Stealth Patrol - system elektroniczno-optyczny

Niedostępny

Stealth Patrol jest unikatowym urządzeniem przeznaczonym do monitorowania obiektów i śledzenia ludzi z dużej odległości. System ten umożliwi Ci przeczytanie drobnego tekstu, na przykład na wizytówce, z odległości 300 metrów, czy też rozpoznanie twarzy z odległości 1 kilometra.

Cena:
11 249 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Wspólna cena:
15 624 zł
Oszczędzasz:
4 375 zł
Zniżka:
28,0%
Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Gwarancja:
2 lata




Opis produktu Stealth Patrol - system elektroniczno-optyczny

Dziki ekstremalnie dużemu przybliżeniu, Stealth Patrol umożliwia monitorowanie obiektów, czy śledzenie osób z bardzo dużej odległości. Urządzenie jest również w stanie nagrywać filmy. System optyczny użyty w urządzeniu, umożliwia monitoring niemal w całkowitej ciemności! 

Własności:

 • ekstremalny zoom optyczny (umożliwia rozpoznanie twarzy, lub przeczytanie tablicy rejestracyjnej z odległości nawet 1 kilometra)
 • wyjście AV dające możliwość podłączenia urządzenia nagrywającego
 • kompaktowe rozmiary
 • dyskretna praca
 • możliwość nagrywania prawie w zupełnej ciemności

Stealth Patrol może być szczególnie przydatny na wyposażeniu policji, oraz najwyższej klasy prywatnych detektywów. Urządzenie to jest jedyne w swoim rodzaju - za niesamowicie konkurencyjną cenę dostajesz sprzęt najwyższej jakości  . Jedná se o zcela unikátní zařízení, které nabízí enormní výkon při zachování velmi výhodné ceny.

Do naszego urządzenia Stealth Patrol możesz dokupić mikrofon paraboliczny EXCLUSIVE, dzieki któremu będziesz mógł nagrywać obraz z czystym dźwiękiem nawet z odległości 450 metrów.

Urządzenie jest zapakowane do profesjonalnej walizki spełniającej standardy NATO. 

Zawartość opakowania:

 • optyczny stystem Stealth Patrol
 • profesjonalna walizka w standardzie IP67

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Minipodsłuch GSM N9  

  Minipodsłuch GSM N9

  Minipodsłuch GSM N9 wyróżnia się niesamowitym stosunkiem ceny do jakości. Podsłuch GSM N9 ma bardzo małe wymiary (mniejsze niż pudełko zapałek) i wyposażony jest w dwa wysokiej jakości mikrofony.

  Cena:
  156 zł
 • Dyktafon MQ-300 w pamięci USB EXCLUSIVE  

  Dyktafon MQ-300 w pamięci USB EXCLUSIVE

  Wyjątkowy dyktafon MQ-U300 idealnie ukryty w pamięci USB. Dyktafon ten może być sterowany manualnie bądź z uruchomioną aktywacją głosową. MQ-300 jest wyposażony w tryb detekcji głosu, który może pracować aż do 25 dni na jednym ładowaniu baterii! Pondato, zużycie energii wynosi tylko 0,3 mA w trybie detekcji dźwięku.

  Cena:
  229 zł
 • Kamera IP z WiFi w ściennym zegarze  

  Kamera IP z WiFi w ściennym zegarze

  Mikrokamery bezprzewodowe doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach, w których szczególnie ważny jest kamuflaż. Kamera IP z WiFi w naściennym zegarze umożliwia monitorowanie dowolnego pomieszczenia z pomocą smartfonu lub komputera.

  Cena:
  499 zł
 • Budzik z kamerą BASIC  

  Budzik z kamerą BASIC

  Niezawodny budzik z ukrytą kamerą o rozdzielczości 1280x960px oraz wsparciem kart microSD do 32GB. 

  Cena:
  162 zł
 • Lokalizator GPS TK-104 (60 dni pracy na baterii)  

  Lokalizator GPS TK-104 (60 dni pracy na baterii)

  Lokalizator GPS TK-104 jest bardzo solidnym urządzeniem lokalizacyjnym z ekstramalnie długim czasem pracy na baterii wynoszącym 60 dni. Urządzenie przystosowane jest do monitorowania samochodów oraz przyczep samochodowych

  Cena:
  399 zł