Dziecięcy zegarek GPS 4G Secutek SWX-KT17

Dziecięcy zegarek GPS 4G Secutek SWX-KT17

Zegarek Secutek SWX-KT17 4G dla dzieci łączy w sobie funkcje lokalizatora GPS i prostego telefonu komórkowego. Posiada wiele funkcji i obsługuje połączenie z aplikacją mobilną.    więcej

Cena za 1 sztuk wraz z VAT: 455,00 zł
Cena za 1 sztuk bez VAT: 369,92 zł
Dostępny > 5 ks
Czas wysyłki: 24 godziny
Producent: Secutek Secutek
Kod produktu: GPS107
Gwarancja: 24 miesiące
Opis

Dziecięcy zegarek GPS 4G Secutek SWX-KT17

Zegarek GPS dla dzieci Secutek SWX-KT17 4G doskonale łączy w sobie funkcje zegarka cyfrowego, lokalizatora GPS i telefonu komórkowego w jednym urządzeniu. 
Zegarek dziecięcy z lokalizatorem GPS jest odpowiedni dla wszystkich dzieci, zarówno przedszkolaków, jak i uczniów szkoły podstawowej, których rodzice chcą doprowadzić do samodzielności, ale nie chcą jeszcze kupować im pierwszego telefonu komórkowego.

Zegarek nie tylko wyświetla aktualną godzinę, ale posiada również szereg innych funkcji, które sprawiają, że zegarek jest dla dziecka świetną zabawą. Dzięki temu zegarkowi będziesz miał doskonały przegląd tego, czy Twoje dziecko bezpiecznie dotarło do szkoły lub do šwietlicy. Z kolei funkcja GEO fence zapewnia możliwość sprawdzenia, czy dziecko nie opuściło przypadkiem wyznaczony obszar (np. plac zabaw). 

Główne cechy:

 • Śledzenie GPS aktualnej lokalizacji wraz z historią ruchu na mapie do 3 miesięcy wstecz (dokładność lokalizacji 5-15 metrów)
 • Ekran dotykowy 1,4" 
 • Funkcja GEO fence 
 • 3 tryby pracy - śledzenie, normalny, ekonomiczny
 • Zdalne sterowanie i monitorowanie za pomocą aplikacji mobilnej "SeTracker2" (dla systemów Android i iOS)
 • Połączenie alarmowe SOS
 • Książka telefoniczna (możliwość zapisania do 15 kontaktów)
 • Możliwość wysyłania wiadomości głosowych do zegarka (15s)
 • Wbudowany aparat
 • Obsługa kart nano SIM
 • Funkcja krokomierza
 • Przydatne wbudowane funkcje alarmu, stopera i zegara
 • Funkcja Face Unlock umożliwia ustawienie blokady ekranu za pomocą kodu PIN, hasła lub twarzy przez przednią kamerę, tak jak w nowoczesnych smartfonach
 • Wodoodporna konstrukcja (IP67) - odporna na powszechną wilgoć, deszcz, itp. (nie jest wodoszczelna!)
 • Ponad 70 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii (w zależności od obciążenia)
 • Wbudowana bateria 700mAh
 • Przeznaczony dla nadgarstka o obwodzie 11 - 20 cm (pierwsza - ostatnia dziurka)

3 TRYBY PRACY 

Zegarek wyposażony jest również w trzy tryby pracy - śledzenie, tryb normalny i tryb oszczędzania energii. W pierwszym przypadku informacja o aktualnej pozycji jest aktualizowana co minutę, w trybie oszczędzania energii co godzinę. 

WBUDOWANY APARAT

Zegarek posiada wbudowany aparat fotograficzny, dzięki któremu po naciśnięciu odpowiedniej opcji w menu zegarka można robić zdjęcia, które następnie można wyświetlić w galerii. Zegarek umożliwia również komunikację w formie połączenia wideo z jednym z zapisanych kontaktów.

DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA POPRZEZ INTERKOM, WIADOMOŚCI TEKSTOWE LUB KLASYCZNE POŁĄCZENIE

Zegarek umożliwia dwukierunkową komunikację poprzez wiadomości głosowe w czacie aplikacji. Krótkie wiadomości głosowe mogą być wysyłane i odbierane z zegarka (15 sekund), ostatnia odebrana wiadomość głosowa jest zawsze widoczna na wyświetlaczu zegarka. Bezpośrednio z zegarka można również wysyłać SMS-y i dzwonić do zapisanych kontaktów (wprowadzonych w aplikacji mobilnej) lub na dowolny numer telefonu.

POŁĄCZENIE ALARMOWE SOS W NAGŁYCH WYPADKACH

Aby wykonać połączenie SOS, naciśnij długo przycisk ON/OFF, a zegarek automatycznie wybierze zaprogramowany numer telefonu. Jeśli nikt nie odbierze połączenia, urządzenie wybiera kolejne zaprogramowane numery. W aplikacji mobilnej można zaprogramować numery dla połączeń SOS. Można ustawić do 3 numerów telefonów SOS.

ALARM, STOPER I INNE PRZYDATNE FUNKCJE

Za pomocą aplikacji mobilnej można ustawić funkcję alarmu, gdy zegarek zadzwoni o ustalonej godzinie. Można ustawić do 3 alarmów. W menu zegarka znajdziemy również inne przydatne funkcje, takie jak stoper, rozkład zajęć, edukacyjną grę matematyczną, a jeśli zegarek jest podłączony do lokalnej sieci WiFi, możliwe jest pobieranie dostępnych aplikacji bezpośrednio na zegarek. Wewnętrzne menu zegarka jest podobne w wyglądzie i kontroli do interfejsu androida, przesunięcie palcem odsłoni pasek powiadomień lub można też zmienić główny wyświetlacz tarczy zegarka na cyfrowy, posida również kilka wstępnie ustawionych obrazów.

W APLIKACJI MOBILNEJ JEST MOŻLIWE:

 • przełączanie pomiędzy zegarkami (w przypadku, gdy mamy ich więcej niż jeden)
 • dodawanie kontaktów - numery telefonów komórkowych, które są zapisane w zegarku i można się z nimi łączyć za pomocą zegarka
 • wysyłanie krótkich wiadomości głosowych na zegarek
 • wykryć lokalizację zegarka i ustawić granice GEO fence, co pozwala na określenie obszaru, w którym zegarek może się poruszać. Zostaniesz powiadomiony, gdy zegarek opuści ten obszar.
 • sprawdzanie historii lokalizacji do 3 miesięcy wstecz
 • ustawić alarm
 • znaleźć zgubiony zegarek - jeśli zegarek zostanie zgubiony, można na niego zadzwonić, a zegarek zacznie emitować głośny sygnał dźwiękowy, aby ułatwić odnalezienie.
 • ustawianie timera zegarka - planowane włączenie/wyłączenie
 • aktywowanie nocnego trybu oszczędzania energii - aktywuje tryb oszczędzania energii między godziną 22:00 a 06:00 (w tym czasie zegarek jest odłączany od sieci)
 • podłączenie zegarka do lokalnej sieci Wi-Fi 
 • zobaczyć przegląd podstawowych czynności sportowych (chodzenie, ćwiczenie, bieganie, spanie)
 • zdalnie łączyć się z kamerą w zegarku i robić zdjęcia otoczenia

W aplikacji mobilnej zobaczysz również powiadomienia, takie jak niski poziom naładowania baterii, połączenia SOS itp. Menu aplikacji mobilnej jest dostępne w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, rosyjskim, tureckim, chińskim i innych. Możesz regulować głośność, jasność, ustawiać datę, czas lub język zegarka (czeski, duński, niemiecki, angielski, hiszpański, francuski, włoski, węgierski, holenderski, polski, rosyjski, ukraiński i inne) bezpośrednio na zegarku.

ZEGAREK POWIADOMI CIĘ ZA POMOCĄ WIADOMOŚCI TEKSTOWEJ, JEŚLI:

 • bateria zegarka spadnie poniżej 20%.
 • użytkownik zegarka wysyła wezwanie SOS, ale odbiorca nie odbiera połączenia (SMS z lokalizacją)

Aby uruchomić zegarek, podłącz urządzenie do ładowarki i naładuj je do pełnej pojemności baterii. Włóż kartę SIM z aktywnym kodem PIN i danymi do urządzenia, a następnie naciśnij długo przycisk ON/OFF. Na koniec należy sparować zegarek z aplikacją mobilną "SeTracker2" zgodnie z instrukcją.
Zegarek GPS można uruchomić poprzez włożenie karty SIM z aktywnym planem transmisji danych. Jeśli nie jesteś pewien, zalecamy zamówienie u nas usługi konfiguracji zegarka, która obejmuje przedpłaconą kartę SIM z doładowaniem i danymi. Według producenta, do działania zegarka powinno wystarczyć 30MB danych miesięcznie.

Zegarek wyposażony jest w baterię Li-Po o pojemności 700mAh i może pracować ponad 70 godzin na jednym ładowaniu (czas ten zmniejsza się w zależności od obciążenia zegarka).

Zegarek służy przede wszystkim do lokalizacji GPS. Funkcja krokomierza w tym zegarku jest tylko dodatkiem i nie mogą być porównywane z profesjonalnymi iurządzeniami przeznaczonymi do pomiaru tych wartości. 

Zawartość opakowania: 

 • Dziecięcy zegarek GPS 4G Secutek SWX-KT17
 • Magnetyczna ładowarka USB
 • Instrukcja obsługi
Uwaga:
Karta SIM i zasilacz USB nie wchodzą w skład zestawu.

Parametry

Funkcje specjalne Przycisk SOS
Sposób komunikacji 4G LTE do zdalnego połączenia, GSM / 3G
Sposób zasilania Z własnej baterii
Aplikacja SeTracker
Wodoodporność IP67
Rozdzielczość wyświetlacza 240x240 HD
Waga 49 g
Informacje o instrukcjach w języku polskim
Chronimy lasy i nie drukujemy standardowych instrukcji obsługi. Można je jednak pobrać w zakładce "Załączniki" lub kontaktując się z nami (email: info@spy007.pl)
Искате доставка на стоки до България? Вижте Детски 4G GPS часовник Secutek SWX-KT17
Vuoi consegnare la merce in Italia? Dai un'occhiata Orologio GPS 4G per bambini Secutek SWX-KT17
Doriți să livrați produse în România? Uitați-vă aici Ceas cu alarmă 4G GPS Secutek SWX-KT17
Otroška ura 4G GPS Secutek SWX-KT17
Sie möchten Waren nach Deutschland liefern? Werfen Sie einen Blick auf Kinder 4G GPS Uhr Secutek SWX-KT17
Chcete zboží doručit do České republiky? Podívejte se na Dětské 4G GPS hodinky Secutek SWX-KT17
Chcete tovar doručiť na Slovensko? Pozrite sa na Detské 4G GPS hodinky Secutek SWX-KT17
Sie möchten Waren nach Österreich liefern? Werfen Sie einen Blick auf Kinder 4G GPS Uhr Secutek SWX-KT17
Szeretne árut szállítani Magyarországra? Nézze meg a Gyermek 4G GPS óra Secutek SWX-KT17

Produkty

Kategorie produktów

Filtry

Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Paczka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia