Jak chronić swoje dzieci?

Dziecko w sieci, czyli jak uchronić najmłodszych użytkowników Internetu przed czyhającymi niebezpieczeństwami.

Każdy odpowiedzialny rodzic chce zapewnić swojemu dziecku ja najlepszą ochronę. Niestety, coraz częściej można usłyszeć o zagrożeniach mogących zaszkodzić naszym dzieciom. Zwłaszcza jeśli chodzi o młodsze dzieci, należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ nie są one jeszcze dostatecznie świadome tego co może im zagrozić. To dotyczy również świata wirtualnego. Środowisko Internetu może być bardzo niebezpieczne. Dziecko bardzo łatwo może wpaść w potencjalne niebezpieczeństwo.

Firma Spy007.pl jest w pełni świadoma potencjalnych niebezpieczeństw związanych z obecnością dzieci w świecie wirtualnym. Dlatego też w ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć rozwiązania mogące uchronić dzieci przed zagrożeniami w sieci, ale także poza nią.

W ofercie firmy Spy007.pl można znaleźć produkty z kilku kategorii mających na celu zapewnienie ochrony dzieci w sieci.

Monitorowanie aktywności na komputerze

Aby móc śledzić działalność użytkownika na komputerze, wystarczy zainstalować odpowiednie oprogramowanie monitorujące. Dzięki temu możemy zobaczyć wszystko to, co w danej chwili jest wykonywane podczas korzystania z komputera. Spy007.pl proponuje aplikację pozwalającą na dyskretne monitorowanie aktywności komputera. Jest to Spy Cobra Deluxe. To oprogramowanie monitorujące umożliwia podgląd wszystkich odwiedzanych stron,  a także na wykonywanie regularnych zrzutów ekranu w określonych odstępach czasowych. Aplikacja ta jest niewykrywalna przez większość programów antywirusowych. Ponadto, wszystkie informacje pozyskane za pomocą aplikacji są przesyłane drogą elektroniczną na adres e-mailowy.

Śledzenie naciśnięć klawiszy

Keylogger USB PROFI to urządzenie wyglądem przypominające standardowy pendrive. Jego funkcją jest automatyczne monitorowanie wciskanych klawiszy komputera. Produkt ten jest niewidoczny dla programów antywirusowych, a także nie oddziałuje na działanie komputera.

Śledzenie chatów

Wiele osób jest komunikuje się z innymi ludźmi za pomocą komunikatorów internetowych. Dzieci w większości są ich zwolennikami. Niestety, właśnie dzięki takim komunikatorom również przestępcy mogą się porozumiewać z niczego nieświadomymi najmłodszymi użytkownikami. Aby mieć kontrolę nad rozmowami prowadzonymi przez poszczególne komunikatory typu Skype, ICQ, Trillian, MSN, Hello, Yahoo! i Miranda, dobrym rozwiązaniem będzie podsłuch komunikatorów Chat stick. Jest to produkt prosty w użyciu. Po podłączeniu do komputera, w ciągu kilku chwil treści poszczególnych rozmów znajdą się na urządzeniu.

Kontrola opiekunki

Kolejnym aspektem jest przymus zostawienia dzieci pod opieką obcej osoby. Często bywa tak, że osoba, która ma zająć się dzieckiem, nie jest dobrze znana dla rodziców dziecka. W takim przypadku warto by zastanowić się nad kontrolą tego, jak niania zajmuje się dzieckiem, czy na pewno jest ono bezpieczne. W tym przypadku odpowiednim sposobem na rozwianie wątpliwości może być Zegar ścienny z ukrytą kamerą. Jest to sprytne rozwiązanie pozwalające na monitoring pomieszczenia, w którym znajduje się dziecko wraz z opiekunką. Zegar nagrywa w rozdzielczości HD, poza tym ma możliwość regulowania kąta widzenia kamery.

Firma Spy007.pl ciągle działa, aby zaoferować produkty przydatne w ochronie dzieci w sieci. Zwłaszcza obecnie, ponieważ technologia rozwija się w coraz szybszym tempie i niestety pojawiają się coraz to nowe zagrożenia. Wobec tego problem zagrożeń w sieci jest dla naszej firmy sprawą priorytetową.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Mikrofon kierunkowy BASIC  

  Mikrofon kierunkowy BASIC

  Mikrofon kierunkowy BASIC pozwoli Ci na podsłuch z odległości do ok. 30 metrów. 

 • Dyktafon MQ-300 w pamięci USB biały  

  Dyktafon MQ-300 w pamięci USB biały

  Wyjątkowy dyktafon MQ-U300 idealnie ukryty w pamięci USB. Dyktafon ten może być sterowany manualnie bądź z uruchomioną aktywacją głosową. MQ-300 jest wyposażony w tryb detekcji głosu, który może pracować aż do 25 dni na jednym ładowaniu baterii! Pondato, zużycie energii wynosi tylko 0,3 mA w trybie detekcji dźwięku.