Kamery do mystery shopping

W tej sekcji znajdziesz odpowiednie kamery dla mystery shopping. Kamera dla mystery shopping powinna być dobrze zamaskowana i oferować wystarczającą jakość nagrywania dla Państwa klientów.

Mystery shopping jest ostatnio bardzo rozszerzony i mieć wysokiej jakości ukrytą kamerę lub minidyktafon jest podstawą dla dobrej pracy.Sortuj


 • Okulary szpiegowskie z ukrytą kamerą HD, 8GB

  Polecamy
  Kamera szpiegowska okulary to bardzo dyskretne rozwiązanie. Ekskluzywne okulary szpiegowskie z kamerą HD i 8GB pamięci sprawdzą się w każdej sytuacji.
  Cena: 449 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Tajny brelok na klucze EXCLUSIVE

  Polecamy
  Ekskluzywny breloczek szpiegowski z perfekcyjnie ukrytą kamerą o konfigurowalnej rozdzielczości VGA/HD oraz wyposażony w sygnał wibracjami. 
  Cena: 649 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Kamera ukryta w guziku lub śrubie

  Kamera ukryta w guziku/śrubie jest bardzo uniwersalna i umożliwia dyskretne nagrywanie zarówno w biurze lub magazynie (jako śruba), jak również w terenie (zakamuflowana w guziku). 
  Cena: 619 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Kamera ukryta w czapce

  Czapka z ukrytą kamerą jest świetnym dodatkiem do dyskretnego nagrywania filmów. Czapka ma podwójne dno, w którym z łatwością można ukryć urządzenie nagrywające DVR.
  Cena: 549 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Torba z ukrytą kamerą

  Szpiegowska torba wyposażona w ukrytą kamerą idealnie nadaje się do dyskretnego nagrywania w wielu różnych sytuacjach.
  Cena: 749 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Breloczek szpiegowski - 720p, 60 minut nagrania

  Szpiegowski breloczek z kamerą o rozdzielczości  1280x720px oraz wsparciem dla kart microSD do 32GB. Urządzenie może na jednym ładowaniu baterii nagrać nawet 60 minut nagrania. 
  Cena: 199 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Breloczek szpiegowski - 1080p/30FPS, 720p/60FPS

  Szpiegowski breloczek z ukrytą kamerą nagrywającą w rozdzielczości 1 920x1080@30FPS lub 1280x720@60FPS. Urządzenie wspiera karty microSD do 32GB i potrafi wytrzymać do 70 minut ciągłego nagrywania na jednym ładowaniu baterii.
  Cena: 349 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Aparat z teleobiektywem w pokrętle

  Aparat fotograficzny, który jako jedyny na rynku wyposażony jest w teleobiektyw 8,3 mm , a zatem jest w stanie odczytać na przykład mały tekst, nawet z dużej odległości.
  Cena: 499 zł
   
  Dostępność: Dostępny