Kamery sportowe

Kamery sportowe charakteryzują się przede wszystkim wysoką liczbą FPS (klatek na sekundę). co jest niesamowitą zaletą w przypadku nagrywania szybko poruszających się obiektów. Oferujemy kamery z rozszerzeniem nawet FULL HD. Oprócz oczywistego zastosowania w czasie aktywności sportowych, nasze kamery mogą być również montowane na naszych quadrokopterach

 Sortuj


 • Minikamera MD80

  Minikamera MD80 sprawdzi się zarówno jako kamera sportowa, jak i szpiegowska minikamera. Urzędzenie to nadaje się świetnie jako czarna skrzynka do auta. 
  Cena: 74 zł
  Zniżka: 20,4%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM03-080242
 • Szerokokątna kamera FULL HD z DVR

  Szerokokątna kamera wyposażona jest w nagrywarkę DVR oraz klips do przymocowania do koszuli, niesamowicie przydatna dla służb mundurowych, pracowników ochrony, oraz innych pracowników terenowych. Kamera o kącie widzenia  140°  nagrywa w rozdzielczości FULL HD.
  Cena: 849 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: DVR11
 • Ładowarka USB na dwie baterie do kamer GoPro

  Ładowarka USB, dzięki której naładujesz jednocześnie 2 baterie do kamer GoPro. Częścią opakowania jest ładowarka GoPro oraz kabel USB. Zasilacz sieciowy nie jest częścią opakowania. 
  Cena: 49 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: PR11-080602
 • Kamera sportowa FPV G3 - 1080p

  Promocja
  Kamera posiada rozdzielczość FULL HD 1080p oraz bardzo wytrzymałą konstrukcję. Urządzenie wspiera karty microSD do 32GB. Nadaje się idealnie do nagrywania podczas uprawiania sportów oraz sterowania latającymi modelami RC.
  Cena: 49 zł
  Zniżka: 88,8%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM02-080218
 • Metalowa minikamera do samochodu, 1080p

  Metalowa minikamera do samochodu jest modelem z najwyższej półki serii kamer MD80 . Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie nie tylko na desce rozdzielczej Twojego samochodu, ale także w policji czy u sportowców.
  Cena: 249 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MK98Kamery sportowe nie tylko do nagrywania sportu

Oferujemy kilka kamer sportowych najpopularniejszych w swoich kategoriach. Kamery te mogą być używane do nagrywania zwłaszcza podczas snowboardingu, narciarstwa, jazdy na deskorolce, wspinaczki, airsoftu, jazdy na rowerze, jak i wielu innych sportów. Dzięki swoim małym wymiarom, nasze kamery mogą być również stosowane w szpiegowskich copterach RC.

Kamery sportowe są zazwyczaj dostarczane z różnymi akcesoriami, takimi jak uchwyt na kierownicę, mocowanie na kask, stojak do samochodu lub wodoodporne etuido nagrywania pod wodą.

Nagrywanie w slow-motion

Dzięki wysokiej liczbie FPS możliwe jest nagrywanie za pomocą kamery sportowej w zwolnionym tempie w ekstremalnie wysokiej jakości. Przy 120 FPS nagranie może być 4x wolniejsze od czasu rzeczywistego. 

Zdjęcia lotnicze z użyciem kamery sportowej

Kamera sportowa może być również stosowana do robienia zdjęć lotniczych z pokładu helikopterów i multicopterów RC. Użycie specjalnych uchwytów do kamery sprawi, że nagrania będą stabilne. Tak wyposażony model RC może być użyty na przykład do nagrywania imprez plenerowych, lub scen z lotu ptaka w filmach. 

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Szerokokątna kamera FULL HD z DVR  

  Szerokokątna kamera FULL HD z DVR

  Szerokokątna kamera wyposażona jest w nagrywarkę DVR oraz klips do przymocowania do koszuli, niesamowicie przydatna dla służb mundurowych, pracowników ochrony, oraz innych pracowników terenowych. Kamera o kącie widzenia 140° nagrywa w rozdzielczości FULL HD.

  Cena:
  849 zł
 • Kamera sportowa FPV G3 - 1080p  

  Kamera sportowa FPV G3 - 1080p

  Kamera posiada rozdzielczość FULL HD 1080p oraz bardzo wytrzymałą konstrukcję. Urządzenie wspiera karty microSD do 32GB. Nadaje się idealnie do nagrywania podczas uprawiania sportów oraz sterowania latającymi modelami RC.

  Cena:
  49 zł