Bezpieczny powrót do szkoły z zegarkiem GPS

26. 9. 2016

Twoje troski i wątpliwości pomogą rozwiać nasze produkty skierowane specjalnie do najmłodszych. Polecić szczególnie możemy zegarek z wbudowanym lokalizatorem GPS zaprojektowany tak, by w dyskretny sposób śledzić położenie milusińskich, a tym samym zminimalizować niebezpieczeństwo czyhające na drodze do, lub ze szkoły. Dodatkowo, wysyła on powiadomienie push na aplikację mobilną rodzica w przypadku zsunięcia się zegarka z ręki dziecka.


Jego głównymi zaletami jest przede wszystkim obserwacja obecnego położenia z dokładnością do 5 metrów i przegląd historii lokalizacji. Zegarkiem można sterować za pomocą wygodnej aplikacji na smartfony. Bateria trzyma długo, aż do 98 godzin. Posiada on także funkcję wysłania wiadomości SOS. Jest wodoszczelny, wyposażony w książkę telefoniczną, zdalny podsłuch oraz możliwośc wysyłania wiadomości głosowych do zegarka. Umożliwia dwukierunkową komunikację z rodzicem, a także wysyła ostrzeżenie przed zssuwaniem się go z ręki. Wyśle także odstrzeżenie w momencie, gdy dziecko znajdzie się poza wyznaczonym obszarem.

Bądź spokojny o bezpieczny powrót Twojego dziecka ze szkoły  i zaopatrz je w zegarek z funkcją GPS już dziś.

                                                             


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera  

  Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera

  CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ MIKROKAMERY BEZPRZEWODOWE? Inteligentny serwer IP umożliwia streamowanie obrazu z minikamery na nieograniczoną odległość za pomocą Internetu. W zestawie z urządzeniem dostarczamy za darmo aplikację do śledzenia na Android/iOS. Minikamera jest zasilana bezpośrednio z serweru IP za pośrednictwem technologii PoE (Power over Ethernet).

 • Secutron wizjer do drzwi  

  Secutron wizjer do drzwi

  Najbardziej zaawansowany technologicznie cyfrowy wizjer do drzwi. Główne zalety to między innymi całkowicie dyskretna konstrukcja oraz dostęp do zaawansowanych funkcji takich jak: detekcja ruchu, nagrywanie wideo, alarmy wysyłane do telefonów komórkowych, monitorowanie on-line z telefonu komórkowego.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Budzik z kamerą BASIC  

  Budzik z kamerą BASIC

  Niezawodny budzik z ukrytą kamerą o rozdzielczości 1280x960px oraz wsparciem kart microSD do 32GB. 

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD

  Wizjer do drzwi z kamerą  jest unikatowym urządzeniem, które umożliwi Ci niezawodne monitorowanie przestrzeni korytarza przed drzwiami do Twojego mieszkania.