Fotopułapki

Fotopułapki Fotopułapka jest popularnym produktem, pozwalającym na rozwiązanie szeregu trudnych sytuacji. Główną cechą wyróżniającą pułapki spośród innych szpiegowskich urządzeń rejestrujących, jest ekstremalnie długa praca na baterii nawet do 6 miesięcy! 

Fotopułapka może przechowywać zdjęcia i nagrania wideo na karcie pamięci lub też jest w stanie wysłać materiał przez MMS bezpośrednio do telefonu komórkowego. więcej informacji

Czym jest fotopułapka?

Fotopułapka to specjalny fotoaparat/magnetowid wyposażony w czujnik PIR wykrywający ruch, oraz diody IR zapewniające widzenie w nocy W chwili, kiedy czujnik wykryje ruch (ludzi lub zwierząt),fotopułapka natychmiast wykonuje zdjęcie lub nagranie wideo, które można odtworzyć po zgraniu materiału z karty SD, lub też, w przypadku bardziej zaawansowanych modeli, może być wysłany bezpośrednio MMSem na telefon komórkowy.

Fotopułapki pokryte są maskującymi kolorami i przeznaczone są głównie do fotografowania i nagrywania w przyrodzie. 

Jak zastosować fotopułapkę?

Używanie fotopułapki jest bardzo proste. Fotopułapkę wystarczy otworzyć i włożyć do niej baterię oraz kartę pamięci (w bardziej zaawansowanych modelach także kartę SIM). Następnie wystarczy już tylko zamontować urządzenie do drzewa, słupa, lub innego podwyższonego punktu, za pomocą dostarczonych uchwytów. 

Fotopułapka

Fotopułapka dla monitorowania zwierząt i przyrody 

Do śledzenia zwierząt i dzikiej przyrody prawdopodobnie nie ma lepszego urządzenia niż fotopułapka. Jest to główne zastosowanie fotopułapki, któremu jest całkowicie dostosowane. Główne zalety fotopułapki

  • doskonały kamuflaż w przyrodzie
  • ekstremalnie długa wytrzymałość 
  • widzenie nocne
  • niezawodna aktywacja detekcją ruchu za pomocą czujnika ciepła (PIR)

Fotopułapka do ochrony majątku i przeciw złodziejom

Fotopułapki nie są już wykorzystywane jedynie do śledzenia dzikich zwierząt, ale ze względu na swoją funkcjonalność są bardzo popularne w kategorii urządzeń bezpieczeństwa i ochrony przed wandalizmem i kradzieżą.

Dzięki temu, że fotopułapka nie wymaga zasilania energią elektryczną, może być ukryta gdziekolwiek.

Lampa IR 940nm w porównaniu z 842nm

Fotopułapki wyposażone są w oświetlenie podczerwone zapewniające dobrą jakość obrazu nawet w kompletnej ciemności. Fotopułapki z tym typem diod nie są zalecane do montażu na wysokości wzroku zwierząt, gdyż mogłyby przestraszyć się tego oświetlenia. Taką fotopułapkę najlepiej jest umieścić wyżej i skierować pod kątem do ziemi. 

Diody o długości fali 940nm są zupełnie niewidoczne, nawet przy bezpośrednim kontakcie. Mają one jednak mniejszą moc i krótszy zasięg niż diody 842nm.

2 pozycji
Mini Fotopułapka- 8MP, IP54

Mini Fotopułapka- 8MP, IP54

Mała fotopułapka z kamerą 8MP z opcją robienia zdjęć i nagrywania wideo. Obsługuje karty mikro SD o pojemności do 32GB.

Dostępny 1-2 ks
309,00 zł
   
Sprzedaż
HD fotopast - 1080p

HD fotopast - 1080p

Fotopułapka Fotopast wyposażona jest w 40 IR LED do obserwacji nocnej do 15 metrów.

Dostępny > 5 ks
459,00 zł
   

Produkty

Kategorie produktów

Filtry

Funkcje specjalne
Nocna wizja
Sposób komunikacji
Rozdzielczość
Producenci

Popularne

Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Paczka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia