Mikro dyktafony

Mikro dyktafony są wykorzystywane przede wszystkim do ukrytego nagrywania spotkań lub monitorowania miejsc.  W naszej ofercie znajdziesz mikro dyktafony produkcji rosyjskiej, wśród których obecny jest również model zarejestrowany w Księdze Rekordów Guinnessa, jako najmniejszy dyktafon na świecie. Mikro dyktafony pozwalają na doskonały kamuflaż i nagrywanie z zachowaniem wysokiej jakości dźwięku.Sortuj


 • Dyktafon Secutron UR125-075

  Polecamy
  Profesjonalny mikro dyktafon z perfekcyjną jakością dźwięku i bezkonkurencyjnym czasem pracy na baterii aż do 125 dni .
  Cena: 999 zł
  Zniżka: 5,8%
  Dostępność: Produkcja na zmówienie
 • Dyktafon Secutron UR225-135

  Secutron UR190-110  to mikro dyktafon cyfrowy  charakteryzujący się niesamowicie długą pracą na baterii, sięgającą nawet 225 dni oraz bardzo dobrą jakością dźwięku. Jego dodatkowym atutem jest grubość urządzenia - tylko 3,5mm. 
  Cena: 1 399 zł
  Zniżka: 2,6%
  Dostępność: Dostępny
 • Klasyczny mini-rejestrator z jakością nagrywania PCM

  Polecamy
  Klasyczny mini dyktafon z jakością nagrywania PCM (najwyższa możliwa jakość nagrywania na dyktafonie) i bardzo prosta obsługa.
  Cena: 199 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Mikro dyktafon EDIC-mini Tiny A77

  Mikro dyktafon cyfrowy EDIC-mini Tiny A77  należy do najlepszych dyktafonów na świecie. To urządzenie mimo swoich niewielkich wymiarów oferuje niesamowicie długi czas pracy na baterii wy starczący na 24 godziny nieprzerwanego nagrywania albo 70 godzin w trybie aktywacji głosowej!
  Cena: 1 689 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Mikro dyktafon EDIC-mini Tiny B76

  Mikro dyktafon cyfrowy EDIC Tiny B76-mini , wg Księgi Rekordów Guinnessa jest najmniejszym rejestratorem na świecie. Pomimo miniaturowych wymiarów, czas zapisu wynosi aż do 32 godzin lub aż do 80 godzin po aktywacji głosowej.
  Cena: 1 749 zł
   
  Dostępność: Tymczasowo niedostępny
 • Mikro dyktafon z praktycznym klipsem

  Mikro dyktafon cyfrowy to urządzenie bardzo praktyczne. Rejestrator z klipsem mocującym pozwala na nagrywanie wysokiej jakości dźwięku. Nagrywanie rozpoczniesz naciskając jeden przycisk.
  Cena: 99 zł
   
  Dostępność: Dostępny
 • Minidyktafon EDIC-mini LCD B8

  Minidyktafon EDIC-mini LCD B8 posiada bardzo długi czas pracy na baterii pomimo swoich małych wymiarów. Dyktafon wytrzymuje w trybie czuwania do 24 miesięcy, albo do 2500 godzin w trybie aktywacji głosowej!
  Cena: 1 249 zł
   
  Dostępność: Dostępny