Aktywność dziecka na PC

Wybór sposobu monitorowania aktywności dziecka na komputerze

W czasach, w których praktycznie każdy komputer podłączony jest do Internetu, na Twoje dziecko czyha wiele zagrożeń, takich jak cyberprzemoc, lub pedofilia. Jeśli Twoje dziecko przeżywa trudny czas, może być podatne na wpływ nieodpowiednich ludzi, używek, czy innych niebezpieczeństw. Dzięki możliwości monitorowania aktywności Twojego dziecka na komputerze, będziesz w stanie zareagować odpowiednio wcześnie.

 

1. Oprogramowanie do śledzenia aktywności

Wystarczy zainstalować program do monitorowania PC na komputerze, żeby mieć nad komputerem kontrolę od momentu jego włączenia. Program monitorujący działa na komputerze w sposób niewzbudzający jakichkolwiek podejrzeń. Dzięki użyciu tego programu, będziesz miał całkowitą kontrolę nad tym, co Twoje dziecko robi na komputerze. 

 

2. Chat Stick do śledzenia chatów

Chat Stick jest niesamowicie prostym i efektywnym urządzeniem do kontroli rozmów przez komunikatory komputerowe. Wystarczy podłączyć pendrive do komputera, aby skopiować zawartość historii rozmów takich programów, jak: Skype, ICQ, Trillian, Miranda, MSN, Hello či Yahoo!. ChatSTICK można używać w różnych komputerach PC i notebookach. Dzięki temu urządzeniu, będziesz miał łatwy wgląd do tego, o czym i z kim Twoje dziecko rozmawia, co umożliwi Ci szybkie reagowanie na podejrzane, lub wręcz niebezpieczne rozmowy. 

 

3. Keylogger - śledzenie naciśnięć klawiszy

Keylogger jest prostym urządzeniem, które po podłączeniu między klawiaturą a komputerem PC, jest w stanie zapisywać wciśnięcie każdego klawisza. Zaletą keyloggerów jest to, że są nie do rozpoznania przez programy antywirusowe, a jego instalacja trwa jedynie kilka sekund. Wystarczy podłączyć urządzenie między klawiaturą a monitorowanym komputerem - urządzenie jest gotowe do rejestrowania klawiszy. Zapisane dane można przejrzeć zarówno z monitorowanego komputera poprzez podanie specjalnego hasła, jak również mogą być one przesłane przez e-mail. Keyloggery z wyższej półki potrafią zapisywać klawisze wraz z datą oraz godziną. 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

  Cena:
  329 zł
 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

  Cena:
  249 zł
 • Bezprzewodowa minikamera z odbiornikiem 2,4 GHz  

  Bezprzewodowa minikamera z odbiornikiem 2,4 GHz

  Mikrokamery bezprzewodowe dają możliwość nagrywania obrazu z dużej odległości. Bezprzewodowa mikrokamera działająca na częstotliwości 2,4 GHz o 15 metrowym zasięgu.

  Cena:
  124 zł
 • Mikrofon kierunkowy BASIC  

  Mikrofon kierunkowy BASIC

  Mikrofon kierunkowy BASIC pozwoli Ci na podsłuch z odległości do ok. 30 metrów. 

  Cena:
  174 zł
 • Secutron Ultra Life WiFi, z wykrywaczem dymu  

  Secutron Ultra Life WiFi, z wykrywaczem dymu

  Kamera z czujnikiem dymu, WiFi oraz możliwością oglądania w Internecie. Urządzenie może pracować na własnej baterii do 15 dni. Low LUX kamera, do fotografowania w ciemności.

  Cena:
  1 399 zł