Modele RC

Model RC ze zdalnym sterowaniem wykorzystywany jest głównie dla zabawy. W naszej ofercie, oprócz tych modeli, można również znaleźć modele RC służące do różnych zastosowań profesjonalnych.

Ponieważ nie są to popularne modele, możesz u nas także znaleźć materiały konstrukcyjne, a także gotowy RC gotowy do lotu. Specjalizujemy się w modyfikacji powietrznych modeli RC. Większość naszych modeli jest wyposażona w aparat fotograficzny z własną pamięcią lub opcją transmisji wideo w czasie rzeczywistym.Kwadrokoptery z kamerą

Wśród naszych modeli RC, dostępne są małe kwadrokoptery do użytku wewnątrz pomieszczeń, jak i kwadroptery z kamerą przeznaczone do latania na zewnątrz i wykonywania fotografii lotniczych. Nasz kwadrokopter jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania 2,4 GHz, co pozwala na kontrolę modelu RC w odległości do 2km. Do latania w takiej odległości niezbędny jest zestaw FPV, ponieważ bez niego sterowanie samolotem na odległość jest prawie niemożliwe. 

Nasz kwadrokopter może latać do 30 minut bez przerwy i unieść do 580 gramów.

 

Hexakoptery z kamerą

Podczas gdy kwadrokoptery są wykorzystywane głównie do celów hobbystycznych (ale nie wyłącznie), to hexakoptery są używane przez profesjonalistów. Hexakoptery przewyższają kwadrokoptery pod względem wysokości i stabilności lotu. Ze względu na wyższą wytrzymałość można na nim zamontować potężną kamerę DSLR i wykonywać profesjonalne zdjęcia ulicy. W naszym asortymencie znajduje się w pełni wyposażony hexakopter, tak zwany Ready to fly.

Najlepszy model, który posiadamy to hexakopter HX-009, który posiada pojemność do 2,5 kg oraz umożliwia loty do 65 minut.


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty