3G Serwer z ukrytą w guziku kamerą wideo

SPRZEDAŻ UKOŃCZONA

3G Serwer pozwala na zdalną inwigilację wybranych przestrzeni bezpośrednio z Twojego telefonu komórkowego.

Cena:
656 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Wspólna cena:
749 zł
Oszczędzasz:
93 zł
Zniżka:
12,4%
Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu 3G Serwer z ukrytą w guziku kamerą wideo

3G Serwer oferuję dużą gamę praktycznych funkcji i służy zdalnej inwigilacji przestrzeni. W odróżnieniu od kamer IP, instalacja i używanie 3G Serwer jest niesamowicie proste. Częścią 3G Serwer jest miniaturowa kamera w formie guzika.

Funkcje:

 • podglądanie widoku z wybranych kamer za pomocą połączenia wideo telefonu komórkowego
 • nieograniczony zasięg
 • nagrywanie na karcie micro SD, do 32GB danych
 • zdalna zmiana ustawień 3G Serwer za pomocą komand SMS
 • wysyłanie wiadomości MMS
 • możliwość podłączenia do 3 sensorów i 1 syreny
 • wykrywanie ruchu

3G Serwer jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które działą inaczej niż typowe ukryte kamery wideo, co pozwala na monitorowanie i efektywną kontrole wybranych przestrzeni. Serwer może być podłączony do gniazdka aby działał bez przerwy, albo działać na swojej własnej baterii o pojemności 1500mAh.

3G Serwer może być zakamuflowany w konkretnym przedmiocie według wymagań klienta.

Inwigilacja wideo przez telefon komórkowy:

Możesz włożyć jakąkolwiek kartę SIM z aktywnym internetem do 3G Serwer. Dzięki temu będziesz mógł wykonać połączenie wideo z jakiegokolwiek telefonu i w ciągu kilku sekund zobaczyć na ekranie telefonu to co widzi kamera. Dzięki prędkości transferu sieci 3G zasięg jest praktycznie nieograniczony.

Nagrywanie na karcie pamięci:

Włóż kartę pamięci do 3G Serwer a zostaną na nią zapisane wybrane nagrania. Nagrywanie może być aktywowane za pomocą komendy SMS, albo ruchu. Wrażliwość urządzenia na ruch może zostać zmieniona w zależności do potrzeb.

Wysyłanie MMS

3G Serwer może również działać jako alarm. W momencie gdy urządzenie wykryje ruch, natychmiastowo zrobi zdjęcie i wyśle je bezpośrednio do Ciebie.

Podłączanie sensorów i syren

Możesz również podłączyć maksymalnie trzy różne sensory do swojego 3G Serwer - na przykład sensor magnetyczny dla Twoich okien / drzwi, sensor wykrywania ruchu czy sensor dźwięków. Można także podłączyć 3 różne sensory wykrywania ruchu i skierować je w 3 różne miejsca. Możesz też podłączyć do urządzenia syrene alarmową, która włączy się gdy dostanie odpowiedni sygnał.

Zawartość opakowania:

 • 3G Server wideo
 • Guzikowa mini kamera VGA
 • Ładowarka
 • Kabel AV

Instrukcja użytkownika - 3G Serwer z guzikową mini kamerą wideo

 

Powiązane produktyLogowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Obrotowa kamera 4G z zapisem SC-43G- 1080p, 50m IR, 4x zoom  

  Obrotowa kamera 4G z zapisem SC-43G- 1080p, 50m IR, 4x zoom

  Obrotowa kamera 4G SC-43G jest idealnym pomysłem dla zabezpieczenia m.in. domu, placu budowy czy innych miejsc wymagających monitorowania, ale bez dostępu do Internetu. W kamerze wystarczy umieścić kartę SIM z usługą transmisji danych- wówczas możliwe będzie śledzenie online z jakiegokolwiek miejsca na świecie. Kamerę można też zdalnie obracać oraz przybliżać jej obraz. 

  Cena:
  999 zł