Zakamuflowane podsłuchy

Oferujemy wysokiej jakości podsłuchy zakamuflowane w różnego rodzaju sprzęcie elektronicznym. Oprócz sprzedaży standardowo zakamuflowanych podsłuchów, oferujemy kamuflaż podsłuchów w wybranym przez Ciebie sprzęcie elektronicznym, dostosowany do Twoich potrzeb. Kamuflaż zapewnia dyskrecję i gwarantuje dużą skuteczność działania urządzenia w różnych warunkach.Sortuj


 • Podsłuch GSM w złodziejce PK-PRO K+

  Nowość
  Podsłuch GSM zakamuflowany w zlodziejce PK-PRO+ jest wyposażony w mikrofon najwyższej jakości marki Knowles, zapewniając wysoką jakość dźwięku oraz kilkumetrowy zasięg. 
  Cena: 936 zł
   
  Dostępność: Produkcja na zamówienie
 • Podsłuch GSM w przedłużaczu - 3 gniazdka + 2 USB

  Polecamy
  Przedłużacz jest jednym z najlepszych miejsc do ukrycia podsłuchu. Podsłuch SM w przedłużaczu jest wyposażony w funkcje wykrywania hałasu oraz baterię awaryjną, pozwalającą na pracę urządzenia nawet po odłączeniu od źródła prądu. 
  Cena: 399 zł
   
  Dostępność: Produkcja na zamówienie
 • Podsłuch GSM w przedłużaczu

  Przedłużacz jest jednym z najlepszych miejsc do ukrycia podsłuchu. Podsłuch GSM w przedłużaczu jest wyposażony w funkcję wykrywania dźwięku oraz dodatkową baterie, dzięki czemu będzie w stanie działać nawet wtedy, gdy zabraknie prądu w gniazdku. 
  Cena: 700 zł
   
  Dostępność: Produkcja na zamówienie
 • Podsłuch UHF w złodziejce

  Podsłuch ukryty w pełni funkcjonalnej złodziejce zapewnia niesamowicie czysty dźwięk dzięki zastosowaniu mikrofonu Knowles, a jednocześnie jest zupełnie nie do odróżnienia od zwykłych urządzeń tego typu.
  Cena: od 2 312 zł
   
  Dostępność: Produkcja na zamówienie
 • Detektor dymu GSM (Vario)

  Podsłuch GSM w czujniku dymu z żywotnością baterii do 90 dni. Podsłuch jest wyposażony w detektor szumu.
  Cena: 599 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Internetowy podsłuch w routerze

  Internetowy podsłuch bezpośrednio zintegrowany z routerem. Zapewnia najlepszą możliwość jakość dźwięku.  Główną zaletą jest absolutna niewykrywalność urządzenia przez wszelkie detektory bądź analizatory widma.
  Cena: 1 899 zł
   
  Dostępność: Produkcja na zamówienie