Technologia szpiegowska

Sprzęt szpiegowski

Za szpiegowskie sprzęty są uznawane wszystkie produkty przeznaczone do ukrytego nagrywania dźwięku i obrazu, śledzenia ruchu pojazdów lub osób, ukryte kamery, programy do monitorowania komputera i podsłuchy telefonów komurkowych. Urządzenia szpiegowskie mogą być używane nie tylko przez detektywów, czy tajnych agentów, ale także przez zwykłych ludzi. Sprzęty szpiegowskie sprawdzają się także w celach wzmocnienia bezpieczeństwa. Dzięki urządzeniom szpiegowskim możesz monitorować swój dom lub biuro, a także ochraniać swoje dzieci. Niektóre urządzenia szpiegowskie, takie jak mikrosłuchawka, moga znacznie ułatwić życie studentom. 

Spy007.pl oferuje całą gamę sprzętów szpiegowskich 

W naszym sklepie www.spy007.pl znajdziesz sprzęty szpiegowskie o różnorodnym przeznaczeniu. Aby przejść do wyboru konkretnych produktów, wybierz kategorię z kolumny, która znajduje się po lewej stronie. Jeśli zdarzy się, że nie znajdziesz u nas produktu, którego szukasz, nie wahaj się z nami skontaktować: info@spy007.pl

Podstawowe i profesjonalne sprzęty szpiegowskie na spy007.pl

Oprócz standardowych sprzętów szpiegowskich, posiadamy także profesjonalne urządzenia. Wybieramy najlepszych dostawców i profesjonalną technologię szpiegowską z całego świata. W naszej ofercie znajdują się sprzęty będące liderami, nie tylko w Czechach i Polsce, ale takze na świecie.

Posiadamy sprzęty szpiegowskie i dostawców z USA, Chin, Tajwanu, Korei Południowej, Indii, Rosji i Japonii.

Oprócz standardowych technik wywiadowczych, oferujemy także indywidualne techniki regulacji urządzeń zgodnie z wymaganiami klienta. Do najczęstszych modyfikacji należy w szczególności kamuflaż sprzętów szpiegowskich lub wydłużenie żywotności baterii w wybranych produktach.

Sprzęty szpiegowskie i ich rodzaje

Poniższe sekcje opisują krótko wszystkie działy produktów, które można znaleźć w naszym sklepie.

Podsłuch

Podsłuch jest prawdopodobnie najczęściej wykorzystywanym sprzętem szpiegowskim. Podsłuchy służą do zdalnego monitorowania pomieszczeń i osób. Jeśli wykorzystujesz takie techniki jak przechwytywanie GSM, to możesz korzystać z telefonu komórkowego w celu dokonania przechwycenia sygnału z dowolnej odległości.

Rodzaje podsłuchów

 • Podsłuch GSM
 • Podsłuch RF
 • Zdalny podsłuch
 • Podsłuch przez ścianę

Pod tym linkiem: podsłuchy znajdziesz szczegółowe informacje na temat konkretnych podsłuchów.

Urządzenia do monitoringu

Urządzenia do nadzoru to sprzęt szpiegowki przeznaczony do zdalnego monitorowania ruchu osób i pojazdów. Urządzenia śledzące mogą działać aktywnie - w czasie rzeczywistym i wysyłać swoją lokalizację do serwera lub przez SMS, albo biernie zapisując dane w swojej pamięci.

Moduły kamer szpiegowskich

Moduły kamer szpiegowskich mogą być wykorzystywane do wykrywania złodzei, kontrolowania pracowników, rejestrowania spotkań, wykrywania zdrad partnera lub zwykłego zabezpieczenia domu. Moduły kamer szpiegowskich są oferowane w różnych formach. Jeśli nie znajdziesz kamery, która spełni twoje oczekiwania w naszej standardowej ofercie: kamery szpiegowskie, możemy spersonalizować produkt i dostosować go do twoich potrzeb.

Mikrosłuchawki

Mikrosłuchawki to bardzo specyficzne urządzenie szpiegowskie, które oprócz sił bezpieczeństwa i ochroniarzy wykorzystywane jest głównie przez studentów. Mikrosłuchawki znane także jako słuchawki szpiegowskie mają zaledwie kilka milimetrów i działają bezprzewodowo. Bezprzewodowe słuchawki mogą być podłączone z telefonem komorórkowym lub walkie-talkie, a następnie mogą być używane jako ukryta pomoc.

Moduły kamer LawMate i urządzenia rejestrujące

Oprócz standardowych modułów kamer na rynku dużym uznaniem cieszą się profesjonalne moduły LawMate. Są one przeznaczone dla bardzo wymagających użytkowników. Firma LawMate produkuje szereg minikamer, urządzeń rejestrujących i innych urządzeń szpiegowskich.

Urządzenia bezpieczeństwa

Oprócz tego w naszym asortymencie znajdują się także urządzenia szpiegowskie wyposażone w technologię bezpieczeństwa. Można u nas znaleźć standardowe systemy bezpieczeństwa, jak i specjalne rozwiązania, które są wynikiem współpracy z firmą produkującą sprzęt szpiegowski - Secutron.

 

 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.