Dyskretna paczka

Dostarczenie zamówionego towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, dostawa realizowana jest w ciągu 2-3 dni. W wiadomości elektronicznej otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia oraz link, pod którym możliwy jest monitoring przesyłki.

 

Dyskretna paczka

Na przesyłce czy w liście przewozowym nie ma informacji o nadawcy. Dzięki temu, zawartość i źródło pochodzenia przesyłki są ukryte a intencje Klienta zamawiającego w naszym sklepie pozostają dla osób postronnych tajemnicą. W celu ustalenia szczegółów dyskretnej paczki, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

 

 

 

 


Przesyłki pakowane są w sposób, który nie zdradza żadnych informacji o jej zawartości. Zamówienia dostarczane są w paczkach bez logo i oznaczeń firmowych. Wszystko to jest gwarancją zachowania pełnej dyskrecji, wartości nadrzędnej w naszej branży. Oferujemy szeroki wachlarz sprzętu szpiegowskiego, dbając przy tym o zachowanie tajemnicy naszych Klientów. 

 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD

  Wizjer do drzwi z kamerą  jest unikatowym urządzeniem, które umożliwi Ci niezawodne monitorowanie przestrzeni korytarza przed drzwiami do Twojego mieszkania.