Helikoptery szpiegowskie

Helikoptery RC i quadrocoptery są wykorzystywane do monitorowania obszarów, do których trudno jest fizycznie dotrzeć. Oferujemy drony zarówno do zastosowań amatroskich, jak i profesjonalnych.

Wszystkie nasze helikoptery i multikoptery wysyłamy już złożone, dzięki czemu możesz je używać od razu po rozpakowaniu. 

Modele wyższej jakości możemy na życzenie wyposażyć w kamerę z 432-krotnym zoomem, kamerą termowizyjną lub termalna, zapewniającą widzenie w ciemności, jak również kamerę multispektralną do mapowania terenu. 

Na życzenie możemy przystosować helikoptery do użytku w rolnictwie, mapowania terenu 3D, jak i do innych aplikacji. 
Sortuj


 • StealthCopter Q

  StealthCopter Q jest wyposażony w moduł GPS, który umożliwia automatyczną stabilizacje pozycji, utrwalanie wyskokści bądź powrót to domyślnej lokacji, łącznie z funkcją wykonania trasy na autopilocie.
  Cena: od 1 489 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Gogle FPV BOSCAM 640x480, headtracking

  Gogle FPV rozszerzają możliwości, jakie daje Ci latanie qadro- lub hexakopterem. Będziesz w stanie kontrolować copter tak precyzyjnie, jak nigdy. Funkcja headtracking zapewni Ci jeszcze bardziej realistycznej odczucia z lotu.
  Cena: 1 625 zł
   
  Dostępność: Dostępny u dostawcy
 • Quadrocopter Walkera QR x350

  Walkera QR x350  jest najwyższej klasy quadrocopterem wykonanym z dbałością o każdy szczegół. Quadrocopter można wyposażyć w kamerę GoPro, lub inną podobną kamerę. 
  Cena: 1 438 zł
   
  Dostępność: Dostępny na zamówienie
 • Quadrocopter Walkera QR x350 PRO

  Walkera QR x350 PRO  jest najwyższej klasy quadrocopterem wykonanym z dbałością o każdy szczegół. Quadrocopter jest wyposażony w 2-osiowy gimbal oraz kamerą iLook HD z transmisją obrazu na częstotliwości 5,8GHz. 
  Cena: 3 189 zł
   
  Dostępność: Dostępny na zamówienie
 • Quadrocopter z kamerą i transmisją obrazu do smartfona

  Promocja
  Quadrocopter hobbystyczny średniej wielkości wyposażony w kamerę transmistującą obraz do Twojego smartfona w czasie rzeczywistym.
  Cena: 302 zł
  Zniżka: 29,9%
  Dostępność: DostępnyWykorzystanie helikopterów z kamerą

Proste helikoptery RC mogą być używane przede wszystkim do zabawy oraz monitorowania bliskiej okolicy. W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne szpiegowskie quadro- i hexacoptery, które mogą być wykorzystane w działaniach ratowniczych, tworzeniu filmów, oraz do wykonywania zdjęć szpiegowskich. 

Quadrocoptery z kamerą

Mulitkoptery oferują bardziej komfortowe sterowanie, niż klasyczne helikoptery RC. Dzięki zastosowaniu większej ilości wirników, lot jest stabilniejszy, a wykonywane zdjęcia lepszej jakości. Profesjonalne multikoptery wyposażone są w wiele niestandardowych funkcji, jak na przykład automatyczny powrót i zatrzymanie w wypadku zaniku sygnału, czy też lot wzdłuż uprzednio ustawionych punktów. Oczywiście na wyposażeniu jest również automatyczna stabilizacja oraz GPS.

Funkcja FPV (First Person View) w większości naszych dronów

Większość naszych helikopterów lub multikopterów jest wyposażona w tzw. funkcję FPV, co oznacza, że na możesz w realnym czasie oglądać obraz z kamery koptera na zdalnym kontrolerze, co sprawia, że możesz polecieć takim multikopterem dużo dalej, niż zasięg Twojego wzroku. Nasze multikoptery mają zasięg do 3km od kontrolera. 

Sterowanie helikopterem lub dronem za pomocą smartfona z iOS lub Androidem 

Wybrane modele helikopterów, quadrocopterów i hexacopterów możesz kontrolować przez sieć WiFi za pomocą własnego telefonu, czy tabletu, na którym dzięki funkcji FPV zobaczysz obraz z zainstalowanej kamery. Dzięki funkcji automatycznego startu i postoju, lot jest całkiem bezpieczny, natomiast ryzyko uszkodzenia modelu zredukowane zostało do minimum.