Jak wybrać wizjer do drzwi

Cyfrowy wizjer do drzwi staje się coraz bardziej popularnym elementem gospodarstwa domowego. O ile zwykłe cyfrowe wizjery służą jedynie do wygodnego wyświetlania obrazu za drzwiami, toteż poniższe modele mogą służyć jako bardzo skuteczny system alarmowy, włącznie z możliwością nagrywania, detekcją ruchu, czy też natychmiastowym poinformowaniem właściciela na jego telefon komórkowy, w przypadku podejrzanej aktywności.

Jak sama nazwa wskazuje, wielofunkcyjne cyfrowe wizjery drzwiowe wyposażone są w dodatkowe elementy , dzięki którym obsługują wiele funkcji. W przeciwieństwie do dyskretnych wizjerów , które nie posiadają żadnych dodatkowych elementów, przez co ich funkcję są ograniczone. Specjalne wizjery łączą w sobie wiele funkcji i dyskretny wygląd.

WIELOFUNKCYJNE CYFROWE SPECJALNE

+ długa żywotność baterii

+automatycznie wykonywanie zdjęć po wykryciu ruchu

+widzenie w nocy 

+funkcja dzwonka

+wyświetlacz w przestrzeni przed drzwiami

+możliwość zdalnej komunikacji

+ całkowicie dyskretny wygląd

+ długa żywotność baterii

+wyświetlacz w przestrzeni przed drzwiami

+ całkowicie dyskretny wygląd

+ nagrywanie wideo po wykryciu ruchu

+wyświetlacz w przestrzeni przed drzwiami

+widzenie w ciemności

+możliwość zdalnej komunikacji

+ aplikacje na smartfony

+ brak konieczności wymiany baterii

-wygląd zwraca uwagę

-brak detekcji ruchu

-brak widzenia w nocy

- musi być podłączony do sieci

- wyższa cena

Opis poszczególnych elementów:

 1. Przycisk dzwonka: po naciśnięciu przycisku urządzenie główne zaczyna dzwonić. Wizjer może zastąpić zwykły dzwonek. Po jego naciśnięciu wykonywane jest zdjęcie, mające na celu zarejestrowanie odwiedzajacych.
 2. Diody IR - służy do zapewnienia nocnego podświetlenia aparatu. Blask z diody IR (podczerwień), posiada długość fali 842nm, co oznacza, że ich światło nie jest widoczne dla ludzkiego oka. Mimo, że światło to nie jest widoczne , patrząc bezpośrednio na diodę będzie widać, że dioda świeci się bardzo słabo na czerwono. Diody IR zwykle zapewniają nocny monitoring z odległości 2-5 metrów.
 3. Fotodiody - służy do rozpoznania, czy jest jasno lub ciemno. Jeśli światło nie jest wystarczające, wizjer daje znak do przełączenia na diody IR.
 4. Czujnik ruchu - służy do wykrywania ruchu przed drzwiami. Gdy wykryje ruch, wykonuje jedno lub więcej zdjęć. Dzięki temu, wizjer może pełnić funkcję systemu bezpieczeństwa.

Dyskretne wizjery drzwiowe

Dyskretne wizjery drzwiowe nie są wyposażone w dodatkowe czujniki lub jakiekolwiek inne elementy, które mogłyby przyciągnąć uwagę. Z tego powodu, zwykle nie mają funkcji, takich jak detekcja ruchu, nocne widzenie, co jest ceną za dyskretny wygląd z zewnątrz.Większość klientów jednak zwraca uwagę na wizjer,  który będzie miał zaawansowane funkcje, zachowując jednocześnie dyskretny wygląd. Do tego celu przeznaczone są na specjalne wizjery drzwiowe, które są wytwarzane bezpośrednio przez naszą firmę i  reprezentowane są głównie przez linię produktów Secutron DoorGuard


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

  Cena:
  329 zł
 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

  Cena:
  249 zł
 • Mikrofon kierunkowy BASIC  

  Mikrofon kierunkowy BASIC

  Mikrofon kierunkowy BASIC pozwoli Ci na podsłuch z odległości do ok. 30 metrów. 

  Cena:
  174 zł
 • Bezprzewodowa minikamera z odbiornikiem 2,4 GHz  

  Bezprzewodowa minikamera z odbiornikiem 2,4 GHz

  Mikrokamery bezprzewodowe dają możliwość nagrywania obrazu z dużej odległości. Bezprzewodowa mikrokamera działająca na częstotliwości 2,4 GHz o 15 metrowym zasięgu.

  Cena:
  124 zł
 • Secutron Ultra Life WiFi, z wykrywaczem dymu  

  Secutron Ultra Life WiFi, z wykrywaczem dymu

  Kamera z czujnikiem dymu, WiFi oraz możliwością oglądania w Internecie. Urządzenie może pracować na własnej baterii do 15 dni. Low LUX kamera, do fotografowania w ciemności.

  Cena:
  1 399 zł