Zabezpieczenie telefonu

Kompletne zabezpieczenie telefonu komórkowego

Telefony komórkowe są używane przez nas każdy dzień. Dzielimy się za ich pomocą poufnymi danymi. Telefon komókowy jest oczywiście bardzo przydatnym narzędziem, jednak czasem może być przyczyną kłopotów.

Telefony komórkowe są aktualnie najbardziej niebezpiecznym środkiem przekazywania informacji, zwłaszcza w przypadku osob, pełaniących wysokie funkcje. Dane przekazywane przez telefon w takich przypadkach mogą być interesujące dla pewnych osób. 

Ryzyka związane z używaniem telefonów komórkowych

RYZYKO: Podsłuch telefonu komórkowego w Twoim biurze
Przy współpracy z operatorem mobilnym, lub za pomocą interceptora GSM, możliwe jest niezauważone aktywowanie mikrofonu w telefonie i podsłuchanie tego, co się dzieje w okolicy telefonu. Czy w Twoim biurze mówi się o poufnych rzeczyach? O czymś, co kogoś innego mogłoby ciekawić? Jeśli tak, powinieneś jak najszybciej przedsięwziąć środki chroniące te informacje. 

PRZECIWDZIAŁANIE: Inteligentny detektor z generatorem szumu GSM-sade III 
Jeśli użyjesz specjalnego statywu na telefon GSM-safeIII, z łatwością uchronisz swoje biuro przed podsłuchami. Komfort użytkowania takiego urządzenia jest nieporównywalnie większy do innych urządzeń mających podobne zadanie. 

GSM-safe III jest wyposażony w detektor sygnału kombinowany z generatorem szumu. GSM-safe III aktywuje się automatycznie po odłożeniu telefonu, a w przypadku detekcji jakiegokolwiek sygnału, urządzenie natychmiast sprawdzi, co to za sygnał. Typ sygnału zostanie zobrazowany za pomocą diody LED. W chwili, kiedy urządzenie wykryje możliwy transfer dźwięku, automatycznie włączy generator szumu, który uniemożliwi podsłuch. 

RYZYKO: Przechwytywanie danych przez telefon komórkowy podczas spotkań poza biurem

PRZECIWDZIAŁANIE: Inteligentny przenośny detektor z generatorem szumu GSM-box II
Urządzenie pełni podobną funkcję, co GSM-safe III. Dodatkowo jednak urządzenie to jest przenośnie, możesz więc mieć je zawsze przy sobie. GSM-box II ma wymiary trochę większe niż karta kredytowa, dzięki czemu możesz go nosić przymocowany do telefonu, lub w portfelu. 

RYZYKO: Śledzenie mobilnej komunikacji
Wszystkie rozmowy telefoniczne i SMSy mogą być rejestrowane i przechowywane przez pewien czas. W tym czasie dane te są dostępne dla uprawnionych służb. Niestety dane te mogą też wpaść w posiadanie osób do tego niepowołanych. 

PRZECIWDZIAŁANIE: Szyfrowanie komunikacji mobilnej
Jedynym sposobem na pewną ochronę komunikacji jest jej szyfrowanie. Do szyfrowania można użyć specjalne aplikacje, szyfrujące chipy, czy też specjalne szyfrujące telefony. Każdy z tych sposób szyfrowania oferuje trochę inne własności. 

GSM interceptor (tzw. Agata)
Urządzenie używane nie tylko w państwowym, ale także w prywatnym sektorze. Symuluje BTS i umożliwia określenie pozycji telefonu, podsłuchiwanie rozmów oraz tego, co się dzieje w okolicy wszystkich telefonów komórkowych znajdujących się w odległości nawet kilku kilometrów od urządzenia. 

Oprogramowanie podsłuchowe
Specjalne aplikacje, które w przystępnej cenie pozwolą Ci na sterowanie śledzonego telefonu. Podsłuchowa aplikacja jest nie do odkrycia w telefonie i pozwala na podsłuchiwanie wszystkich rozmów, śledzenie SMSów, czy lokalizacji GPS telefonu, podsłuch okolicy telefonu oraz wiele innych czynności. 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.