Keyloggery

Przewodnik wyboru keyloggera

Keylogger jest urządzeniem, które rejestruje naciśnięcia klawiszy na klawiaturę i pozwala dzięki temu śledzić rozmowy przeprowadzone za pomocą komputera, rozpoznaje hasła, pozwala na czytanie maili i innych informacji. Keylogger jest całkowicie niewykrywalny przez oprogramowania antywirusowe.

 

1.Wybierz typ keyloggera

                   

Sprawdź, typ klawiatury, w której chcesz użyć keylogger. Starsze klawiatury wyposażone są w złącze PS2, większość nowszych klawiatur zawiera złącze USB.Keylogger będzie także pracował z klawiaturą bezprzewodową. Aby obserwować aktywność na laptopie, nie można użyć standardowego keyloggera (sprzętowego). Zamiast tego, proponujemy oprogramowanie, które pomoże Ci monitorować komputer. 

Aby mieć pewność, że keylogger nie zostanie wykryty, możesz skorzystać z klawiatury, która posiada wbudowany keylogger.

 

2. Wybierz pożądane funkcje

Posiadamy keyloggery w kilku wariantach. Podstawowa wersja nagrywa tylko naciśnięcia klawiszy. Dla długotrwałego monitorowania, ważne jest aby używać znacznik czasu, który przypisuję datę i czas do wykonanego zapisu. Dzięki temu, jego użytkowanie jest o wiele bardziej komfortowe. Najbardziej wymagającym użytkownikom, oferujemy keylogger WIFI, który wszystkie zapisane dane wysyła za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez co nie trzeba gromadzić danych na monitorowanym komputerze.

 

3. Podłącz keylogger z klawiaturą

Przystosowanie się keyloggera jest szybkie i można go obsługiwać z zewnętrznego komputera. Gdy keylogger jest podłączony do klawiatury i komputera, jego instalacja jest zakończona. W PC nie trzeba instalować żadnych sterowników, czy oprogramowań. Instalacja keyloggera zajmuje kilka sekund.

 

4. Monitorowanie zapisanych danych

Dane są przechowywane w pamięci wewnętrznej keyloggera, zabezpieczenie 128-bitowym szyfrem sprawia, że do danych dostanie dopuszczona tylko osoba znająca hasło. W pamięci keyloggera można zapisać do 100 000 stron tekstu. Ujawnienie danych następuje po wpisaniu hasła, które określa użytkownik. W przypadku keyloggera WIFI nie jest konieczne fizyczne odczytywanie danych ponieważ można ustawić opcję wysyłania danych na konkretny adres e-mail.

 

 
 

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

  Cena:
  329 zł
 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na sterowanie ze smartfona.

  Cena:
  499 zł
 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

  Cena:
  374 zł
 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

  Cena:
  249 zł
 • Dyktafon MQ-99 w długopisie EXCLUSIVE, 8GB  

  Dyktafon MQ-99 w długopisie EXCLUSIVE, 8GB

  MQ-99 to pierwszorzędny dyktafon z pamięcią flash. Cechuje się bardzo długą żywotnością baterii aż do 25 dni na jednym ładowaniu. Wysoka jakość nagrywanych plików audio. Oznaczenie czasu oraz daty na plikach. 8 GB pamięci wewnętrznej.

  Cena:
  249 zł