Quadrocoptery

Quadrocopter z kamerą może służyć zarówno do rozrywki, jak i do celów zawodowych. Oferujemy zarówno małe amatorskie quadrocoptery, jak rónież duże profesjonalne quadrocoptery o zasięgu do 2 km od jzdalnego kontrolera! Takie profesjonalne quadrocoptery mogą być używane na przykład do mapowania trudno dostępnych miejsc, do robienia zdjęć lotniczych placów budowy, monitorowania obszarów, jak również do wykonywania artystycznych djęć krajobrazów. Sortuj


 • StealthCopter Q

  StealthCopter Q jest wyposażony w moduł GPS, który umożliwia automatyczną stabilizacje pozycji, utrwalanie wyskokści bądź powrót to domyślnej lokacji, łącznie z funkcją wykonania trasy na autopilocie.
  Cena: od 1 875 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: SeraphiJak sterować quadrocopterem?

Quadrocoptery są wyposażone w zdalne sterowanie na częstotliwości 2,4GHz lub 5,8GHz o zasięgu nawet do 2km. W przeciwieństwie do helikoptera, quadrocopter może latać w każdym kierunku bez skręcania - dron ma możliwość latania na boki bez obracania korpusu. 

Na kontrolerze znajdują się dwie dźwignie sterujące. Pierwsza odpowiedzialna jest za wysokość lotu (wychylenie do przodu skutkuje nabraniem wysokości, w dół - zleceniem urządzenia na dół), oraz rotację quadrocoptera (wychylenie w lewo i prawo), natomiast druga kontroluje pochylenie quadrocoptera (urządzenie poleci w tym kierunku, w którym wychylisz dźwignię). 

Trudności w kontrolowaniu quadrocoptera

Sterowanie quadrocopterem jest stosunkowo proste i nie powinieneś mieć z tym problemów. Trudności może sprawić wiatr wiejący podczas lotu. W takich przypadkach widać wyraźnie wyższość droższych i bardziej zaawansowanych modeli na tymi tańszymi. Droższe są wyposażone, lub mogę być wyposażone, w jednostkę GPS, która wzbogaca quadrocopter o kilka bardzo użytecznych funkcji. Należą do nich między innymi.

 • utrzymywanie pozycji
 • utrzymywanie wysokości
 • automatyczny powrót do pozycji startowej