W ukryciu

16. 11. 2015

Czasy kiedy kamerę można było zauważyć z kilkudziesięciu metrów już dawno minęły. Dzisiaj, prawie każdy przedmiot codziennego użytku, może służyć do zbierania tajnych informacji. Projektanci tego typu sprzętów nieustannie zaskakują nowymi projektami. Co należy do grona najbardziej zaskakujących gadżetów szpiegowskich?

article2_1.jpg

Czasy kiedy kamerę można było zauważyć z kilkudziesięciu metrów już dawno minęły. Dzisiaj, prawie każdy przedmiot codziennego użytku, może służyć do zbierania tajnych informacji. Projektanci tego typu sprzętów nieustannie zaskakują nowymi projektami. Co należy do grona najbardziej zaskakujących gadżetów szpiegowskich? Jeśli chcesz poczuć się jak bohater filmu kryminalnego, powinieneś chociaż raz założyć na nos, okulary szpiegowskie. Wbudowaną kamerkę uruchomisz za pomocą jednego przycisku, a następnie tak jak na filmach futurystycznych, nagrasz wszystko na czym skupisz swój wzrok. Niesamowite? To dopiero początek. Nagrywać z ukrycia możemy też za pomocą breloczka do kluczy, włącznika do światła, kalkulatora, czy myszyki komputerowej. Gdzie zaopatrzyć się w taki sprzęt? Najlepiej w specjalistycznych sklepach. Jeśli zależy ci na zachowaniu swojego zakupu w tajemnicy, warto zamiast stacjonarnego, wybrać sklep internetowy.


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Ankieta

Czy są zainteresowani Państwo możliwością dokonania szybkich płatności w naszym sklepie?

Zdecydowanie tak
Tak
Jest mi to obojętne
Nie
Zdecydowanie nie
Nie mam zdania

Razem 0 głosów


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Secutron wizjer do drzwi  

  Secutron wizjer do drzwi

  Najbardziej zaawansowany technologicznie cyfrowy wizjer do drzwi. Główne zalety to między innymi całkowicie dyskretna konstrukcja oraz dostęp do zaawansowanych funkcji takich jak: detekcja ruchu, nagrywanie wideo, alarmy wysyłane do telefonów komórkowych, monitorowanie on-line z telefonu komórkowego.

  Cena:
  od 1 249 zł
 • Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera  

  Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera

  CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ MIKROKAMERY BEZPRZEWODOWE? Inteligentny serwer IP umożliwia streamowanie obrazu z minikamery na nieograniczoną odległość za pomocą Internetu. W zestawie z urządzeniem dostarczamy za darmo aplikację do śledzenia na Android/iOS. Minikamera jest zasilana bezpośrednio z serweru IP za pośrednictwem technologii PoE (Power over Ethernet).

  Cena:
  1 099 zł
 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

  Cena:
  329 zł
 • Podsłuch przez ścianę BASIC  

  Podsłuch przez ścianę BASIC

  Podstawowa wersja podsłuchu przez ścianę, który pozwala na podsłuchiwanie przez ściany o grubości do 20 cm.

  Cena:
  159 zł
 • Kamera IP z WiFi w ściennym zegarze  

  Kamera IP z WiFi w ściennym zegarze

  Mikrokamery bezprzewodowe doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach, w których szczególnie ważny jest kamuflaż. Kamera IP z WiFi w naściennym zegarze umożliwia monitorowanie dowolnego pomieszczenia z pomocą smartfonu lub komputera.

  Cena:
  749 zł