Aktywność dziecka na PC

Wybór sposobu monitorowania aktywności dziecka na komputerze

W czasach, w których praktycznie każdy komputer podłączony jest do Internetu, na Twoje dziecko czyha wiele zagrożeń, takich jak cyberprzemoc, lub pedofilia. Jeśli Twoje dziecko przeżywa trudny czas, może być podatne na wpływ nieodpowiednich ludzi, używek, czy innych niebezpieczeństw. Dzięki możliwości monitorowania aktywności Twojego dziecka na komputerze, będziesz w stanie zareagować odpowiednio wcześnie.

 

1. Oprogramowanie do śledzenia aktywności

Wystarczy zainstalować program do monitorowania PC na komputerze, żeby mieć nad komputerem kontrolę od momentu jego włączenia. Program monitorujący działa na komputerze w sposób niewzbudzający jakichkolwiek podejrzeń. Dzięki użyciu tego programu, będziesz miał całkowitą kontrolę nad tym, co Twoje dziecko robi na komputerze. 

 

2. Chat Stick do śledzenia chatów

Chat Stick jest niesamowicie prostym i efektywnym urządzeniem do kontroli rozmów przez komunikatory komputerowe. Wystarczy podłączyć pendrive do komputera, aby skopiować zawartość historii rozmów takich programów, jak: Skype, ICQ, Trillian, Miranda, MSN, Hello či Yahoo!. ChatSTICK można używać w różnych komputerach PC i notebookach. Dzięki temu urządzeniu, będziesz miał łatwy wgląd do tego, o czym i z kim Twoje dziecko rozmawia, co umożliwi Ci szybkie reagowanie na podejrzane, lub wręcz niebezpieczne rozmowy. 

 

3. Keylogger - śledzenie naciśnięć klawiszy

Keylogger jest prostym urządzeniem, które po podłączeniu między klawiaturą a komputerem PC, jest w stanie zapisywać wciśnięcie każdego klawisza. Zaletą keyloggerów jest to, że są nie do rozpoznania przez programy antywirusowe, a jego instalacja trwa jedynie kilka sekund. Wystarczy podłączyć urządzenie między klawiaturą a monitorowanym komputerem - urządzenie jest gotowe do rejestrowania klawiszy. Zapisane dane można przejrzeć zarówno z monitorowanego komputera poprzez podanie specjalnego hasła, jak również mogą być one przesłane przez e-mail. Keyloggery z wyższej półki potrafią zapisywać klawisze wraz z datą oraz godziną. 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.