Bezprzewodowa mikrokamera 10mW CCD

Bezprzewodowe mikrokamery to urządzenia do śledzenia obrazu na odległość. Ich doskonały kamuflaż sprawia, że są niemal niemożliwe do wykrycia. Ta bezprzewodowa mikrokamera działa na częstotliwości 2,4 GHz i w zasięgu 25 metrów.
Cena:
199 zł

szt
Dostępność:
Dostępny
Numer katalogowy:
BK04-030108
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Bezprzewodowa mikrokamera 10mW CCD

 

 

Jakie funkcje posiada mikrokamera bezprzewodowa?

 • bezprzewodowy przesył obrazu na dystansie do 10-20 metrów
 • nagrywanie w prawie absolutnej ciemności


Parametry:

 • (0.008 LUX) / F 1.2
 • rozdzielczość 520 TTL
 • standard obrazuNTSC / PAL
 • czujnik obrazu 1/3 CMOS
 • wymiary 15 x 9,5 x 9,5 mm
 • waga 2g


Zawartość zestawu:

 • bezprzewodowa mikrokamera
Odbiornik nie jest częścią bezprzewodowej mikrokamery i musi być zakupiony osobono. Możesz kupić niezależny odbiornik, lub bezprzewodowe urządzenie nagrywające DVR, który może działać zarówno jako odbiornik, jak i rejestrator obrazu.
 
Bezprzewodowa mikrokamera nie posiada własnej baterii i musi być podłączona do gniazdka. Jeżeli chcesz zainstalować kamerę w miejscu bez gniazdka elektrycznego możesz podłączyć ją do akumulatora 3,7V 5500mAh bateri, który pozwala 7-godzinne działanie bez podłączenia do sieci elektrycznej
 

Mikrokamery bezprzewodowe, a kamuflaż

Możemy ukryć mikrokamerę w dowolnym przedmiocie wybranym przez Ciebie. Bezprzewodowa mikrokamera tak wyjątkowym kamuflażu jest jeszcze trudniejsza do wykrycia. Dowiedz się więcej o kamuflażu na życzenie

 

Mikrokamery bezprzewodowe, a funkcjonalność

Bezprzewodowa mikrokamera może służyć jako monitoring sąsiadujących biur, pokoi, lub tez do nadzoru dziecka. Jeżeli podłączysz mikrokamerę kamerę do jednej z naszych zewnętrznych baterii, możesz nawet nosić ją osobiście.

Parametry produktu Bezprzewodowa mikrokamera 10mW CCD

Parametr Opis
Częstotliwości 2,4 GHz
Liczba kanałów 1
Żywotność pełnej baterii nie ma własnej baterii
rozdzielczość 520 TVL
Moc nadajnika 10mW
Zasięg na otwartej przestrzeni 15 - 25m
Zasięg w budynku 5-15m
Soczewki kamery 0.5mm F2.0
Kąt widzenia 55°

Powiązane produktyLogowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na sterowanie ze smartfona.

  Cena:
  499 zł
 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

  Cena:
  374 zł
 • Cyfrowy zegar z ukrytą obrotową kamerą WiFi  

  Cyfrowy zegar z ukrytą obrotową kamerą WiFi

  Niepozorny cyfrowy zegar z ukrytą kamerą w jakości Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 mpx obraca się w kierunku poziomym pod kątem 330. Zegar wyposażony jest w czujnik ruchu, a sterowanie możliwe jest bezpośrednio z komputera lub smartfona.

  Cena:
  374 zł
 • Kamera szpiegowska FULL HD ukryta w zegarze  

  Kamera szpiegowska FULL HD ukryta w zegarze

  Zegar z ukrytą kamerą w jakości  Full HD 1080p. Produkt wyróżnia się wbudowanym sensorem ruchu, dzięki któremu nagrywanie rozpoczyna się w momencie wykrycia ruchu. Zdalne sterowanie możliwe jest za pomocą apliakcji mobilnej na komputery PC oraz smartfony.

  Cena:
  499 zł
 • Bezprzewodowa kamera na postumencie  

  Bezprzewodowa kamera na postumencie

  Mikrokamery bezprzewodowe to urządzenia, które przede wszystkim wyróżniają się doskonałym kamuflażem. Wysokiej klasy szerokokątna kamera ukryta w postumencie z zaszyfrowaną transmisją o zasięgu 150 metrów jest niezawodnym urządzeniem.

  Cena:
  624 zł