Audio zakłócacz do urządzeń nagrywających i podsłuchujących

Audio zakłócacz, albo generator szumu białego, zakłóca pasywne i aktywne podsłuchy.

Cena:
799 zł

szt
Dostępność:
W drodze (2-3 tygodnie)
Numer katalogowy:
OT15-070132
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Audio zakłócacz do urządzeń nagrywających i podsłuchujących

Audio zakłócacz produkuje tzw. szum biały, który ma taką samą częstotliwość jak ludzki głos. Jeżeli ktoś wykonuje nagranie z obecnym zakłócaczem, to takie nagranie zostanie zagłuszone przez biały szum i niemożliwe jest odseparowanie go od głosu człowieka, nawet gdy ma się do dyspozycji wyspecjalizowane oprogramowanie.

Funkcje zakłócacza:

 • zagłusza aktywne i pasywne podsłuchy
 • przenośny
 • działa mniej więcej 15 godzin

Audio zakłócacz zniszczy nagranie na taśmowych i cyfrowych dyktafonach.  Dla idealnego działania zakłócacz powinien być położony pomiędzy rozmawiającymi ludźmi. Generator białego szumu powinien być częścią każdej konferencji, w której omawiane są wrażliwe tematy.

Uwaga: Hałas z Audio zakłócacza jest wyraźnie słyszalny (zakłócanie pasywnych podsłuchów jest w inny sposób niemożliwe).

W przypadku korzystania z nowoczenych urządzeń rejestrujących o wysokiej częstotliwości, użycie standardowego białego szumu może nie być wystarczające. Zalecamy wówczas użycie generatora szumu Rabbler.

Zawartość opakowania:

 • Audio zakłócacz
 • 9V bateria

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Generator szumu Rabbler  

  Generator szumu Rabbler

  Rabbler znajduje się wśród najlepszych urządzeń generujących szum stosowanych do ochrony przed podsłuchem rozmów lub ukrytego nagrywania. 

  Cena:
  1 499 zł
 • Generator szumu białego do ścian  

  Generator szumu białego do ścian

  To urządzenie przekazuje wygenerowany szum biały ścianie, sufitowi czy oknie, chroniąc pomieszczenie przed laserowymi i kontaktowymi mikrofonami. Optymalne rozmieszczenie to 1 urządzenie na środku (względem wysokości) każdej ściany co 2,5 metra.

  Cena:
  309 zł
 • Profesjonalny generator szumu białego  

  Profesjonalny generator szumu białego

  Profesjonalny 3-kanałowy generator szumu białego służący do obezwładniania ukrytych mikrofonów, przewodowych mikrofonów w ścianach, czy kontaktowych i laserowych mikrofonów.

  Cena:
  2 699 zł
 • Uchwyt dla nadajnika hałasu na okno  

  Uchwyt dla nadajnika hałasu na okno

  Uchwyt do mocowania nadajnika hałasu na oknie.

  Cena:
  49 zł