Zabezpieczenie telefonu

Kompletne zabezpieczenie telefonu komórkowego

Telefony komórkowe są używane przez nas każdy dzień. Dzielimy się za ich pomocą poufnymi danymi. Telefon komókowy jest oczywiście bardzo przydatnym narzędziem, jednak czasem może być przyczyną kłopotów.

Telefony komórkowe są aktualnie najbardziej niebezpiecznym środkiem przekazywania informacji, zwłaszcza w przypadku osob, pełaniących wysokie funkcje. Dane przekazywane przez telefon w takich przypadkach mogą być interesujące dla pewnych osób. 

Ryzyka związane z używaniem telefonów komórkowych

RYZYKO: Podsłuch telefonu komórkowego w Twoim biurze
Przy współpracy z operatorem mobilnym, lub za pomocą interceptora GSM, możliwe jest niezauważone aktywowanie mikrofonu w telefonie i podsłuchanie tego, co się dzieje w okolicy telefonu. Czy w Twoim biurze mówi się o poufnych rzeczyach? O czymś, co kogoś innego mogłoby ciekawić? Jeśli tak, powinieneś jak najszybciej przedsięwziąć środki chroniące te informacje. 

PRZECIWDZIAŁANIE: Inteligentny detektor z generatorem szumu GSM-sade III 
Jeśli użyjesz specjalnego statywu na telefon GSM-safeIII, z łatwością uchronisz swoje biuro przed podsłuchami. Komfort użytkowania takiego urządzenia jest nieporównywalnie większy do innych urządzeń mających podobne zadanie. 

GSM-safe III jest wyposażony w detektor sygnału kombinowany z generatorem szumu. GSM-safe III aktywuje się automatycznie po odłożeniu telefonu, a w przypadku detekcji jakiegokolwiek sygnału, urządzenie natychmiast sprawdzi, co to za sygnał. Typ sygnału zostanie zobrazowany za pomocą diody LED. W chwili, kiedy urządzenie wykryje możliwy transfer dźwięku, automatycznie włączy generator szumu, który uniemożliwi podsłuch. 

RYZYKO: Przechwytywanie danych przez telefon komórkowy podczas spotkań poza biurem

PRZECIWDZIAŁANIE: Inteligentny przenośny detektor z generatorem szumu GSM-box II
Urządzenie pełni podobną funkcję, co GSM-safe III. Dodatkowo jednak urządzenie to jest przenośnie, możesz więc mieć je zawsze przy sobie. GSM-box II ma wymiary trochę większe niż karta kredytowa, dzięki czemu możesz go nosić przymocowany do telefonu, lub w portfelu. 

RYZYKO: Śledzenie mobilnej komunikacji
Wszystkie rozmowy telefoniczne i SMSy mogą być rejestrowane i przechowywane przez pewien czas. W tym czasie dane te są dostępne dla uprawnionych służb. Niestety dane te mogą też wpaść w posiadanie osób do tego niepowołanych. 

PRZECIWDZIAŁANIE: Szyfrowanie komunikacji mobilnej
Jedynym sposobem na pewną ochronę komunikacji jest jej szyfrowanie. Do szyfrowania można użyć specjalne aplikacje, szyfrujące chipy, czy też specjalne szyfrujące telefony. Każdy z tych sposób szyfrowania oferuje trochę inne własności. 

GSM interceptor (tzw. Agata)
Urządzenie używane nie tylko w państwowym, ale także w prywatnym sektorze. Symuluje BTS i umożliwia określenie pozycji telefonu, podsłuchiwanie rozmów oraz tego, co się dzieje w okolicy wszystkich telefonów komórkowych znajdujących się w odległości nawet kilku kilometrów od urządzenia. 

Oprogramowanie podsłuchowe
Specjalne aplikacje, które w przystępnej cenie pozwolą Ci na sterowanie śledzonego telefonu. Podsłuchowa aplikacja jest nie do odkrycia w telefonie i pozwala na podsłuchiwanie wszystkich rozmów, śledzenie SMSów, czy lokalizacji GPS telefonu, podsłuch okolicy telefonu oraz wiele innych czynności. 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

  Cena:
  329 zł
 • Kamera IP z WIFI w małym zegarku  

  Kamera IP z WIFI w małym zegarku

  Kamera IP z WiFi w małym zegarze umożliwia monitorowanie dowolnego pomieszczenia z pomocą smartfonu lub komputera.

  Cena:
  549 zł
 • Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera  

  Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera

  CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ MIKROKAMERY BEZPRZEWODOWE? Inteligentny serwer IP umożliwia streamowanie obrazu z minikamery na nieograniczoną odległość za pomocą Internetu. W zestawie z urządzeniem dostarczamy za darmo aplikację do śledzenia na Android/iOS. Minikamera jest zasilana bezpośrednio z serweru IP za pośrednictwem technologii PoE (Power over Ethernet).

  Cena:
  1 099 zł
 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD

  Wizjer do drzwi z kamerą  jest unikatowym urządzeniem, które umożliwi Ci niezawodne monitorowanie przestrzeni korytarza przed drzwiami do Twojego mieszkania. 

  Cena:
  229 zł
 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

  Cena:
  249 zł