RAKSA - inteligentny wykrywacz kamer, podsłuchów i lokalizatorów GPS

Ekstramalnie czuły bezprzewodowy wykrywacz sygnału przystosowany zarówno do pojedyńczego przeszukania bądź stałej ochrony.

Cena:
2 812 zł

szt
Wspólna cena:
3 124 zł
Oszczędzasz:
312 zł
Zniżka:
10,0%
Dostępność:
W drodze (2-3 tygodnie)
Numer katalogowy:
OT10-070145
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu RAKSA - inteligentny wykrywacz kamer, podsłuchów i lokalizatorów GPS

Wykrywacz RAKSA jest najprawdopodobniej najlepszym wykrywaczem dla osób, które nie są profesjonalistami. RAKSA jest w stanie wyszukać i odkryć jakiegokolwiek rodzaju bezprzewodowy podsłuch, ukrytą bezprzewodową kamerę, urządzenia nadzoru i śledzenia przez telefon komórkowy.

Funkcje:

 • przeszukuje częstotliwości od 50 do 3300MHz
 • wyszukuje pluskwy, lokalizatory GPS, podsłuchy telefonów komórkowych oraz nawet bezprzewodowe kamery
 • łatwa obsługa
 • służy zarówno do jednorazowego użytku jak i długotrwałej ochrony
 • może wykryć nawet najbardziej zaawansowane formy nadzoru
 • automatyczne przystosowanie do otoczenia
 • miniaturowe wymiary
 • oprócz zwykłych sygnałów może znaleźć również trudno do wykryca sygnały takie jak WiFi, Wi-MAX, DECT, bluetooth bądź 3G.

Główną przewagą systemu RAKSA w przeciwieństwie do standartowych wykrywaczy jest jego funkcja permanentnej ochrony, gdzie wykrywacz najpierw mierzy poziom zwykłych sygnałów w pokoju po czym ostrzega Ciebie w przypadku większych zmian. Kiedy RAKSA wykryje nowy sygnał, poinformuje Cię o tym i automatycznie wypisze jaki sygnał stanowi problem i z jaką siłą jest emitowany. Wszystkie ostrzeżenia są zapisywanae abyś mógł je wszystkie przejrzeć później


GUARD (permanentna ochrona)
Kiedy aktywujesz tryb GUARD, wykrywacz najpierw zmierzy hałas sygnału w pomieszczeniu, do którego sie następnie zaadaptuje. Po wykonaniu tej czynności RAKSA pokaże na wyświetlaczu NORMAL. W momencie gdy system wykryje większe zmiany, zmieni napis na wyświetlaczu na DANGER, jednocześnie wyda dźwięk alarmu i pokaże częstotliwość sygnału i jego siłę. Wtedy jednym przyciśnięciem, możesz zmienić tryb urządzenia na tryb SEARCH i znaleźć miejsce skąd pochodzi sygnał.

Tryb GUARD jest przystosowany do odnajdywania zaawansowanych urządzeń nadzoru, które spędzają większość czasu na pasywnym nagrywaniu w tle i 1x na dobę (zwłaszcza w nocy) wysyłają dane do jej właściciela. RAKSA dzięki funkcji zapisywania alarmów, możesz sprawdzić kiedy, na jakiej częstotliwości i o jakiej sile niebezpieczny sygnał został emitowany.


SWEEP (pokazuje wszystkie sygnały w otoczeniu)

Tryb SWEEP służy do pokazania wszystkich sygnałów w pomieszczeniu w zasięgu RAKSA. Oprócz częstotliwości indywidualnych sygnałów, urządzenie pokazuje również ich intensywność. Dzięki trybowi SWEEP możesz mieć pełny wgląd na wszystkie sygnały w pomieszczeniu. Jeżeli jesteś zainteresowany skąd pochodzi konkretny sygnał, wystarczy przycisnąć tryb SEARCH i zlokalizować źródło sygnału.


SEARCH

Ten tryb pozwala na lokalizowanie źródła sygnału. Dzięki możliwości pokazywania siły sygnału (cyfrowo i graficznie), możesz bardzo szybko dowiedzieć się czy zbliżasz się do źródła czy od niego oddalasz. Dzięki temu możesz szybko zlokalizować źródło sygnału.


Zawartośc opakowaniaí:

 • Inteligentny wykrywacz RAKSA
 • adapter ładowania

 

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Secutron SpyGlasses HD  

  Secutron SpyGlasses HD

  Kamera szpiegowska okulary to bardzo dyskretne rozwiązanie. Ekskluzywne okulary szpiegowskie z kamerą HD i obsługą kart mini SD do 64GB pamięci sprawdzą się w każdej sytuacji.

  Cena:
  562 zł