Technika obronna

17. 5. 2016

Skoro istnieje tyle różnych sprzętów do szpiegowania, musi istnieć też sposób, jak sobie z nimi radzić. Wraz z rozwojem rynku przedmiotów inwigilacyjnych, rozwija się także rynek ochrony. Z jakich gadżetów możemy skorzystać, aby bronić się przed szpiegowaniem? Jeśli zależy ci na urządzeniu, które wykruje najprostsze podsłuchy i ukryte kamery, możesz skorzystać z tego wykrywacza. Natomiast, jeżeli zależy Ci na ochronie swoich rozmów telefonicznych, powinieneś użyć Voice Protector’a, lub ekstremalnie silnego zakłócacza sygnału, który potrafi zdezaktywować prawie każdy podsłuch. Pamiętaj też, aby zwracać uwagę na czynności, jakie wykonujesz i rozmowy (face to face) jakie prowadzisz, kiedy masz przy sobie telefon lub laptop. Wbudowana w nich kamera czy mikrofon moga być uruchomione, nawet kiedy nic na to nie wskazuje.


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Secutron wizjer do drzwi  

  Secutron wizjer do drzwi

  Najbardziej zaawansowany technologicznie cyfrowy wizjer do drzwi. Główne zalety to między innymi całkowicie dyskretna konstrukcja oraz dostęp do zaawansowanych funkcji takich jak: detekcja ruchu, nagrywanie wideo, alarmy wysyłane do telefonów komórkowych, monitorowanie on-line z telefonu komórkowego.

 • Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera  

  Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera

  CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ MIKROKAMERY BEZPRZEWODOWE? Inteligentny serwer IP umożliwia streamowanie obrazu z minikamery na nieograniczoną odległość za pomocą Internetu. W zestawie z urządzeniem dostarczamy za darmo aplikację do śledzenia na Android/iOS. Minikamera jest zasilana bezpośrednio z serweru IP za pośrednictwem technologii PoE (Power over Ethernet).

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Podsłuch przez ścianę BASIC  

  Podsłuch przez ścianę BASIC

  Podstawowa wersja podsłuchu przez ścianę, który pozwala na podsłuchiwanie przez ściany o grubości do 20 cm.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD

  Wizjer do drzwi z kamerą  jest unikatowym urządzeniem, które umożliwi Ci niezawodne monitorowanie przestrzeni korytarza przed drzwiami do Twojego mieszkania.