Podsłuch iPhone PRO

Podsłuch telefonu komórkowego to bardzo dyskretny sposób na zdobycie interesujących cię informacji. Nasza aplikacja oferuje profesjonalny podsłuch telefonów iPhone. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi modealmi telefonów iPhone wraz z najnowszym iPhone5.

Cena:
od 1 569 zł

Wspólna cena:
3 125 zł
Oszczędzasz:
1 556 zł
Zniżka:
49,8%
Dostępność:
Dostępny
Numer katalogowy:
SPY07-0000
Nazwa Nasza cena Dostępność
Podsłuch iPhone PRO - 3 miesiące 1 569 zł
Dostępny
szt
Podsłuch iPhone PRO - 6 miesięcy 2 250 zł
Dostępny
szt
Podsłuch iPhone PRO - 12 miesięcy 3 125 zł
Dostępny
szt

Opis produktu Podsłuch iPhone PRO

Czym wyróżnia się ten podsłuch telefonu komórkowego?

Podsłuch iPhone PRO jest najlepszą wersją podsłuchu dla telefonów iPhone. Aplikacja działą w tle telefonu, gdzie zbiera wszystkie potrzebne informacje, po czym przesyła je na bezpieczny serwer. Gdy już się tam znajdą możesz przeglądać je według własnej woli.

PODSŁUCH TELEFONU KOMÓRKOWEGO to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli twierdząco odpowiadasz, na któreś z poniższych pytań:

CZY BOISZ SIĘ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO DZIECKA?
CZY PRACOWNICY CIĘ OKRADAJĄ?
PODEJRZEWASZ, ŻE TWÓJ PARTNER JEST NIEWIERNY?

Kup podsłuch iPhone PRO i wyzbyj się podejrzeń, możesz wyjaśnić swoją sytuację w ciągu kilku minut! Oprogramowanie możesz zainstalować sam korzystając z naszej szczegółowej instrukcji albo po prostu przynieść telefon do naszego biura, gdzie oprócz wykonania całej instalacji, dokonamy kompletnych testów i udzielimy Tobie szkolenia z użytkowania aplikacji

Jakie funkcje posiada podsłuch telefonu komórkowego:

Nagrywanie wszystkich rozmów audio

Funkcja nagrywania rozmów audio przeznaczona jest dla telefonów z systemem Android OS. Po aktywacji, wszystkie rozmowy są zapisywane i wysyłane bezpośrednio na Twoje prywatne konto, gdzie możesz je przesłuchać w każdej chwili bądź ściągnąć na swój komputer.

Nagrania audio są przesyłane za pośrednictwem transmisji danych. Dzięki wysokiej jakości kompresji danych obciążenie jest minimalne.

Podsłuch otoczenia

Dzięki funkcji podsłuchu otoczenia możesz bez problemu wiedzieć co się dzieje w każdej chwili. Ta funkcja działa inaczej w różnych modelach telefonów:

Android
Podsłuch otoczenia na urządzeniach z systemem Android pozwala na na 30-300 sekundowe nagranie. Możesz aktywować je poprzez swoje konto. Po zakończeniu nagrywania, zostaje ono wysłane na Twoje konto, gdzie możesz je przesłuchać albo zapisać na swoim komputerze.

iPhone, Blackberry, Symbian
Podsłuch otoczenia działa na tych urządeniach jako ukryta rozmowa telefoniczna. Kiedy zadzwonisz na taki telefon z wybranego wcześniej numeru, rozmowa ta zostanie automatycznie przyjęta bez jakichkolwiek sygnałów abyś mógł słuchać co się dzieje w danej chwili. Rozmowa ta oczywiście nie pojawia się w historii połączeń.

Podsłuch SMS

Podsłuch SMS jest funkcją, która pozwala użytkownikowi na czytanie wszystkich wiadomości SMS wysyłanych i odbieranych przez wybrany telefon. Po za treścią można również sprawdzić dokładny czas i datę, czy jest to wiadomość przychodząca lub wychodząca oraz od/do jakiego numeru została wysłana.

Wszystkie wiadomości SMS są wysyłane za pomocą transmisji danych, więc nie pojawiają się w rachunku za telefon.

Rejestr połączeń

Funkcja Rejestr połączeń pozwała Tobie sprawdzić chronologiczny porządek wszystkich wykonywanych rozmów. Możesz również sprawdzić dokładny czas, datę, długość rozmowy oraz czy jest to połączenie przychodzące czy wychodzące.

Rejestr połączeń jest automatycznie zapisywany na bezpiecznym serwerze za pomocą Twojego konta przy użyciu transmisji danych.

Lokalizacja telefonu

Funkcja Lokalizacja telefonu daje możliwość śledzenia położenia telefonu oraz jego przemieszczania się. Może ona zostać ustawiona aby w konkretnych odstępach czasu  wysyłała swoją lokalizację na Twoje bezpieczne konto, gdzie będziesz mógł sprawdzić trasę jaką przebył telefon. Urządenie jest lokalizowane z dokładnością do 5 metrów.

W przypadku, gdy użytkownik telefonu wyłączy funkcję GPS, automatycznie aktywowany jest zapasowy system lokalizacji, który działa poprzez zlokalizowanie urządenia za pomocą wież telefonii komórkowej. Położenie telefonu jest wtedy podawane z dokładnością do 200-300 metrów.

Monitorowanie książki adresowej

Wszystkie kontakty wraz ze szczegółami dotyczącymi numeru telefonu, adresu email i dalszymi informacjami są zapisywane na Twoim bezpiecznym koncie.

Monitorownanie zdjęć

Funkcja ta pozwala na przeglądanie wszystkich zdjęć zrobionych jak i magazynowanych  na danym telefonie. Możesz je przeglądać ze swojego konta lub zapisać je na swoim komputerze.

Zdalne zdjęcie

Po włączceniu tej funkcji ze swojego konta, telefon robi zdjęcie i przesyła je do Ciebie. Dzięki temu możesz nie tylko słyszeć, ale i widzieć co dzieje się po drugiej stronie.

Ta funkcja może nie być kompatybilna ze wszystkimi telefonami dostępnymi na rynku.

Zdalny film

Zdalny film daje możliwośc nagrania filmu trwającego do 15 sekund. Aktywacja funkcji odbywa się przez Twoje konto.

Ta funkcja może nie być kompatybilna ze wszystkimi telefonami dostępnymi na rynku.

Podsłuch aplikacji Skype oraz WhatsApp

Aplikacja pozwala na podsłuch jednych z najpopularniejszych komunikatorów, takich jak Skype oraz WhatsApp.

Możliwość przeniesienia do innego telefonu

Aplikacja jest niezależna od konkretnego urządzenia i karty SIM. Wymiana karty SIM nie wpływa na działanie podsłuchu na danym telefonie.

Aplikacja może być bez przeszkód ponownie zainstalowana na innym telefonie. W momencie instalacji na nowym urządzeniu, aplikacja przestaje działać na  poprzednim.

 

Nasza aplikacja w żaden sposób nie spowalnia działania telefonu i jest praktycznie nie do wykrycia. Nasza unikatowa aplikacja jest niezależna od karty SIM ani od konkretnego telefonu, więc jeżeli zmienisz bądź zgubisz telefon, nie stracisz naszego oprogramowania!

PODSŁUCH TELEFONU KOMÓRKOWEGO, A KOMPATYBILNOŚĆ: Nasza aplikacja jest komplatybilna ze wszystkimi wersjami systemu iOS oraz  telefonów iPhone, włącznie z iPhone 5.

PODSŁUCH TELEFONU KOMÓRKOWEGO, A INSTALACJA: Instalacja jest bardzo prosta i można ją wykonać w ciągu kilku minut! By zainstalować aplikacje musisz wykonać 'Jailbreak' - czyli odblokawnie telefonu na aplikacje, którę nie znajdują się w Apple Store. 'Jailbreak' jak i oprograomwanie podsłuchu są całkowicie schowane i nie do wykrycia.

PODSŁUCH TELEFONU KOMÓRKOWEGO, A OBSŁUGA APLIKACJI: Aplikacją można sterować zdalnie z jakiegokolwiek komputera bądź telefonu.  Szczegółowe instrukcje zostaną wysłane wraz z aplikacją. Można również przyjść do naszego biura by odbyć szkolenie w zakresie użytkowania oprogramowania.

Parametry produktu Podsłuch iPhone PRO

Parametr Opis
Nagrwanie rozmów Nie
Podsłuch rozmów online Tak
Nagrywanie otoczenia telefonu Nie
Podsłuchiwanie otoczenia telefonu online Tak
Śledzenie lokalizacji GPS Tak
Śledzenie zdjęć Tak
Lokalizacja za pomocą BTS Tak
Śledzenie rejestru połączeń Tak
Historia przeglądarki internetowej Tak
Czytanie wiadomości SMS Tak
Czytanie wiadomości aplikacji Skype Tak
Czytanie wiadomości z BBm Nie
Czytanie wiadomości z aplikacji WhatsApp Tak
Czytanie wiadomości z Facebook Messenger Tak
Bezpieczne przechowywanie danych Tak
Zdalna kontrola za pomocą PC Tak