Keyloggery

Przewodnik wyboru keyloggera

Keylogger jest urządzeniem, które rejestruje naciśnięcia klawiszy na klawiaturę i pozwala dzięki temu śledzić rozmowy przeprowadzone za pomocą komputera, rozpoznaje hasła, pozwala na czytanie maili i innych informacji. Keylogger jest całkowicie niewykrywalny przez oprogramowania antywirusowe.

 

1.Wybierz typ keyloggera

                   

Sprawdź, typ klawiatury, w której chcesz użyć keylogger. Starsze klawiatury wyposażone są w złącze PS2, większość nowszych klawiatur zawiera złącze USB.Keylogger będzie także pracował z klawiaturą bezprzewodową. Aby obserwować aktywność na laptopie, nie można użyć standardowego keyloggera (sprzętowego). Zamiast tego, proponujemy oprogramowanie, które pomoże Ci monitorować komputer. 

Aby mieć pewność, że keylogger nie zostanie wykryty, możesz skorzystać z klawiatury, która posiada wbudowany keylogger.

 

2. Wybierz pożądane funkcje

Posiadamy keyloggery w kilku wariantach. Podstawowa wersja nagrywa tylko naciśnięcia klawiszy. Dla długotrwałego monitorowania, ważne jest aby używać znacznik czasu, który przypisuję datę i czas do wykonanego zapisu. Dzięki temu, jego użytkowanie jest o wiele bardziej komfortowe. Najbardziej wymagającym użytkownikom, oferujemy keylogger WIFI, który wszystkie zapisane dane wysyła za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez co nie trzeba gromadzić danych na monitorowanym komputerze.

 

3. Podłącz keylogger z klawiaturą

Przystosowanie się keyloggera jest szybkie i można go obsługiwać z zewnętrznego komputera. Gdy keylogger jest podłączony do klawiatury i komputera, jego instalacja jest zakończona. W PC nie trzeba instalować żadnych sterowników, czy oprogramowań. Instalacja keyloggera zajmuje kilka sekund.

 

4. Monitorowanie zapisanych danych

Dane są przechowywane w pamięci wewnętrznej keyloggera, zabezpieczenie 128-bitowym szyfrem sprawia, że do danych dostanie dopuszczona tylko osoba znająca hasło. W pamięci keyloggera można zapisać do 100 000 stron tekstu. Ujawnienie danych następuje po wpisaniu hasła, które określa użytkownik. W przypadku keyloggera WIFI nie jest konieczne fizyczne odczytywanie danych ponieważ można ustawić opcję wysyłania danych na konkretny adres e-mail.

 

 
 

Najczęściej sprzedawane produkty