5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@spy007.pl       Dostawa i płatność       O zakupach

GLite PRO 3600 (moduł)

GLite PRO 3600 powstał w oparciu o nasze najbardziej zaawansowane produkty z serii gHost oraz te najmniejsze LongLife. GLite PRO umożliwia kontrolę nad urządzeniem za pośrednictwem SMS. Jego minimalne rozmiary i mikrofon z serii Knowles, czynią go jednym z najbardziej konkurenyjnych urządzeń na rynku.  Moduł musi posiadać zewnętrzną baterię!  Może być ona umieszczona na urządzeniach lub wtyczkach o mocy 180-220V.    więcej

Cena za 1 sztuk wraz z VAT 1 499,00 zł
Cena za 1 sztuk bez VAT: 1 238,84 zł
Niedostępne
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Producent: SPY007
Kod produktu: GSM62
Gwarancja: 6 miesięcy
/glite-pro-3600-modul-e123639.htm
Opis

GLite PRO 3600 (moduł)

GLite PRO 3600 to unikalny komunikator GSM, który jest wyposażony w szereg funkcji,  może służyć jako urządzenie zabezpieczające, jak i również do zbierania informacji. Głowne zalety tego urządzenia to czysty dźwięk, długi czas pracy akumulatora i funkcje. 

GLite PRO 3600(moduł) jest taki sam, ale z długim mikrofonem. 

Staraliśmy urzymać się niewielkie rozmiary urządzenia, nie pomijając przy tym jakości dźwięku, dzięki połączeniu najnowszych mikrofonów Knowles i najnowszych chipset uważamy, że jest to najwyższa jakość dźwięku jaką jesteśmy w stanie przesłać za pośrednictwem sieci GSM. 

Funkcje:

 
  • Funkcja kontroli hasła, pozwala na bezpieczną komunikację użytkownika z urządzeniem.

 

  • Filtr numerów przychodzących, można wybrać do 3 numerów, które mogą być uzyte przez GLite ( można dezaktywować)

 

  • Wykrywanie głosowe, przy wcześniej ustalonej czułości można również  zaprogramować, aby mieć więcej poziomów wykrywania. 

 

  • Czułość mikrofonu, może być regulowana w 7 różnych poziomach. 

 

  • Wykrywanie światła , może być użyte jako wywołanie alarmu w celu wykrycia urządzenia ( z ciemności do jasnego miejsca)

 

  • Instalacja, proste w podłączeniu i odtwarzaniu urządzenie. 

 

  • Łączone z napięciem 220V , jest to idealny moduł, który może być stosowany do instalacji urządzenia lub innych sprzetów. 

*Uwaga specjalna: Istnieje możliwość dostosowania GLite PRo chipset do innych baterii, jeśli składasz większe zamówienie z chęcią omówimy wszystkie opcje

Jakość dźwięku:

Istnieją ograniczenia co do jakości dźwięku przenoszonego przez GSM, jeden z tych limitów jest zakorzeniony w skłonności sieci GSM( obejmuje siłę sygnału)Tak jak wszystkie, jest to urządzenie mono GSM. Wybraliśmy mikrofon z najlepszym SNR (stosunek sygnału do szumu), w celu zwiększenia jakośći przy niskim zużyciu. Osiągneliśmy to przez wybranie HQ mikrofonów Knowles.

Żywotność baterii: (Dwa różne typy baterii, proszę sprecyzować wraz ze swoim zamówieniem 7200mAh vs 12000mAh)

W poniższej tabeli możesz zobaczyć wyniki każdego modułu, zauważ, że "+" =długa wersja mikrofonu" posiada przedłużoną wersję Knowles dla wygody użytkowania.

  Standby days Callback days In call hours Microphone
GLite PRO module 7200 +  75.0 43.0 48.0 long
GLite PRO module 12000 + 125.0 71.4 80.0 long

*Przetestowane maksymalne wartości

Polecenia:

GLite PRO używa bardzo prostego zestawu poleceń komunikacyjnych, które są do opanowania w ciągu kilku minut. Można również użyć polecenia w trakcie trwania rozmowy w celu ustawienia mikrofonu. Radzimy uważnie przczytać instrukcję, aby uchwycić pełną funkcjonalność urządzeń Glite Pro. Czujnik światła i komenda w trakcie trwania rozmowy, mogą być bardzo przydatne, gdy są stosowane prawidłowo.

/product-action/increment-product-view-count?productId=123639

Produkty

Kategorie produktów

Filtry

Producenci
Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Pudełka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia