4CH kamera w lusterku wstecznym Secutek C4MA

POLECAMY

Kamera samochodowa Secutek C4MA cechuje się całkowicie dyskretnym wyglądem, który umożliwia kompletny zapis sytuacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu.

Zestaw składa z czterech kamer: dwóch wbudowanych w lusterku wstecznym oraz dwóch kamer zewnętrznych. Nagrania są zapisywane na dwóch kartach pamięci microSD 2 mogą być przeglądane na bezpośrednio na wbudowanym wyświetlaczu LCD 4,3”.

Cena:
624 zł

ks
Dostępność:
Dostępny
Numer katalogowy:
CAM34
Gwarancja:
2 lata
 • monitoring sytuacji wewnątrz i na zewnątrz auta
 • dyskretny design, który nie przyciąga uwagi zlodziei
 • wymaga profesjonalnego montazu zewnętrznych kamer

Opis produktu 4CH kamera w lusterku wstecznym Secutek C4MA

Zestaw kamer samochodowych Secutek C4MA jest kompletnym zabezpieczeniem Twojego auta od wewnątrz oraz od zewnątrz. Zestaw składa się z lusterka wstecznego ze zintegrowanymi dwiema kamerami w jakości Full HD oraz dwóch kamer zewnętrznych, które również nagrywają  FULL HD.

Pierwsza ze zintegrowanych kamer ma kąt widzenia 140° i służy do nagrywania sytuacji z przodu auta, druga natomiast jest doskonale zakamuflowana i pozwala na monitoring sytuacji wewnątrz pojazdu. Jedną z jej głównych funkcji jest podświetlenie IR pozwalające na widzenie w nocy. Kolejną z zalet tego zestawu kamer jest możliwość podłączenia dwóch zewnetrznych kamer HD, dzięki którym można obserwować sytuację po bokach samochodu lub bezpośrednio za nim.

Lusterko ma dwa wejścia na karty na micro SD;  zapis nagrań następuje w formacie .AVI. Można je odtwarzać bezpośrednio na wbudowanym monitorze 4.3" LCD . 

Kluczowe właściwości:

 • dwie kamery Full HD umieszczone w lusterku wstecznym + dwie kamery Full HD 
 • lusterko wsteczne nie wzbudzające żadnych podejrzeń
 • możliwość nagrywania filmów wideo z dźwiękiem
 • zintegrowany G-sensor 
 • nagrania z datą i czasem
 • tryb parkingowy
 • filmy zawierające aktualną pozycję samochodu
 • wsparcie kart 2x microSD (max. 2x 128GB)

 

 

 

 

 

Zestaw kamerowy w lusterku wstecznym w porównaniu do konwencjonalnych kamer samochodowych jest zupełnie niepozorny. Urządzenie w łatwy sposób instaluje się za pomocą gumowych uchwytów na standardowym lusterku. 

Zaangażowanie kamer będzie się zmieniać w zależności od tego, czy użytkownik, czy będzie lub nie będzie chciał używać trybu postojowego, w którym następuje zapis 1FPS nawet podczas parkingu. Jeśli korzystasz z tego trybu, konieczne stanie się podłączenie kamery bezpośrednio do akumulatora samochodowego -  będzie potrzebowała ona stabilnego zasilania. Warto zwrócić uwagę, że w trybie tym nie jest polecany długotrwały zapis ze względu na możliwośc rozładowania akumulatora. Istotną funkcją kamery jest także rozpoczęcie pracy po uruchomieniu zapłonu w aucie. 

Lusterko posiada szereg przydatnych funkcji takich jak wbudowany monitor, do którego można się przełączyć  za pomocą przycisków w dolnej części lusterka. Możemy także określić, czy nagrania wideo pokażą datę i czas nagrania, włączyć lub wyłączyć mikrofon do nagrywania wideo z dźwiękiem. 

Czujnik przyśpieszenia (G-sensor) przy wykryciu szybkich zmian oznaczy nagranie tak, aby w można je było z łatwością odnaleźć. Zewnętrzna antena GPS z kolei zapewnia wyświetlenie bieżącej pozycji na nagraniach.

Zawartość opakowania:

 • podwójna zintegrowana kamera w lusterku wstecznym Secutek C4MA
 • 2x zewnętrzna kamera Full HD
 • 2x 6m kabel do podłączenia kamer zewnętrznych
 • antena GPS
 • 5m kabel do ppołączenia z akumulatorem
 • zaczepy do montażu wewnątrz auta

Parametry produktu 4CH kamera w lusterku wstecznym Secutek C4MA

Parametr Opis
Rozdzielczość 2Mpix
Kąt widzenia 140°
Automatyczne nagrywanie po uruchomieniu tak
Wykrywanie ruchu nie
Asystent parkowania tak
GPS nie
Ustawienie daty i godziny nagrania tak
Żyroskop tak
Podświetlenie IR tak (w kamerze wewnętrznej)
Pojemność wsparcie 2x micro SD; 128GB + 32GB
Czujnik 1/3 kolorowy CMOS
Kompresja wideo H.264
Liczba klatek na sekundę aż 60FPS - przy rozdzielczości 1280x720px
Audio tak (czulość mikrofonu 3-5m)
Moc 12V
Zużycie 400 - 600 mA
Wymiary 310 x 80 x 40 mm

Powiązane produktyLogowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Kamera samochodowa 1080p A71N, 120°, G-sensor  

  Kamera samochodowa 1080p A71N, 120°, G-sensor

  Kamera do auta 1080p A71N dzięki rozdzielczości FULL HD w połączeniu z technologią WDR zapewnia ekstremalnie dobrą jakość obrazu nawet podczas jazdy pod słońce. Dzięki  szerokiemu kątowi widzenia 120° , zapewnione jest nagranie widoku po obu stronach auta. 

  Cena:
  249 zł
 • 4CH kamera w lusterku wstecznym Secutek C4MA  

  4CH kamera w lusterku wstecznym Secutek C4MA

  Kamera samochodowa Secutek C4MA cechuje się całkowicie dyskretnym wyglądem, który umożliwia kompletny zapis sytuacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu. Zestaw składa z czterech kamer: dwóch wbudowanych w lusterku wstecznym oraz dwóch kamer zewnętrznych. Nagrania są zapisywane na dwóch kartach pamięci microSD 2 mogą być przeglądane na bezpośrednio na wbudowanym wyświetlaczu LCD 4,3”.

  Cena:
  624 zł