Kamery samochodowe

Kamera samochodowa służy głównie do nagrywania przebiegu jazdy autem. Takie nagrania mogą być używane jako dowód w sytuacjach spornych. 

Najważniejszymi cechami, jakimi powinny charakteryzować się kamery samochodowe są szczególnie: szeroki kąt, automatyczne uruchamianie nagrywanie po uruchomieniu silnika, możliwość nagrywania w pętli i możliwość zapisywanie lokalizacji GPS.
Sortuj


 • Kamera samochodowa FULL HD Seezeus RX270

  Kamera Seezeus RX270  jest wysokiej klasy kamerą samochodową o rozdzielczości 1920x1080px. 
  Cena: od 359 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM17-0000
 • Rejestrator samochodowy ze zdalnym dostepem 4CH DVR - Ekonomiczny - 3G, GPS

  POLECAMY
  Nagrywanie z 4 kamer w rozdzielczości D1 (720x480 px) Serwer dostępu zdalnego Moduł 3G i GPS Karta pamięci max. 128 GB 
  Cena: 1 699 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: SECU05-020425
 • Kamera samochodowa 1080p A71N, 120°, G-sensor

  Kamera do auta 1080p A71N  dzięki  rozdzielczości FULL HD w połączeniu z technologią WDR zapewnia ekstremalnie dobrą jakość obrazu nawet podczas jazdy pod słońce. Dzięki  szerokiemu kątowi widzenia 120° , zapewnione jest nagranie widoku po obu stronach auta. 
  Cena: 249 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM27
 • TOP kamera do auta, 1296p, GPS, 160°

  Kamera samochodowa z modułem GPS   z rozdzielczością extra HD, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników jest bez wątpienia top produktem w swojej kategorii.  Rozdzielczość wideo do 1296p, kat widzenia 160  °, WDR, oraz bardzo czułu moduł GPS to tylko niektóre z cech, które czynią ten produkt flagowym przedstawielem kamer samochodowych w naszej ofercie.
  Cena: 624 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM30
 • 4CH AHD DVR do samochodu

  AHD DVR do samochodu z możliwością przyłączenia aż 4 kamer korzystna cena kompaktowy rozmiar
  Cena: 687 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: SECU30
 • 4CH kamera w lusterku wstecznym Secutek C4MA

  POLECAMY
  Kamera samochodowa Secutek C4MA  cechuje się całkowicie dyskretnym wyglądem, który umożliwia kompletny zapis sytuacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu. Zestaw składa z czterech kamer: dwóch wbudowanych w lusterku wstecznym oraz dwóch kamer zewnętrznych. Nagrania są zapisywane na dwóch kartach pamięci microSD 2 mogą być przeglądane na bezpośrednio na wbudowanym wyświetlaczu LCD 4,3”.
  Cena: 624 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM34
 • Kamera FULL HD do auta z GPS i akcelerometrem

  Kamera samochodowa z modułem GPS   z rozdzielczością FULL HD, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kamera w żaden sposób nie przeszkadza w prowadzeniu auta dzięki swoim kompaktowym wymiarom. 
  Cena: 249 zł
  Zniżka: 47,5%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM16-BAZAR
 • 4-kanałowy DVR do auta - zdalne sterowanie, 3G, WiFi, GPS, FULL HD

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  rejestracja oraz stream obrazu w czasie rzeczywistym w jakości FULL HD z 4 kamer jednocześnie zdalny dostęp przez serwer 3G, WiFi i moduł GPSM
  Cena: 2 299 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: SECU03-020425
 • Kamera Full HD z GPS samochodowym i złączem USB, zawiera kartę 32 GB

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Kamera samochodowa z rozdzielczością FULL HD, kątem 148 stopni i konektorem OBD.
  Cena: 869 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM21-080340
 • 4CH FULL HD DVR do auta

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  nagrania z maksymalnie 4 kamer w rozdzielczości FULL HD  małe wymiary karta SD aż do 128GB
  Cena: 999 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: SECU09-020425
 • 4CH AHD DVR do samochodu, GPS, 4G

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  AHD DVR do auta z możliwością przyłączenia 4 kamer Łączność 4G zapewniająca płynny obraz w Internecie  Zewnętrzny moduł GPS pozwalający na nagranie trasy
  Cena: 2 124 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: SECU29
 • 2 kanałowa minikamera C6 z nagrywarką do auta i motoru

  System kamer w polecany w szczególności do montażu w motocyklach. W skład zestawu wchodzą: dwie wodoszczelne kamery HD oraz rejestartor  z wyświetlaczem LCD o przekątnej 2'' . . 
  Cena: 437 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM32
 • 3CH system kamerowy z 3" LCD i GPS dla ciężarówek X1V

  System składa się z kamery głównej przeznaczonej do montażu na przedniej szybie oraz dwóch dodatkowych kamer do umieszczenia np na bokach przyczepy.  Jest to bardzo tanie i wydajne rozwiązanie dla pełnej kontroli nad przebiegiem trasy oraz otoczeniem samochodu.
  Cena: 749 zł
  Zniżka: 25,0%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM35
 • 4-kamerowy system do auta z DVR w lusterku wstecznym

  Unikalny system do monitorowania otoczenia samochodu - obserwowany jest obraz 360 stopni. System składa się ze specjalnego lusterka wstecznego z wbudowanym dyktafonem oraz aparatem, który pozwala uchwycić obraz w przedniej części samochodu. Lusterko jest połączone poprzez kable z trzema innymi kamerami monitorującymi samochód z tyłu i po bokach.
  Cena: 749 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: CAM37Kiedy kamera samochodowa może się przydać?

Najczęstszym powodem, dla którego decydujemy się na kupno kamery samochodowej, jest jej przydatność w rozwiązywaniu kwestii spornych zaistniałych po kolizji, czy wypadku drogowym. Takie nagranie może (ale nie musi!) być uznane przez sąd za dowód w sprawie. Na przykład w sytuacji na parkingu, w której cofające auto uderzy w Twoje prawidłowo jadące auto, nagranie może ewidentnie wskazać winną osobę i uchronić Cię od wielu nieprzyjemnych komplikacji.

Kamery te mogą tworzyć kompletne zapisy wypadków. Funkcja ta działa w połączeniu z żyroskopem, który w chwili uderzenia, lub innego gwałtownego ruchu auta, natychmiast zapisuje czas zaistniałego zdarzenia. Sygnał ten zostanie uzupełniony o nagranie wideo sprzed zdarzenia i już po fakcie (długość nagrania przed i po może być regulowana).  Dzięki temu otrzymasz kompletny film, na którym zarejestrowane będzie cały przebieg zdarzenia. 

Jak działają kamery samochodowe?

Kamera samochodowa jest zwykle przymocowana do przedniej szyby za pomocą przyssawki i włącza się automatycznie po uruchomieniu silnika. Od momentu uruchomienia kamera samochodowa nagrywa jazdę wg wybranego trybu. 

Kamera samochodowa może nagrywać w trybie pętli (zawsze po zapełnieniu pamięci zaczyna ponownie usuwać najstarsze nagrania) lub w trybie zapisywania tylko wtedy, gdy ma miejsce wypadek lub nagłe, szybkie zmiany kierunku. W ten sposób powstaje rejestr jedynie wszystkich nieprzyjemnych zdarzeń, które zaistniały na trasie

Kamera samochodowa z rejestratorem GPS

Choć może się wydawać, że kamera samochodowa z GPS łączy kamerę samochodową i nawigację GPS, to jednak wyposażenie  kamery w odbiornik GPS ma inny cel. Moduł GPS w kamerze samochodowej nie jest używany do nawigowania, ale do wzbogacenia nagrania o pozycję auta, dzięki czemu każdy moment na nagraniu będziesz w stanie przyporządkować do określonej lokalizacji. 

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Kamera samochodowa 1080p A71N, 120°, G-sensor  

  Kamera samochodowa 1080p A71N, 120°, G-sensor

  Kamera do auta 1080p A71N dzięki rozdzielczości FULL HD w połączeniu z technologią WDR zapewnia ekstremalnie dobrą jakość obrazu nawet podczas jazdy pod słońce. Dzięki  szerokiemu kątowi widzenia 120° , zapewnione jest nagranie widoku po obu stronach auta. 

  Cena:
  249 zł