Aktywność dziecka na PC

Wybór sposobu monitorowania aktywności dziecka na komputerze

W czasach, w których praktycznie każdy komputer podłączony jest do Internetu, na Twoje dziecko czyha wiele zagrożeń, takich jak cyberprzemoc, lub pedofilia. Jeśli Twoje dziecko przeżywa trudny czas, może być podatne na wpływ nieodpowiednich ludzi, używek, czy innych niebezpieczeństw. Dzięki możliwości monitorowania aktywności Twojego dziecka na komputerze, będziesz w stanie zareagować odpowiednio wcześnie.

 

1. Oprogramowanie do śledzenia aktywności

Wystarczy zainstalować program do monitorowania PC na komputerze, żeby mieć nad komputerem kontrolę od momentu jego włączenia. Program monitorujący działa na komputerze w sposób niewzbudzający jakichkolwiek podejrzeń. Dzięki użyciu tego programu, będziesz miał całkowitą kontrolę nad tym, co Twoje dziecko robi na komputerze. 

 

2. Chat Stick do śledzenia chatów

Chat Stick jest niesamowicie prostym i efektywnym urządzeniem do kontroli rozmów przez komunikatory komputerowe. Wystarczy podłączyć pendrive do komputera, aby skopiować zawartość historii rozmów takich programów, jak: Skype, ICQ, Trillian, Miranda, MSN, Hello či Yahoo!. ChatSTICK można używać w różnych komputerach PC i notebookach. Dzięki temu urządzeniu, będziesz miał łatwy wgląd do tego, o czym i z kim Twoje dziecko rozmawia, co umożliwi Ci szybkie reagowanie na podejrzane, lub wręcz niebezpieczne rozmowy. 

 

3. Keylogger - śledzenie naciśnięć klawiszy

Keylogger jest prostym urządzeniem, które po podłączeniu między klawiaturą a komputerem PC, jest w stanie zapisywać wciśnięcie każdego klawisza. Zaletą keyloggerów jest to, że są nie do rozpoznania przez programy antywirusowe, a jego instalacja trwa jedynie kilka sekund. Wystarczy podłączyć urządzenie między klawiaturą a monitorowanym komputerem - urządzenie jest gotowe do rejestrowania klawiszy. Zapisane dane można przejrzeć zarówno z monitorowanego komputera poprzez podanie specjalnego hasła, jak również mogą być one przesłane przez e-mail. Keyloggery z wyższej półki potrafią zapisywać klawisze wraz z datą oraz godziną. 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Mikrofon kierunkowy BASIC  

  Mikrofon kierunkowy BASIC

  Mikrofon kierunkowy BASIC pozwoli Ci na podsłuch z odległości do ok. 30 metrów. 

 • Dyktafon MQ-300 w pamięci USB biały  

  Dyktafon MQ-300 w pamięci USB biały

  Wyjątkowy dyktafon MQ-U300 idealnie ukryty w pamięci USB. Dyktafon ten może być sterowany manualnie bądź z uruchomioną aktywacją głosową. MQ-300 jest wyposażony w tryb detekcji głosu, który może pracować aż do 25 dni na jednym ładowaniu baterii! Pondato, zużycie energii wynosi tylko 0,3 mA w trybie detekcji dźwięku.