Eques Mini 3S wizjer cyfrowy Wi-Fi

Eques Mini 3S wizjer cyfrowy Wi-Fi
Nevíte si rady s výberem?

Podívejte se do našeho průvodce výběrem pro digitální dveřní kukátka.

Wizjer cyfrowy WiFi z kątem widzenia 180°, dotykowym ekranem LCD 4,3", detekcją ruchu, oświetleniem IR, zdalnym sterowaniem za pomocą aplikacji mobilnej oraz obsługą kart pamięci do 128GB.    więcej

Cena za 1 sztuk wraz z VAT: 1 195,00 zł
Cena za 1 sztuk bez VAT: 971,54 zł
Dostępny > 5 ks
Czas wysyłki: 24 godziny
Producent: Eques Eques
Kod produktu: DK19-N
Gwarancja: 24 miesiące
Opis

Eques Mini 3S wizjer cyfrowy Wi-Fi

Wizjer cyfrowy Wi-Fi Eques Mini 3S jest kolejną generacją cieszącego się dużą popularnością VEIU Mini 2. Urządzenie łączy w sobie funkcje bezpieczeństwa z przyjazną dla użytkownika elastycznością użytkowania. Jak sama nazwa wskazuje, ten wizjer cyfrowy posiada połączenie WiFi, które umożliwia zdalne sterowanie nim za pomocą aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna bezpłatnie dla telefonów komórkowych z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Urządzenie, podobnie jak jego poprzednia wersja, składa się z części wewnętrznej - monitora, części zewnętrznej - zespołu kamer oraz uchwytu do mocowania na drzwiach. Nowoczesna jednostka zewnętrzna (wizjer) zawiera zintegrowany dzwonek do drzwi oraz niewielką, wysokiej jakości kamerę 2MP rejestrującą obraz w rozdzielczości FULL HD 1080P, czujnik ruchu PIR, oświetlenie IR, mikrofon, głośnik oraz przycisk dzwonka do drzwi. Wewnątrz posiada czytelny, kolorowy ekran dotykowy IPS LCD o przekątnej 4,3", przycisk sterujący, złącze MicroUSB do ładowania oraz wejście na karty SD do przechowywania zdjęć lub materiałów wideo. Na spodzie posiada złącze USB-C do podłączenia do jednostki aparatu. Jednostka wewnętrzna (ekran) znajduje się po wewnętrznej stronie drzwi i w każdej chwili można ją wygodnie wyjąć z uchwytu, na przykład w celu naładowania.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Cyfrowa kamera z wizjerem o szerokim kącie widzenia 180° w poziomie i 75° w pionie
 • Czytelny ekran dotykowy LCD 4,3" o rozdzielczości 480x272px
 • Polskie menu (inne dostępne języki: angielski, czeski)
 • Czujnik ruchu PIR do wykrywania ruchu z regulowaną czułością (120° wykrywania ruchu w odległości 3 metrów)
 • Oświetlacz IR do obserwacji w nocy
 • Długi czas czuwania do 30 dni
 • Obsługa kart pamięci microSD do 128GB
 • Sterowanie przez Wi-Fi za pomocą aplikacji mobilnej dla systemów Android (wersja 5.0 i wyżej) oraz iOS (wersja 9.0 i wyżej)

INNE FUNKCJE I CECHY:

 • Model: VEIU Mini 3S (A30)
 • Rozdzielczość kamery 2,0 MP (streaming wideo Full HD)
 • Dwukierunkowa transmisja audio za pośrednictwem aplikacji mobilnej do komunikacji z odwiedzającym
 • Wbudowany akumulator o pojemności 5000mAh
 • Wbudowana pamięć wewnętrzna 500kB
 • Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n 2,4 GHz
 • Temperatura pracy i wilgotność: -20°C ~ 50°C / 20% ~ 75%
 • Materiał: plastik ABS / stop cynku
 • Zasilanie: DC 5V/2A
 • Przycisk dzwonka z regulowanym podświetleniem
 • Nadaje się do drzwi o grubości 35 - 110 mm
 • Średnica otworu montażowego: 18 - 58 mm
 • Wymiary i waga monitora: 115 x 89 x 28 mm, 245 g
 • Wymiary i waga kamery: 63 x 18 mm, 115 g
 • Elegancki szary kolor

NATYCHMIASTOWE POŁĄCZENIE Z ODWIEDZAJĄCYM

Dzięki połączeniu Wi-Fi aplikacja Eques na Twoim smartfonie jest aktywowana w momencie, gdy zadzwoni dzwonek do drzwi, a Ty możesz zobaczyć obraz gościa i komunikować się z nim. Dzięki czujnikowi PIR, kołatka umożliwia również ciągłe monitorowanie obszaru przed Twoimi drzwiami i wysyła powiadomienia do aplikacji mobilnej Eques w przypadku wykrycia niepożądanego ruchu. Aplikacja jest dostępna za darmo dla systemów operacyjnych Android i iOS.

PROSTA KONFIGURACJA I OBSŁUGA

Konfiguracja urządzenia jest bardzo prosta dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 4,3" oraz menu w całości w języku polskim. Wyświetlacz aktywuje się wygodnie za pomocą przycisku "Menu", a następnie wystarczy dotknąć, aby ustawić niezbędne parametry.

Ustawienia mogą być również dokonywane zdalnie bezpośrednio w aplikacji Eques. Można więc zmieniać parametry w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

AUTOMATYCZNE NAGRYWANIE PRZY DZWONIENIU I PIR

Po naciśnięciu przycisku dzwonka do drzwi lub wykryciu ruchu za drzwiami, automatycznie wykonywane jest nagranie, a użytkownik jest o tym informowany poprzez powiadomienie w aplikacji. Optyka kamery może pochwalić się kątem widzenia 180°, dzięki czemu uzyskujesz szeroki podgląd na to, kto stoi u Twoich drzwi. Dodatkowo konstrukcja kamery uniemożliwia wgląd do mieszkania przez optykę, co jest możliwe w przypadku konwencjonalnych wizjerów drzwiowych. Możesz więc dyskretnie zdecydować, czy chcesz podejść do gościa, aby otworzyć mu drzwi, wykonać nagranie, czy też porozumieć się z nim zdalnie przez aplikację w ramach dwukierunkowej transmisji głosowej.

Aplikacja umożliwia więc bezpieczną komunikację bez konieczności otwierania drzwi, co jest bardzo pożądane, jeśli w domu jest małe dziecko lub senior.

LOKALNA PAMIĘĆ NA KARCIE SD, A TAKŻE W CHMURZE

Do zapisywania zdjęć dostępna jest pamięć zewnętrzna z obsługą kart MicroSD do 128 GB. Jednocześnie obrazy i filmy (maks. 10 sekund) są przechowywane przez 5 dni w magazynie w chmurze, skąd można je pobrać na smatrfon. W urządzeniu na karcie SD zdjęcia i filmy są zawsze przechowywane w całkowitej długości i można je oglądać na komputerze.

BATERIA I NOWY SYSTEM ZARZĄDZANIA BATERIĄ

Okap wyposażony jest we wbudowaną baterię litową o pojemności 5000 mAh, której czas czuwania wynosi do 30 dni. Ładowanie akumulatora odbywa się za pośrednictwem interfejsu MicroUSB. Do jego ładowania można użyć adaptera (zalecane 5 V / 2 A) lub zapasowego źródła (power bank).

System zarządzania baterią (BMS) to technologia zaprojektowana do nadzorowania zestawu baterii, który jest zespołem ogniw akumulatorowych elektrycznie ułożonych w konfiguracji rząd x kolumna w celu dostarczenia określonego zakresu napięcia i prądu w określonym czasie przy oczekiwanych scenariuszach obciążenia.

PRYWATNOŚĆ

Konstrukcja kamery uniemożliwia podglądanie domu przez optykę, co jest możliwe w przypadku konwencjonalnych wizjerów. Można więc dyskretnie zdecydować, czy otworzyć drzwi gościom, nagrać ich lub porozumieć się z nimi zdalnie za pomocą dwukierunkowej transmisji głosowej.

FUNKCJE ALARMU I DETEKCJI RUCHU

Jeśli czujnik ruchu znajdujący się na zewnątrz urządzenia kamerowego wykryje jakąkolwiek aktywność za drzwiami, wizjer wykona zdjęcie lub nagranie video, a Ty zostaniesz powiadomiony o zdarzeniu. Dzięki tej funkcji możesz bronić się przed "szperaczami" i kontrolować dostęp niepożądanych osób do Twoich dzieci lub seniorów.

ŁATWA INSTALACJA

Dzięki przemyślanej konstrukcji urządzenie można zamontować praktycznie na każdych drzwiach, a sama instalacja zajmuje nie więcej niż 10 minut bez konieczności używania specjalnych narzędzi czy pracochłonnych i kosztownych przeróbek drzwi.

Przez standardowy otwór (18-58 mm) na wizjer przewlekany jest kabel FPC, a połączenie śrubowe pomiędzy uchwytem a kamerą zewnętrzną mocuje wizjer do drzwi. Następnie monitor jest po prostu wkładany do uchwytu, a monitor i jednostka kamery zewnętrznej są połączone ze sobą za pomocą nowego złącza USB-C.

Wszystko, co jest potrzebne do zamontowania cyfrowego wizjera, w tym elementy mocujące, można znaleźć wewnątrz opakowania.

ŁATWE PAROWANIE I ZDALNA KOMUNIKACJA WI-FI

Wizjer wykorzystuje domową sieć Wi-Fi do przesyłania obrazu do telefonu komórkowego, zapewniając szybkie i bezpieczne przesyłanie strumieniowe wideo. Urządzenie obsługuje wyłącznie pasmo Wi-Fi 2,4 GHz. Aby sparować urządzenie z aplikacją mobilną, pobierz i zainstaluj aplikację Eques, którą można bezpłatnie pobrać ze sklepu Play lub App Store. Parowanie urządzenia z aplikacją jest proste i odbywa się poprzez pobranie wygenerowanego kodu QR.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

 • Wewnętrzny monitor LCD
 • Kamera zewnętrzna (wizjer)
 • Kabel USB
 • Uchwyt
 • Śruby do montażu
 • Instrukcja obsługi
Uwaga:
Karta pamięci micro SD nie jest dołączona do zestawu.

Parametry

Funkcje specjalne Czujnik PIR (długa żywotność)
Sposób komunikacji WiFi dla połączenia lokalnego
Rozdzielczość Full HD (1920x1080px)
Sposób zasilania Z własnej baterii
Kompatybilność telefon komórkowy, własny wyświetlacz
Metoda rejestracji Karta pamięci, Aplikacja mobilna, Cloud
Używać do Ułatwienia monitorowania wydarzeń przed drzwiami, Ewidencji gości, Ewidencji osób poruszających się przed drzwiami
Aplikacja Eques
Maksymalna pojemność karty pamięci 128GB
Kąt widzenia 180°
Liczba dzwonków 1
WIFI Tak, EEE802.11 b/g/n 2.4 GHz
Wbudowany dzwonek Tak
Nagrywanie wideo Tak
Robienie zdjęć Tak
Czujnik PIR Tak
Rozdzielczość kamery 2.0 MPx CMOS
Kompatybilny z różną szerokością drzwi 35 - 110 mm
Rozmiar LCD 4,3“
Rozdzielczość wyświetlacza 480x272 px
Oświetlenie IR Tak (1x dioda na podczerwień)
Moc Bateria litowa 5000 mAh
Waga Kamera 115g / monitor 245g
Wymiary Kamera 63 x 63 x 18 mm / monitor 115 x 87 x 28 mm

 

MODEL ZDJĘCIE WYKRYWANIE RUCHU DZWONEK NOKTOWIZJA

DYSKRETNY WYGLĄD

WiFi ZASILANIE CENA
SF-DD1 4xAAA $
SF-550 wewnętrzne $
Eques VEIU Greeter Plus

wewnętrzne

1800 mAh

$$
Eques VEIU mini 2

wewnętrzne

5000 mAh

$$$
Eques VEIU Pro

wewnętrzne

10 000 mAh

$$$$
Secutek SKI-DF2MP178

5V 

micro USB

$$
Secutek SKI-ID158

5V

micro USB

$$$
Informacje o instrukcjach w języku polskim
Chronimy lasy i nie drukujemy standardowych instrukcji obsługi. Można je jednak pobrać w zakładce "Załączniki" lub kontaktując się z nami (email: info@spy007.pl)
Искате доставка на стоки до България? Вижте Дигитална Wi-Fi шпионка за врата Eques Mini 3S
Vuoi consegnare la merce in Italia? Dai un'occhiata Spioncino Wi-Fi per porta digitale Eques Mini 3S
Doriți să livrați produse în România? Uitați-vă aici Vizor de ușă digital Wi-Fi Eques Mini 3S
Eques Mini 3S digitalno kukalo za vrata Wi-Fi
Sie möchten Waren nach Deutschland liefern? Werfen Sie einen Blick auf Eques Mini 3S digitales WiFi-Türguckloch
Chcete zboží doručit do České republiky? Podívejte se na Digitální dveřní Wi-Fi kukátko Eques Mini 3S
Chcete tovar doručiť na Slovensko? Pozrite sa na Digitálne dverové Wi-Fi kukátko Eques Mini 3S
Sie möchten Waren nach Österreich liefern? Werfen Sie einen Blick auf Eques Mini 3S digitales WiFi-Türguckloch
Szeretne árut szállítani Magyarországra? Nézze meg a Eques Mini 3S digitális Wi-Fi ajtókukucskáló

Produkty

Kategorie produktów

Filtry

Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Paczka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia