Lokalizatory GPS dla zwierząt

Lokalizatory GPS dla zwierząt montowane są w obroży zwierzęcia. Jednym z ich największych zalet w są z pewnością małe wymiary oraz niska waga. Dzięki temu, urządzenie nie podrażnia skóry zwierzęcia. 

Lokalizator GPS służy nie tylko do śledzenia aktualnego położenia Twojego zwierzęcia, ale także do kompletnej analizy jego historii przemieszczeń. Sortuj


 • Lokalizator GPS dla psów - 18 dni działania, IP 67

  Lokalizator GPS dla psów  charakteryzuje działanie na baterii do 30 dni. Kołnierz posiada wodoodporny standardowy IP 67. Dodatkowo, właściciel pupila ma możliwość monitorowania poprzez SMS i aplikacje internetowe. Lokalizator GPS dla psów ma bardzo małą wagę, więc nie przeszkadza zwierzęciu.
  Cena: 399 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS34-020320
 • Obroża z GPS

  Obroża dla psów i kotów, pozwalająca na monitorowanie położenia w czasie rzeczywistym. Obroża jest oczywiście wyposażona również w funkcję umożliwiającą przegląd historii przemieszczeń, co pozwala np na obserwację nocnych wędrówek zwierzęcia.
  Cena: 499 zł
   
  Dostępność: Dostępny na zamówienie
 • Tractive GPS tracker dla zwierząt domowych

  Lokalizator Tractive GPS umożliwia śledzenie położenia zwierzęcia w czasie rzeczywistym oraz odtwarzanie historii jego przemieszczeń. Jedną z jego głównych zalet jest możliwość ustawienia bezpiecznego obszaru, w którym może przebywać nasz pupil.
  Cena: 349 zł
   
  Dostępność: DostępnyDlaczego warto zaopatrzyć się lokalizator GPS dla zwierząt:

Obroża z wbudowanym urządzeniem śledzącym jest jednym z akcesoriów pożądanych przez właścicieli psów, które lubią poruszać się z dala od domu. Obroża lokalizuje dokładne współrzędne położenia, w których aktualnie znajduje się pies, kot lub inne zwierzę. Oprócz tego, umożliwia także gromadzenie historii przemieszczeń Twojego pupila.  

Jak śledzić położenie swojego pupila?

Dane z GPS można uzyskać na dwa sposoby. Pierwszą możliwością jest otrzymanie wiadomości SMS, którą obroża wyśle na żądanie właściciela oraz automatyczne powiadomienie w przypadku, gdy pies opuści wyznaczoną uprzednio bezpieczną lokalizację. Drugim wariantem jest śledzenie położenia w realnym czasie, za pomocą mobilnej aplikacji. 

Ile to kosztuje?

Dla pełnego funkcjonowania niezbędna jest karta SIM, którą należy włożyć do lokalizatora GPS. Całkowicie transmisja danych kosztuje ok 6 zł/miesiąc. Dodatkowo, należy wykupić abonament na serwerze, aby mieć dostęp do aplikacji przechowującej historię lokalizacji. Roczny koszt wynosi w zależności od wybranej opcji  80-130 zł/rok.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Lokalizator GPS dla psów - 18 dni działania, IP 67  

  Lokalizator GPS dla psów - 18 dni działania, IP 67

  Lokalizator GPS dla psów charakteryzuje działanie na baterii do 30 dni. Kołnierz posiada wodoodporny standardowy IP 67. Dodatkowo, właściciel pupila ma możliwość monitorowania poprzez SMS i aplikacje internetowe. Lokalizator GPS dla psów ma bardzo małą wagę, więc nie przeszkadza zwierzęciu.

  Cena:
  399 zł