Zabezpieczenie telefonu

Kompletne zabezpieczenie telefonu komórkowego

Telefony komórkowe są używane przez nas każdy dzień. Dzielimy się za ich pomocą poufnymi danymi. Telefon komókowy jest oczywiście bardzo przydatnym narzędziem, jednak czasem może być przyczyną kłopotów.

Telefony komórkowe są aktualnie najbardziej niebezpiecznym środkiem przekazywania informacji, zwłaszcza w przypadku osob, pełaniących wysokie funkcje. Dane przekazywane przez telefon w takich przypadkach mogą być interesujące dla pewnych osób. 

Ryzyka związane z używaniem telefonów komórkowych

RYZYKO: Podsłuch telefonu komórkowego w Twoim biurze
Przy współpracy z operatorem mobilnym, lub za pomocą interceptora GSM, możliwe jest niezauważone aktywowanie mikrofonu w telefonie i podsłuchanie tego, co się dzieje w okolicy telefonu. Czy w Twoim biurze mówi się o poufnych rzeczyach? O czymś, co kogoś innego mogłoby ciekawić? Jeśli tak, powinieneś jak najszybciej przedsięwziąć środki chroniące te informacje. 

PRZECIWDZIAŁANIE: Inteligentny detektor z generatorem szumu GSM-sade III 
Jeśli użyjesz specjalnego statywu na telefon GSM-safeIII, z łatwością uchronisz swoje biuro przed podsłuchami. Komfort użytkowania takiego urządzenia jest nieporównywalnie większy do innych urządzeń mających podobne zadanie. 

GSM-safe III jest wyposażony w detektor sygnału kombinowany z generatorem szumu. GSM-safe III aktywuje się automatycznie po odłożeniu telefonu, a w przypadku detekcji jakiegokolwiek sygnału, urządzenie natychmiast sprawdzi, co to za sygnał. Typ sygnału zostanie zobrazowany za pomocą diody LED. W chwili, kiedy urządzenie wykryje możliwy transfer dźwięku, automatycznie włączy generator szumu, który uniemożliwi podsłuch. 

RYZYKO: Przechwytywanie danych przez telefon komórkowy podczas spotkań poza biurem

PRZECIWDZIAŁANIE: Inteligentny przenośny detektor z generatorem szumu GSM-box II
Urządzenie pełni podobną funkcję, co GSM-safe III. Dodatkowo jednak urządzenie to jest przenośnie, możesz więc mieć je zawsze przy sobie. GSM-box II ma wymiary trochę większe niż karta kredytowa, dzięki czemu możesz go nosić przymocowany do telefonu, lub w portfelu. 

RYZYKO: Śledzenie mobilnej komunikacji
Wszystkie rozmowy telefoniczne i SMSy mogą być rejestrowane i przechowywane przez pewien czas. W tym czasie dane te są dostępne dla uprawnionych służb. Niestety dane te mogą też wpaść w posiadanie osób do tego niepowołanych. 

PRZECIWDZIAŁANIE: Szyfrowanie komunikacji mobilnej
Jedynym sposobem na pewną ochronę komunikacji jest jej szyfrowanie. Do szyfrowania można użyć specjalne aplikacje, szyfrujące chipy, czy też specjalne szyfrujące telefony. Każdy z tych sposób szyfrowania oferuje trochę inne własności. 

GSM interceptor (tzw. Agata)
Urządzenie używane nie tylko w państwowym, ale także w prywatnym sektorze. Symuluje BTS i umożliwia określenie pozycji telefonu, podsłuchiwanie rozmów oraz tego, co się dzieje w okolicy wszystkich telefonów komórkowych znajdujących się w odległości nawet kilku kilometrów od urządzenia. 

Oprogramowanie podsłuchowe
Specjalne aplikacje, które w przystępnej cenie pozwolą Ci na sterowanie śledzonego telefonu. Podsłuchowa aplikacja jest nie do odkrycia w telefonie i pozwala na podsłuchiwanie wszystkich rozmów, śledzenie SMSów, czy lokalizacji GPS telefonu, podsłuch okolicy telefonu oraz wiele innych czynności. 


Najczęściej sprzedawane produkty