Szpiedzy są wśród nas

26. 10. 2015

Powszechny dostęp do informacji oraz rozwój internetu sprawił, że przyzwyczailiśmy się do łatwego uzyskiwania interesujących nas danych. Na portalach społecznościowych śledzimy znajomych, po kryjomu czytamy smsy dzieci i partnerów. Coraz bardziej przesuwają się granice naszej prywatności. To co kiedyś posiadało jednoznacznie pejoratywny charaker, dzisiaj staje się powodem do dumy.

Przybywa agencji detektywistycznych oraz rośnie grupa osób zainteresowana szpiegowskim sprzętem. Popularność zyskują przede wszystkim ukryte kamery. Znajdują zastosowanie zarówno w branży rozrywkowej, ale także stają się narzędziem ułatwiającym pracę dziennikarzom śledczym. Filmiki na youtubie nagrywane ukrytą kamerą szybko zyskują fanów w sieci. Kiedyś wystarczył smarfon, dziś na widok skierowanego w naszą stronę telefonu, od razu sztywniejemy. Dlatego specjaliści w dziedzinie łapnia najśmieszniejszych momentów, chętniej sięgają po sprzęt mniej rzucający się w oczy niż smartfon. Do dyspozycji mają całą gamę przedmiotów, których nikt nie będzie podejrzewał o posiadanie kamery, na przykład zegarek.

Zegarki szpiegowskie to jedne z najbardziej ulubionych gadżetów podglądaczy. Małymi ukrytymi w tarczy kamerami, łatwo manewrować. Wystarczy ruch nadgarstka, aby uchwycić swój obiekt zainteresowania. Co ważne, obraz uzyskany podczas takiego nagrywania, ma całkiem dobrą jakość. Podstawowy sprzęt tego typu, nagrywający w rozdzielczości HD, można kupić już za 200-300 zł. Zegarek szpiegowski, jak sama nazwa sugeruje, spodoba się wszystkim pragnącym trochę poszpiegować. Łatwe przesyłanie danych to kolejny jego plus. Aby zgrać materiały, wystarczy podłączyć go do komputera za pomocą USB, które ukryte jest pod tarczą. Oprócz tworzenia materiałów wideo, zegarek daje także możliwośc robienia zdjęć. Wszystko w formatach, niewymagających specjalistycznego oprogramowania. Na samym początku korzystania z ukrytych kamer, najlepiej użyć przedmiotów charakteryzujących się prostą obsługą,tak jak np. zegarek szpiegowski full HD. Oprócz tego, że posiada ukrytą kamerę, jest także eleganckim dodatkiem, który może być noszony każdego dnia.

 

Author: Spy007.pl 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Ankieta

Czy są zainteresowani Państwo możliwością dokonania szybkich płatności w naszym sklepie?

Zdecydowanie tak
Tak
Jest mi to obojętne
Nie
Zdecydowanie nie
Nie mam zdania

Razem 0 głosów


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Secutron wizjer do drzwi  

  Secutron wizjer do drzwi

  Najbardziej zaawansowany technologicznie cyfrowy wizjer do drzwi. Główne zalety to między innymi całkowicie dyskretna konstrukcja oraz dostęp do zaawansowanych funkcji takich jak: detekcja ruchu, nagrywanie wideo, alarmy wysyłane do telefonów komórkowych, monitorowanie on-line z telefonu komórkowego.

  Cena:
  od 1 249 zł
 • Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera  

  Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera

  CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ MIKROKAMERY BEZPRZEWODOWE? Inteligentny serwer IP umożliwia streamowanie obrazu z minikamery na nieograniczoną odległość za pomocą Internetu. W zestawie z urządzeniem dostarczamy za darmo aplikację do śledzenia na Android/iOS. Minikamera jest zasilana bezpośrednio z serweru IP za pośrednictwem technologii PoE (Power over Ethernet).

  Cena:
  1 099 zł
 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

  Cena:
  329 zł
 • Podsłuch przez ścianę BASIC  

  Podsłuch przez ścianę BASIC

  Podstawowa wersja podsłuchu przez ścianę, który pozwala na podsłuchiwanie przez ściany o grubości do 20 cm.

  Cena:
  159 zł
 • Kamera IP z WiFi w ściennym zegarze  

  Kamera IP z WiFi w ściennym zegarze

  Mikrokamery bezprzewodowe doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach, w których szczególnie ważny jest kamuflaż. Kamera IP z WiFi w naściennym zegarze umożliwia monitorowanie dowolnego pomieszczenia z pomocą smartfonu lub komputera.

  Cena:
  749 zł