Keyloggery

Przewodnik wyboru keyloggera

Keylogger jest urządzeniem, które rejestruje naciśnięcia klawiszy na klawiaturę i pozwala dzięki temu śledzić rozmowy przeprowadzone za pomocą komputera, rozpoznaje hasła, pozwala na czytanie maili i innych informacji. Keylogger jest całkowicie niewykrywalny przez oprogramowania antywirusowe.

 

1.Wybierz typ keyloggera

                   

Sprawdź, typ klawiatury, w której chcesz użyć keylogger. Starsze klawiatury wyposażone są w złącze PS2, większość nowszych klawiatur zawiera złącze USB.Keylogger będzie także pracował z klawiaturą bezprzewodową. Aby obserwować aktywność na laptopie, nie można użyć standardowego keyloggera (sprzętowego). Zamiast tego, proponujemy oprogramowanie, które pomoże Ci monitorować komputer. 

Aby mieć pewność, że keylogger nie zostanie wykryty, możesz skorzystać z klawiatury, która posiada wbudowany keylogger.

 

2. Wybierz pożądane funkcje

Posiadamy keyloggery w kilku wariantach. Podstawowa wersja nagrywa tylko naciśnięcia klawiszy. Dla długotrwałego monitorowania, ważne jest aby używać znacznik czasu, który przypisuję datę i czas do wykonanego zapisu. Dzięki temu, jego użytkowanie jest o wiele bardziej komfortowe. Najbardziej wymagającym użytkownikom, oferujemy keylogger WIFI, który wszystkie zapisane dane wysyła za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez co nie trzeba gromadzić danych na monitorowanym komputerze.

 

3. Podłącz keylogger z klawiaturą

Przystosowanie się keyloggera jest szybkie i można go obsługiwać z zewnętrznego komputera. Gdy keylogger jest podłączony do klawiatury i komputera, jego instalacja jest zakończona. W PC nie trzeba instalować żadnych sterowników, czy oprogramowań. Instalacja keyloggera zajmuje kilka sekund.

 

4. Monitorowanie zapisanych danych

Dane są przechowywane w pamięci wewnętrznej keyloggera, zabezpieczenie 128-bitowym szyfrem sprawia, że do danych dostanie dopuszczona tylko osoba znająca hasło. W pamięci keyloggera można zapisać do 100 000 stron tekstu. Ujawnienie danych następuje po wpisaniu hasła, które określa użytkownik. W przypadku keyloggera WIFI nie jest konieczne fizyczne odczytywanie danych ponieważ można ustawić opcję wysyłania danych na konkretny adres e-mail.

 

 
 

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.