Zegarki dziecięce z lokalizatorem GPS

Zegarki dziecięce z wbudowanym lokalizatorem to gadżety, które zaprojektowane zostały specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Dziecięce zegarki z GPS umożliwiają śledzenie aktualnego położenia milusińskich, a także ustawienie bezpiecznego obszaru, w którym dziecko może się poruszać. Po opuszczeniu przez dziecko bezpiecznej strefy, dostaniesz bezwłocznie powiadomienie na swoją aplikację mobilną.Sortuj


 • Zegarek dla dzieci z GPS i możliwością dzwonienia

  Polecamy
  Zegarek dla dzieci lokalizatorem GPS i możliwością połączeń jest idealnym połączeniem, aby monitorować ruch swoich dzieci. Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji na smartfony.
  Cena: 199 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Zegarek dla dzieci z lokalizatorem GPS

  Zegarek dla dzieci z lokalizatorem GPS  umożliwi Ci uzyskać pewną informację o tym, gdzie Twoje dziecko się właśnie znajduje. Zegarek nie jest wyposażony jedynie w lokalizator GPS, ale umożliwia także podłuch dźwięków wokół.
  Cena: 449 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Zegarek dla dzieci z lokalizatorem GPS i detekcją zsunięcia z ręki

  Zegarek dla dzieci lokalizatorem GPS i możliwością połączeń jest idealnym połączeniem, aby monitorować ruch swoich dzieci. Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji na smartfony.
  Cena: 312 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Zegarek dla dzieci z GPS i detektorem zsuwania się z ręki

  Zegarek dla dzieci z GPS zapewni doskonały nadzór nad przemieszczaniem się Twoich dzieci. Urządzenie zostało wyposażone w możliwość obustronnej komunikacji. Posiada ono również przycisk SOS oraz czujnik, który wykrywa usunięcie zegarka z ręki.  Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji na smartfony, za pomocą której można zarządzać dowolną liczbą zegarków. Wobec tego, jeśli masz więcej dzieci, nie ma problemu, aby monitorować je dzięki aplikacji.
  Cena: 499 zł
   
  Dostępność: DostępnyDlaczego warto kupić zegarek z lokalizatorem GPS:

Czy wiesz, jaką trasę przemierza codziennie Twoje dziecko w drodze ze szkoły? Idzie piechotą czy jedzie autobusem? W jakiej okolicy sie porusza i czy jest ona odpowiednio oświetlona po zmroku? Umierasz z niepokoju, gdy Twoje dziecko jest gdzieś spóźnione? Za pomocą GPS możesz łatwo sprawdzić, gdzie się ono znajduje. Oprócz monitorowania aktualnego położenia, nasze zegarki pozwalają także na monitorowanie historii przemieszczeń.

 • zwiększenie bezpieczeństwa dziecka w drodze z/do szkoły czy przedszkola
 • doskonały podgląd aktualnego położenia
 • możliwość wykonywania połączeń

Wyższe modele zegarków z GPS są wyposażone w specjalny sensor, który natychmiastowo wysyła powiadomienie o zsunięciu się zegarka z ręki dziecka

Jak działają zegarki z funkcją GPS:

Aby uruchomić funkcję GPS w dziecięcym zegarku, należy najpierw włożyć do niego kartę SIM z aktywnym przesyłem danych.