Jak wybrać wizjer do drzwi

Cyfrowy wizjer do drzwi staje się coraz bardziej popularnym elementem gospodarstwa domowego. O ile zwykłe cyfrowe wizjery służą jedynie do wygodnego wyświetlania obrazu za drzwiami, toteż poniższe modele mogą służyć jako bardzo skuteczny system alarmowy, włącznie z możliwością nagrywania, detekcją ruchu, czy też natychmiastowym poinformowaniem właściciela na jego telefon komórkowy, w przypadku podejrzanej aktywności.

Jak sama nazwa wskazuje, wielofunkcyjne cyfrowe wizjery drzwiowe wyposażone są w dodatkowe elementy , dzięki którym obsługują wiele funkcji. W przeciwieństwie do dyskretnych wizjerów , które nie posiadają żadnych dodatkowych elementów, przez co ich funkcję są ograniczone. Specjalne wizjery łączą w sobie wiele funkcji i dyskretny wygląd.

WIELOFUNKCYJNE CYFROWE SPECJALNE

+ długa żywotność baterii

+automatycznie wykonywanie zdjęć po wykryciu ruchu

+widzenie w nocy 

+funkcja dzwonka

+wyświetlacz w przestrzeni przed drzwiami

+możliwość zdalnej komunikacji

+ całkowicie dyskretny wygląd

+ długa żywotność baterii

+wyświetlacz w przestrzeni przed drzwiami

+ całkowicie dyskretny wygląd

+ nagrywanie wideo po wykryciu ruchu

+wyświetlacz w przestrzeni przed drzwiami

+widzenie w ciemności

+możliwość zdalnej komunikacji

+ aplikacje na smartfony

+ brak konieczności wymiany baterii

-wygląd zwraca uwagę

-brak detekcji ruchu

-brak widzenia w nocy

- musi być podłączony do sieci

- wyższa cena

Opis poszczególnych elementów:

 1. Przycisk dzwonka: po naciśnięciu przycisku urządzenie główne zaczyna dzwonić. Wizjer może zastąpić zwykły dzwonek. Po jego naciśnięciu wykonywane jest zdjęcie, mające na celu zarejestrowanie odwiedzajacych.
 2. Diody IR - służy do zapewnienia nocnego podświetlenia aparatu. Blask z diody IR (podczerwień), posiada długość fali 842nm, co oznacza, że ich światło nie jest widoczne dla ludzkiego oka. Mimo, że światło to nie jest widoczne , patrząc bezpośrednio na diodę będzie widać, że dioda świeci się bardzo słabo na czerwono. Diody IR zwykle zapewniają nocny monitoring z odległości 2-5 metrów.
 3. Fotodiody - służy do rozpoznania, czy jest jasno lub ciemno. Jeśli światło nie jest wystarczające, wizjer daje znak do przełączenia na diody IR.
 4. Czujnik ruchu - służy do wykrywania ruchu przed drzwiami. Gdy wykryje ruch, wykonuje jedno lub więcej zdjęć. Dzięki temu, wizjer może pełnić funkcję systemu bezpieczeństwa.

Dyskretne wizjery drzwiowe

Dyskretne wizjery drzwiowe nie są wyposażone w dodatkowe czujniki lub jakiekolwiek inne elementy, które mogłyby przyciągnąć uwagę. Z tego powodu, zwykle nie mają funkcji, takich jak detekcja ruchu, nocne widzenie, co jest ceną za dyskretny wygląd z zewnątrz.Większość klientów jednak zwraca uwagę na wizjer,  który będzie miał zaawansowane funkcje, zachowując jednocześnie dyskretny wygląd. Do tego celu przeznaczone są na specjalne wizjery drzwiowe, które są wytwarzane bezpośrednio przez naszą firmę i  reprezentowane są głównie przez linię produktów Secutron DoorGuard


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD

  Wizjer do drzwi z kamerą  jest unikatowym urządzeniem, które umożliwi Ci niezawodne monitorowanie przestrzeni korytarza przed drzwiami do Twojego mieszkania.