługa za pomocą aplikacji Android/ iOS. Idealna kamera IP do domu lub biura.
  Cena: 437 zł
   
  Dostępność: W drodze (2-3 tygodnie)
  Numer katalogowy: IP41
 • WiFi IP kamera Easyn A109 - FHD, PTZ, IR 30m, 5x zoom

  Easyn A109  to najwyższej klasy obrotowa kamera IP z rozdzielczością FULL HD, 5-krotnym zoomem optycznym, oświetleniem IR do 30 metrów i WiFi.
  Cena: 899 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: IP37
 • Kamera IP z WiFi z funkcją nagrywania - P2P, 720p

  Kamera IP z nagrywaniem  na kartę micro SD. Prosta obsługa za pomocą aplikacji Android/ iOS. Idealna kamera IP do domu lub biura.
  Cena: 349 zł
   
  Dostępność: W drodze (2-3 tygodnie)
  Numer katalogowy: IP40
 • WiFi system kamerowy 4x 4Mpix kamera + NVR

  Zestaw kamerowy złożony z 4 sztuk kamer IP z WiFi o rozdzielczości 4Mpix oraz urządzenia rejestrującego (NVR), które dzięki sieci WiFI pozostaje stale połączone z kamerami.  Efektywne rozwiązanie dla ochrony domu, biura czy pomieszczeń magazynowych. 
  Cena: 1 749 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: IP45
 • WiFi kamerowy system 8x 1.3Mpix kamera + NVR

  System kamerowy składający się z 8 sztuk kamer WiFi IP 1.3Mpix HD i urządzenia rejestrującego (NVR), które dzięki własnej sieci WiFi są podłączone do kamery.  Skuteczne rozwiązanie dla poprawy bezpieczeństwa domów, biur i lokali użytkowych.
  Cena: 1 812 zł
  Zniżka: 23,7%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: IP49

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty