Jak chronić swoje dzieci?

Dziecko w sieci, czyli jak uchronić najmłodszych użytkowników Internetu przed czyhającymi niebezpieczeństwami.

Każdy odpowiedzialny rodzic chce zapewnić swojemu dziecku ja najlepszą ochronę. Niestety, coraz częściej można usłyszeć o zagrożeniach mogących zaszkodzić naszym dzieciom. Zwłaszcza jeśli chodzi o młodsze dzieci, należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ nie są one jeszcze dostatecznie świadome tego co może im zagrozić. To dotyczy również świata wirtualnego. Środowisko Internetu może być bardzo niebezpieczne. Dziecko bardzo łatwo może wpaść w potencjalne niebezpieczeństwo.

Firma Spy007.pl jest w pełni świadoma potencjalnych niebezpieczeństw związanych z obecnością dzieci w świecie wirtualnym. Dlatego też w ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć rozwiązania mogące uchronić dzieci przed zagrożeniami w sieci, ale także poza nią.

W ofercie firmy Spy007.pl można znaleźć produkty z kilku kategorii mających na celu zapewnienie ochrony dzieci w sieci.

Monitorowanie aktywności na komputerze

Aby móc śledzić działalność użytkownika na komputerze, wystarczy zainstalować odpowiednie oprogramowanie monitorujące. Dzięki temu możemy zobaczyć wszystko to, co w danej chwili jest wykonywane podczas korzystania z komputera. Spy007.pl proponuje aplikację pozwalającą na dyskretne monitorowanie aktywności komputera. Jest to Spy Cobra Deluxe. To oprogramowanie monitorujące umożliwia podgląd wszystkich odwiedzanych stron,  a także na wykonywanie regularnych zrzutów ekranu w określonych odstępach czasowych. Aplikacja ta jest niewykrywalna przez większość programów antywirusowych. Ponadto, wszystkie informacje pozyskane za pomocą aplikacji są przesyłane drogą elektroniczną na adres e-mailowy.

Śledzenie naciśnięć klawiszy

Keylogger USB PROFI to urządzenie wyglądem przypominające standardowy pendrive. Jego funkcją jest automatyczne monitorowanie wciskanych klawiszy komputera. Produkt ten jest niewidoczny dla programów antywirusowych, a także nie oddziałuje na działanie komputera.

Śledzenie chatów

Wiele osób jest komunikuje się z innymi ludźmi za pomocą komunikatorów internetowych. Dzieci w większości są ich zwolennikami. Niestety, właśnie dzięki takim komunikatorom również przestępcy mogą się porozumiewać z niczego nieświadomymi najmłodszymi użytkownikami. Aby mieć kontrolę nad rozmowami prowadzonymi przez poszczególne komunikatory typu Skype, ICQ, Trillian, MSN, Hello, Yahoo! i Miranda, dobrym rozwiązaniem będzie podsłuch komunikatorów Chat stick. Jest to produkt prosty w użyciu. Po podłączeniu do komputera, w ciągu kilku chwil treści poszczególnych rozmów znajdą się na urządzeniu.

Kontrola opiekunki

Kolejnym aspektem jest przymus zostawienia dzieci pod opieką obcej osoby. Często bywa tak, że osoba, która ma zająć się dzieckiem, nie jest dobrze znana dla rodziców dziecka. W takim przypadku warto by zastanowić się nad kontrolą tego, jak niania zajmuje się dzieckiem, czy na pewno jest ono bezpieczne. W tym przypadku odpowiednim sposobem na rozwianie wątpliwości może być Zegar ścienny z ukrytą kamerą. Jest to sprytne rozwiązanie pozwalające na monitoring pomieszczenia, w którym znajduje się dziecko wraz z opiekunką. Zegar nagrywa w rozdzielczości HD, poza tym ma możliwość regulowania kąta widzenia kamery.

Firma Spy007.pl ciągle działa, aby zaoferować produkty przydatne w ochronie dzieci w sieci. Zwłaszcza obecnie, ponieważ technologia rozwija się w coraz szybszym tempie i niestety pojawiają się coraz to nowe zagrożenia. Wobec tego problem zagrożeń w sieci jest dla naszej firmy sprawą priorytetową.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.