Wideodomofony i dzwonki

Wideodomofon pozwala na wygodne monitorowanie przestrzeni przed drzwiami do Twojego domu/mieszkania, jak również otwieranie zamka elektrycznego. Dzięki wideodomofonowi będziesz także w stanie prowadzić dwustronną komunikację ze swoimi gośćmi.

W naszej ofercie znajdziesz wideodomofony przewodowe, bezprzewodowe oraz IP.

 Sortuj


 • Bezprzewodowy wideodzwonek 2,4GHz

  Wideodzwonek z dużym 7-calowym wyświetlaczem LCD. Nadaje się idealnie do użycia na bramach, wejściach do kompleksów budynków, czy domów. 
  Cena: 739 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Inteligentny wideodzwonek do drzwi

  Najnowsza generacja wideodzwonków do drzwi! Nasz wideodzwonek IP  g łączy się z siecią WiFi pozwalając na śledzenie ruchu osób przed drzwiami i otwieranie drzwi za pomocą Twojego smartfona. 
  Cena: 374 zł
  Zniżka: 39,6%
  Dostępność: Dostępny
 • Inteligentny wideodzwonek IP - kamera 2MP 160° kamera, WiFi

  To urządzenie należy do najnowszej generacji wideodzwonków używających technologii WiFi IP. Urządzenie zapewnia natychmiastowy transfer obrazu z kamery 2Mpix o kącie widzenia  160°  przez Internet. 
  Cena: 624 zł
  Zniżka: 16,1%
  Dostępność: Dostępny
 • Wideodomofon z RFID

  Wideodomofon Video telefon  z dużym, 7-calowym monitorem. velkým, 7" monitorem. Odpowiedni do zastosowania przy różnego rodzaju bramach wjazdowych do obiektów, czy też drzwiach wejściowych do domów/bloków mieszkaniowych.  Video telefon je vybaven čtečkou RFID. Spolu s video telefonem obdržíte 5ks RFID klíčenek.
  Cena: 869 zł
   
  Dostępność: DostępnyWygląd zestawu

Wideodomofon  składa się z dwóch części - głównej wewnętrznej jednostki z wyświetlaczem LCD, oraz jednostki do montażu na zewnątrz (zawierającej kamerę oraz dzwonek). 

Jednostka główna wideodomofonu oprócz wyświetlacza LCD wyposażona jest w przycisk otwierania drzwi, jak również mikrofon i głośnik, które pozwalają na obustronną komunikację z odwiedza W bardziej zaawansowanych modelach, kamera zewnętrzna wyposażona jest również podświetlenie IR oraz  często czujnik PIR wykrywający ruch.

Wideodzwonki w odróżnieniu od cyfrowych wizjerów do drzwi nadają się idealnie do zamontowania zarówno w domach jednorodzinnych, jak i biurach. 

Połączenie wewnętrznej i zewnętrznej jednostki ze sobą

Monitor można połączyć z zewnętrzną jednostką na kilka sposobów - zarówno za pomocą kabla, jak i bezprzewodowo. Jeśli wybierzesz połączenie bezprzewodowe, wystarczy, że zapewnisz zasilanie elektryczne zewnętrznej jednostce. 

Bezprzewodowe wideodomofony mogą mieć własny nadajnik obrazu, jak również mogą streamować obraz do Internetu przez sieć WiFi (w przypadku wideodomofonów IP).

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Wideodomofon z RFID  

  Wideodomofon z RFID

  Wideodomofon Video telefon z dużym, 7-calowym monitorem. velkým, 7" monitorem. Odpowiedni do zastosowania przy różnego rodzaju bramach wjazdowych do obiektów, czy też drzwiach wejściowych do domów/bloków mieszkaniowych.  Video telefon je vybaven čtečkou RFID. Spolu s video telefonem obdržíte 5ks RFID klíčenek.

  Cena:
  869 zł