Kamery sportowe

Kamery sportowe charakteryzują się przede wszystkim wysoką liczbą FPS (klatek na sekundę). co jest niesamowitą zaletą w przypadku nagrywania szybko poruszających się obiektów. Oferujemy kamery z rozszerzeniem nawet FULL HD. Oprócz oczywistego zastosowania w czasie aktywności sportowych, nasze kamery mogą być również montowane na naszych quadrokopterach

 


Sortuj


 • Minikamera MD80

  Minikamera MD80 sprawdzi się zarówno jako kamera sportowa, jak i szpiegowska minikamera. Urzędzenie to nadaje się świetnie jako czarna skrzynka do auta. 
  Cena: 62 zł
  Zniżka: 33,3%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM03-080242
 • Xiaomi Yi Sports Camera

  Xiaomi Yi Sports Camera  jest jedną z nielicznych kamer sportowych rodem z Chinn, która jest prawdziwą konkurencją dla popularnego GoPro.  Xiaomi Yi posiada wbudowany procesor A7LS Ambarella i czujnik Sony Exmor R (16Mpix).
  Cena: 312 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM01-080208
 • Metalowa minikamera do samochodu, 1080p

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Metalowa minikamera do samochodu jest modelem z najwyższej półki serii kamer MD80 . Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie nie tylko na desce rozdzielczej Twojego samochodu, ale także w policji czy u sportowców.
  Cena: 249 zł
   
  Dostępność: Tymczasowo niedostępny (do 4 tygodni)
  Numer katalogowy: MK98Kamery sportowe nie tylko do nagrywania sportu

Oferujemy kilka kamer sportowych najpopularniejszych w swoich kategoriach. Kamery te mogą być używane do nagrywania zwłaszcza podczas snowboardingu, narciarstwa, jazdy na deskorolce, wspinaczki, airsoftu, jazdy na rowerze, jak i wielu innych sportów. Dzięki swoim małym wymiarom, nasze kamery mogą być również stosowane w szpiegowskich copterach RC.

Kamery sportowe są zazwyczaj dostarczane z różnymi akcesoriami, takimi jak uchwyt na kierownicę, mocowanie na kask, stojak do samochodu lub wodoodporne etuido nagrywania pod wodą.

Nagrywanie w slow-motion

Dzięki wysokiej liczbie FPS możliwe jest nagrywanie za pomocą kamery sportowej w zwolnionym tempie w ekstremalnie wysokiej jakości. Przy 120 FPS nagranie może być 4x wolniejsze od czasu rzeczywistego. 

Zdjęcia lotnicze z użyciem kamery sportowej

Kamera sportowa może być również stosowana do robienia zdjęć lotniczych z pokładu helikopterów i multicopterów RC. Użycie specjalnych uchwytów do kamery sprawi, że nagrania będą stabilne. Tak wyposażony model RC może być użyty na przykład do nagrywania imprez plenerowych, lub scen z lotu ptaka w filmach. 

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Xiaomi Yi Sports Camera  

  Xiaomi Yi Sports Camera

  Xiaomi Yi Sports Camera jest jedną z nielicznych kamer sportowych rodem z Chinn, która jest prawdziwą konkurencją dla popularnego GoPro. Xiaomi Yi posiada wbudowany procesor A7LS Ambarella i czujnik Sony Exmor R (16Mpix).

  Cena:
  312 zł