Okulary z kamerą

Okulary z kamerą są bardzo praktycznym rozwiązaniem kamery szpiegowskiej. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tanie okulary szpiegowskie, jak i profesjonalne pozwalające 5 godzin nieprzerwanego nagrywania, czy też wysyłanie materiału na serwer. Sortuj


 • Okulary szpiegowskie z ukrytą kamerą HD, 8GB

  Polecamy
  Kamera szpiegowska okulary to bardzo dyskretne rozwiązanie. Ekskluzywne okulary szpiegowskie z kamerą HD i 8GB pamięci sprawdzą się w każdej sytuacji.
  Cena: 562 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MK01-030214
 • Eleganckie okulary szpiegowskie z ukrytą kamerą HD

  Kamera szpiegowska okulary do bardzo dyskretne rozwiązanie. Eleganckie okulary szpiegowskie z ukryt ą kamerą HD ze wsparciem dla kart mikro SD o pojemności do 16 GB, nagrywają obraz w wyjątkowej jakości.
  Cena: 349 zł
  Zniżka: 20,1%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: MK02-030242
 • Szpiegowskie okulary z kamerą MK91 - 1280x720; 16GB

  Wysokiej jakości okulary szpiegowskie z wbudowaną kamerą HD i integrowaną pamięcią 16GB. Możliwość wymiany szkieł na przeciwsłoneczne. Możliwość szybkiej wymiany baterii podczas długotrwałego nagrywania. 
  Cena: 874 zł
   
  Dostępność: Tymczasowo niedostępny
  Numer katalogowy: MK91 

Wykorzystanie okularów z kamerą

Szpiegowskie okulary z kamerą używane są do dyskretnego nagrywania, co pozwala na wykorzystanie ich w wielu sytuacjach, takich jak spotkania, negocjacje, ale też na wakacjach - będziesz w stanie w każdych warunkach zrobić szybko zdjęcie lub nagrać film.

 

Zalety okularów z kamerą

Główną zaletą szpiegowskich okularów z kamerą jest to, że nagrywasz dokładnie to, na co patrzysz. Dzięki temu wystarczy, że popatrzysz w pożądanym kierunku, aby nagrać materiał, co daje im wielką przewagę nad na przykład zegarkami z kamerą lub innymi kamerami szpiegowskimi, w których musisz nieustannie kontrolować, czy nagrywają to, co chcesz. 

 

Oferta okularów z kamerą

Oferujemy kilka różnych typów okularów z kamerą. Oferujemy zarówno klasyczne, jak i przeciwsłoneczne okulary z ukrytą kamerą. Okulary z wyższej półki wyposażone są w kamerę HD.

 

Funkcje okularów szpiegowskich:

 • nagrywanie wideo
 • robienie zdjęć
 • nagrywanie dźwięku
 • przechowywanie nagrań