Bezprzewodowe zestawy kamer

Bezprzewodowe zestawy kamer  są interesujące przede wszystkim z uwagi na prostą instalację bez użycia przewodów. Wystarczy podłączyć kamerę do prądu, aby natychmiastowo rozpocząć monitoring na odbiorniku bezprzewodowym.Sortuj


 • WiFi system kamerowy 4x 4Mpix kamera + NVR

  Zestaw kamerowy złożony z 4 sztuk kamer IP z WiFi o rozdzielczości 4Mpix oraz urządzenia rejestrującego (NVR), które dzięki sieci WiFI pozostaje stale połączone z kamerami.  Efektywne rozwiązanie dla ochrony domu, biura czy pomieszczeń magazynowych. 
  Cena: 1 874 zł
  Zniżka: 14,3%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: IP45
 • WiFi kamerowy system 8x 1.3Mpix kamera + NVR

  System kamerowy składający się z 8 sztuk kamer WiFi IP 1.3Mpix HD i urządzenia rejestrującego (NVR), które dzięki własnej sieci WiFi są podłączone do kamery.  Skuteczne rozwiązanie dla poprawy bezpieczeństwa domów, biur i lokali użytkowych.
  Cena: 1 812 zł
  Zniżka: 23,7%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: IP49Cyfrowa i analogowa transmisja bezprzewodowa

Oferujemy zarówno analogowe, jak i cyfrowe zestawy kamer bezprzewodowych. Kamery bezpieczeństwa z cyfrową transmisją oferują stabilny obraz bez jakichkolwiek zakłóceń z WiFi lub innych sieci. 

Dodatkową zaletą jest fakt, że transmitowany obraz jest zabezpieczony, dzięki czemu nikt niepowołany nie będzie w stanie go przechwycić.