Dyskretna paczka

Dostarczenie zamówionego towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, dostawa realizowana jest w ciągu 2-3 dni. W wiadomości elektronicznej otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia oraz link, pod którym możliwy jest monitoring przesyłki.

 

Dyskretna paczka

Na przesyłce czy w liście przewozowym nie ma informacji o nadawcy. Dzięki temu, zawartość i źródło pochodzenia przesyłki są ukryte a intencje Klienta zamawiającego w naszym sklepie pozostają dla osób postronnych tajemnicą. W celu ustalenia szczegółów dyskretnej paczki, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

 

 

 

 


Przesyłki pakowane są w sposób, który nie zdradza żadnych informacji o jej zawartości. Zamówienia dostarczane są w paczkach bez logo i oznaczeń firmowych. Wszystko to jest gwarancją zachowania pełnej dyskrecji, wartości nadrzędnej w naszej branży. Oferujemy szeroki wachlarz sprzętu szpiegowskiego, dbając przy tym o zachowanie tajemnicy naszych Klientów. 

 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

  Cena:
  329 zł
 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

  Cena:
  249 zł
 • Mikrofon kierunkowy BASIC  

  Mikrofon kierunkowy BASIC

  Mikrofon kierunkowy BASIC pozwoli Ci na podsłuch z odległości do ok. 30 metrów. 

  Cena:
  174 zł
 • Bezprzewodowa minikamera z odbiornikiem 2,4 GHz  

  Bezprzewodowa minikamera z odbiornikiem 2,4 GHz

  Mikrokamery bezprzewodowe dają możliwość nagrywania obrazu z dużej odległości. Bezprzewodowa mikrokamera działająca na częstotliwości 2,4 GHz o 15 metrowym zasięgu.

  Cena:
  124 zł
 • Secutron Ultra Life WiFi, z wykrywaczem dymu  

  Secutron Ultra Life WiFi, z wykrywaczem dymu

  Kamera z czujnikiem dymu, WiFi oraz możliwością oglądania w Internecie. Urządzenie może pracować na własnej baterii do 15 dni. Low LUX kamera, do fotografowania w ciemności.

  Cena:
  1 399 zł