Jak wybrać właściwą minikamerę?

Minikamery są rodzajem produktów, które są najczęściej utożsamiane są z działalnością szpiegowską. Urządzenia szpiegowskie mające niewielkie rozmiary mogą zostać sprawnie ukryte w przedmiotach codziennego użytku, co zapewnia ich skuteczność działania.

Tego typu urządzenia nie są skierowane wyłącznie dla profesjonalistów branży szpiegowskiej. Mogą one być przydatne w życiu codziennym. Dyskretny, właściwie dopasowany sprzęt może skutecznie zapewnić bezpieczeństwo nam oraz naszej rodzinie. Minikamera będzie dobrym rozwiązaniem gdy chcemy monitorować swoje podwórko i zabezpieczyć je przed nieproszonymi gośćmi. Poza tym minikamera przyda się w przedsiębiorstwach, aby zapobiec znikaniu wyposażenia firmy. Ustalenie pożądanych funkcji minikamery umożliwi wybór odpowiedniego modelu.

Oferta naszej firmy bogata jest w różne rodzaje minikamer:

 • Minikamery z rejestratorem wideo

Urządzenia te nie wymagają odbiornika czy urządzenia DVR. Zwykle posiadają akumulator umieszczony wewnątrz produktu. Nagranie jest zapisywane w wewnętrznej pamięci minikamery bądź na karcie pamięci. Praktycznym modelem tego typu sprzętu są Okulary szpiegowskie z ukrytą kamerą HD, 8GB. Niezauważalna minikamera zamontowana w okularach doskonale spełnia swoje funkcje. Produkt ten, który jest również gadżetem, znajduje coraz więcej zwolenników. Okulary pozwalają na 90 minut nagrywania przy całkowitym naładowaniu baterii.

 • Minikamery do szpiegowania

Największą ich zaletą jest to, że nie wzbudzają żadnych podejrzeń, nie wymagają dodatkowych elementów, aby sprawnie działać. Świetnym przykładem samodzielnej minikamery jest Kamera ukryta w czapce. Jest to urządzenie CCD marki SONY. Zapewnia nagrywanie filmów w wysokiej jakości obrazu oraz o czystym, wyraźnym dźwięku dzięki zastosowaniu mikrofonu w przedwzmacniaczem. Kolejnym produktem zasługującym na uwagę jest Kamera ukryta w czujniku dymu. Jest to doskonałe rozwiązanie, aby móc zamontować kamerę w miejscach, w których niemożliwe jest zastosowanie typowych systemów dla kamer.

 • Rejestratory DVR

Stanowią one uzupełnienie do kamer szpiegowskich nieposiadających własnego dysku nagrywania. W ofercie znaleźć można zarówno rejestratory przenośne jak i stacjonarne. 

 • Bezprzewodowe minikamery

Umożliwiają transmisję obrazu z minikamery na nieograniczoną odległość poprzez Internet. Mogą one zostać połączenia z routerem WIFI.  Oferta firmy zawiera wszystkie rodzaje minikamer bezprzewodowych. Ciekawym modelem z tej kategorii jest Bezprzewodowa kamera w guziku PROFI. Urządzenie wyglądem przypomina zwykły guzik od koszuli czy marynarki, który łatwo można zakamuflować.

 • Systemy kamer samochodowych

Ważnym aspektem w doborze kamery samochodowej jest niezaprzeczalnie jakość rejestrowanego obrazu oraz funkcjonalność, zwłaszcza, gdy warunki podczas nagrywania nie są najlepsze. Nasza firma proponuje praktyczne rozwiązanie w postaci Rejestratora samochodowego ze zdalnym dostępem 4CH DVR. Produkt ten umożliwia nagrywanie z 4 kamer (w środku, z tyłu, z boku) w rozdzielczości 720/ 480 px. Posiada również moduł GPS, umożliwiający lokalizację danego pojazdu.

Co jest istotne przy wyborze minikamery?

Aby dokonać wyboru właściwej minikamery należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Ważne jest przeznaczenie wykorzystania jej. Należy określić, w jakich warunkach urządzenie będzie wykorzystywane. Czy będzie to pomieszczenie zamknięte czy wolna przestrzeń, jakie będzie oświetlenie na danym obszarze (czy nagrywanie będzie miało miejsce w dzień czy w nocy).  Istotna jest także możliwość podłączenia urządzenia do zasilania sieciowego czy wykorzystanie dodatkowych akumulatorów w celu przedłużenia czasu pracy. Poza tym, kluczową cechą jest też dostępna pamięć. Od tego zależy, ile danych można będzie zachować w urządzeniu.   Standardem są wymienne karty pamięci o pojemności do 32 GB, natomiast niektóre wersje minikamer mogą funkcjonować z kartami 64 GB.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.