Dyktafon w pamięci USB z aktywacją głosową

Niesamowicie czuły i dyskretny mikro dyktafon ukryty w pamięci USB, który może nagrywać do 10 godzin bez przerwy. Model ten posiada funkcję aktywacji głosowej.

Cena:
149 zł

szt
Dostępność:
Dostępny
Numer katalogowy:
REC07-010708
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Dyktafon w pamięci USB z aktywacją głosową

Mikro dyktafon w pendrivie jest niesamowicie dobrze zamaskowany i praktycznie nieodróżnialny od zwykłych pamięci USB. Pendrive jest oczywiście w pełni funkcjonalny, dzięki czemu osoba postronna nie nabierze żadnych podejrzeń co do tego urządzenia. Dyktafon jest tak mały, że możesz go nosić na przykład przy kluczach i włączać go w ciągu sekundy zawsze wtedy, gdy jest taka potrzeba. 

Funkcje mikro dyktafonu:

 • profesjonalny kamuflaż
 • 4GB pamięć = do 240 godzin nagrania
 • 10-godzinny czas pracy na baterii przy ciągłym nagrywaniu 
 • małe rozmiary (65 x 19 x 8mm)
 • aktywacja głosowa

Mikro dyktafon ukryty w pendrivie możesz położyć na stole, aby nagrywał rozmowy w otoczeniu bez wzbudzania jakichkolwiek podejrzeń. Dyktafon można również użyć do nagrywania wykładów. 

Aktywacja głosowa:
Mikro dyktafon ustawiony w trybie aktywacji głosowej będzie nagrywał jedynie wtedy, gdy w jego otoczeniu wykryje dowolne dźwięki o natężeniu od 50dB. Czułość detekcji jest ustawiona tak, aby dyktafon nagrywał rozmowy z odległości 1-2m. W tym modelu niestety nie ma możliwości regulowania czułości wykrywania dźwięku.

Parametry produktu Dyktafon w pamięci USB z aktywacją głosową

Parametr Opis
Pojemność 4GB
Maksymalna liczba godzin nagrywania 240
Żywotność w pełni naładowanej beterii 10 godzin
Maksymalna odległość od dyktafonu 1-2 metry
Aktywacja głosowa tak - zaczyna się od 50 dB
Wymiary 65 x 19 x 8mm

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Dyktafon MQ-300 w pamięci USB biały  

  Dyktafon MQ-300 w pamięci USB biały

  Wyjątkowy dyktafon MQ-U300 idealnie ukryty w pamięci USB. Dyktafon ten może być sterowany manualnie bądź z uruchomioną aktywacją głosową. MQ-300 jest wyposażony w tryb detekcji głosu, który może pracować aż do 25 dni na jednym ładowaniu baterii! Pondato, zużycie energii wynosi tylko 0,3 mA w trybie detekcji dźwięku.

  Cena:
  287 zł
 • Czuły dyktafon z aktywacją głosową  

  Czuły dyktafon z aktywacją głosową

  Bardzo czuły dyktafon cyfrowy z aktywacją głosową z konfigurowalną czułością i możliwością nagrywania do 15 godzin.

  Cena:
  199 zł
 • Dyktafon MQ-99 w długopisie EXCLUSIVE, 8GB  

  Dyktafon MQ-99 w długopisie EXCLUSIVE, 8GB

  MQ-99 to pierwszorzędny dyktafon z pamięcią flash. Cechuje się bardzo długą żywotnością baterii aż do 25 dni na jednym ładowaniu. Wysoka jakość nagrywanych plików audio. Oznaczenie czasu oraz daty na plikach. 8 GB pamięci wewnętrznej.

  Cena:
  374 zł
 • MQ-77 mikrodyktafon cyfrowy w długopisie  

  MQ-77 mikrodyktafon cyfrowy w długopisie

  Wysokiej jakości mikrodyktafon cyfrowy MQ-77 ukryty w długopisie zapewnia do 250 godzin nagrywania w trybie aktywacji głosowej. Ma niesamowicie smukły i elegancki wygląd. Dzięki kamuflażowi pozwala na swobodne nagrywanie.

  Cena:
  399 zł
 • Mikro dyktafon EDIC-mini Tiny A77  

  Mikro dyktafon EDIC-mini Tiny A77

  Mikro dyktafon cyfrowy EDIC-mini Tiny A77 należy do najlepszych dyktafonów na świecie. To urządzenie mimo swoich niewielkich wymiarów oferuje niesamowicie długi czas pracy na baterii wystarczący na 24 godziny nieprzerwanego nagrywania albo 70 godzin w trybie aktywacji głosowej!

  Cena:
  1 689 zł