Wideodomofony i dzwonki

Wideodomofon pozwala na wygodne monitorowanie przestrzeni przed drzwiami do Twojego domu/mieszkania, jak również otwieranie zamka elektrycznego. Dzięki wideodomofonowi będziesz także w stanie prowadzić dwustronną komunikację ze swoimi gośćmi.

W naszej ofercie znajdziesz wideodomofony przewodowe, bezprzewodowe oraz IP.

 
Sortuj


 • Widedomofon Secutek z czytnikiem RFID CAM125A+VDP322

  Nowość
  Zestaw składający się z zewnętrznego wideodomofonu Secutek CAM215A z czytnikiem kart RFID  oraz wewnętrznej jednostki  Secutek VPD322 z 7" wyświetlaczem LCD.  Wideodomofon wyposażony jest w aparat o rozdzielczości 0,3 Mpx oraz czujnik ruchu. Jednostka wewnętrzna umożliwia automatyczne nagrania wideo po wykryciu ruchu.
  Cena: 874 zł
   
  Dostępność: W drodze (2-3 tygodnie)
 • Domowy wideodomofon z kamerą i monitorem VDP323-1

  Niedostępny
  Kompletny zestaw zawierający domowy wideodomofon z kamerą i monitorem. Jest to niedrogi i skuteczny sposób an zabezpieczenie frontowych drzwi.  Możliwość podpięcia wielu jednostek drzwiowych oraz wideodomofonów w jednym systemie. 
  Cena: 499 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Bezprzewodowy wideodzwonek 2,4GHz

  Wideodzwonek z dużym 7-calowym wyświetlaczem LCD. Nadaje się idealnie do użycia na bramach, wejściach do kompleksów budynków, czy domów. 
  Cena: 739 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ02-040608
 • Wideodomofon z chipem RFID

  Wideodomofon z wbudowanym dużym, 7-calowym monitorem. Odpowiedni do zastosowania przy różnego rodzaju bramach wjazdowych do obiektów, czy też drzwiach wejściowych do domów/bloków mieszkaniowych.  Urządzenie jest wyposażone w chip RFID . Wraz z tym produktem otrzymasz 5 sztuk kluczyków RFID.
  Cena: 869 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ03-040608
 • DAHUA VTO6100C IP wideodzwonek z kamerą i czytnikiem RFID

  DAHUA VTO6100C  jest modułem kamery z pokrywą z białego plastiku. Wideodzwonek może działać niezależnie lub być podłączony do istniejącego systemu kamer Dahua.
  Cena: 661 zł
   
  Dostępność: 3-5 dni
 • Wideodzwonek DAHUA VTO6210B - moduł drzwiowy z RFID

  DAHUA VTO6100C  jest modułem kamery z obudową z czarnego plastiku. Wideodzwonek może działać niezależnie lub być podłączony do istniejącego systemu kamer Dahua.
  Cena: 674 zł
   
  Dostępność: 3-5 dni
 • Dahua VTO2000A moduł kamery drzwiowej

  Dahua VTO2000A  moduł kamerowy w obudowie ze stali nierdzewnej, będącej doskonałą ochroną przed wandalami. Wideodomofon jest wyposażony w przycisk dzwoniący oraz posiada miejsce na umieszczenie wizytówki. Rozdzielczość kamery wynosi 1,3 Mpix z kątem widzenia 110°.
  Cena: 786 zł
   
  Dostępność: 3-5 dni
 • Dahua VTH1550CH dotykowy wideomonitor 7"

  Dahua VTH1550CH  jest wyposażony w dotykowy monitor 7", który umożliwia odbiór obrazu z kamery i wideodomofonów Dahua.  Obsługa sprzętu jest przejrzysta dzięki jasnemu graficznemu menu.
  Cena: 811 zł
   
  Dostępność: 3-5 dni
 • Secutek CAM215A - wideodomofon z czytnikiem RFID

  Secutek CAM215A  jest najwyższym modelem wśród wideodomofonów w naszej ofercie. Wyposażony jest w kamerę o rozdzielczości 0.3Mpix, czytnik RFID oraz czujnik ruchu . Spełnia  także funkcję dwustronnego interkomu oraz posiada funkcję nocnego widzenia do odgległości 3 metrów. 
  Cena: 312 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Secutek VDP322 - wewnętrzna jednostka wideodomofonu z 7" LCD i czujnikiem ruchu

  Najwyższy model wśród jednostek wewnętrznych wideodzwonków. Oprócz tradycyjnych funkcji, jego główną zaletą jest możliwość nagrania i odtwarzania komunikatów po wykryciu ruchu.
  Cena: 686 zł
   
  Dostępność: DostępnyWygląd zestawu

Wideodomofon  składa się z dwóch części - głównej wewnętrznej jednostki z wyświetlaczem LCD, oraz jednostki do montażu na zewnątrz (zawierającej kamerę oraz dzwonek). 

Jednostka główna wideodomofonu oprócz wyświetlacza LCD wyposażona jest w przycisk otwierania drzwi, jak również mikrofon i głośnik, które pozwalają na obustronną komunikację z odwiedza W bardziej zaawansowanych modelach, kamera zewnętrzna wyposażona jest również podświetlenie IR oraz  często czujnik PIR wykrywający ruch.

Wideodzwonki w odróżnieniu od cyfrowych wizjerów do drzwi nadają się idealnie do zamontowania zarówno w domach jednorodzinnych, jak i biurach. 

Połączenie wewnętrznej i zewnętrznej jednostki ze sobą

Monitor można połączyć z zewnętrzną jednostką na kilka sposobów - zarówno za pomocą kabla, jak i bezprzewodowo. Jeśli wybierzesz połączenie bezprzewodowe, wystarczy, że zapewnisz zasilanie elektryczne zewnętrznej jednostce. 

Bezprzewodowe wideodomofony mogą mieć własny nadajnik obrazu, jak również mogą streamować obraz do Internetu przez sieć WiFi (w przypadku wideodomofonów IP).

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Wideodomofon z chipem RFID  

  Wideodomofon z chipem RFID

  Wideodomofon z wbudowanym dużym, 7-calowym monitorem. Odpowiedni do zastosowania przy różnego rodzaju bramach wjazdowych do obiektów, czy też drzwiach wejściowych do domów/bloków mieszkaniowych.  Urządzenie jest wyposażone w chip RFID. Wraz z tym produktem otrzymasz 5 sztuk kluczyków RFID.

  Cena:
  869 zł