Problemy z lokalizatorami GPS

Kupiłeś lokalizator GPS i masz problem z jego obsługą? Poniżej znajdziesz najczęstrze przyczyny Zde najdete řešení nejčastějších potíží, které mohou nastat.


PROBLEM: Lokalizator GPS nie reaguje na nic

 • Sprawdź, czy karta SIM jest włożona do lokatura, a rządanie kodu PIN wyłączone
  Sprawdzisz to poprzez włożenie karty SIM do telefonu. Jeśli przy uruchamianiu urządzenia zostaniesz poproszony o PIN, musisz to zmienić w ustawieniach telefonu - najczęściej kategorii Zabezpieczenia (położenie tej opcji w ustawieniach może się różnić w zależności od marki i modelu telefonu)
 • Sprawdź, czy lokalizator jest naładowany
  Aby się upewnić, że lokalizator jest naładowany, wystarczy, że włożysz kartę SIM do urządzenia. Lokalizator włączy się automatycznie i kilkukrotnie zamruga diodą LED
 • Upewnij się, że na karcie SIM są pieniądze do wykorzystania
  Jeśli na koncie nie będzie pieniędzy, lokalizator nie wyśle żadnej informacji
 • Połóż lokalizator w otwartym miejscu
  W przypadku pierwszego włączenia, lub włączenia po dłuższej przerwie, lokalizator może mieć problemy ze znalezieniem sygnału  GPS. Warto wtedy umieścić lokalizator w miejscu, w którym urządzenie będzie miało bezpośredni "wygląd" na niebo i jeszcze raz włączyć wyszukiwanie sygnału.
 • Upewnij się, że w miejscu pracy lokalizatora jest zasięg sieci GSM

PROBLEM: Lokalizator się zawiesił i nie przekazuje aktualnych informacji o położeniu i dacie

 • W momencie utraty sygnału, lokalizator zacznie wysyłać cały czas ostatnie położenie oraz czas.
  Jeśli lokalizator straci sygnał na przykład po wjeździe do tunelu, lub garażu, będzie cały czas wysyłał ostatnią zarejestrowaną pozycję oraz czas. Tańsze modele lokalizatorów mogą stracić sygnał również podczas mocnego zachmurzenia, a także w lesie, czy gęstej zabudowie miejskiej. 

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Kamera IP z WIFI w małym zegarku  

  Kamera IP z WIFI w małym zegarku

  Kamera IP z WiFi w małym zegarze umożliwia monitorowanie dowolnego pomieszczenia z pomocą smartfonu lub komputera.

 • Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera  

  Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera

  CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ MIKROKAMERY BEZPRZEWODOWE? Inteligentny serwer IP umożliwia streamowanie obrazu z minikamery na nieograniczoną odległość za pomocą Internetu. W zestawie z urządzeniem dostarczamy za darmo aplikację do śledzenia na Android/iOS. Minikamera jest zasilana bezpośrednio z serweru IP za pośrednictwem technologii PoE (Power over Ethernet).

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD

  Wizjer do drzwi z kamerą  jest unikatowym urządzeniem, które umożliwi Ci niezawodne monitorowanie przestrzeni korytarza przed drzwiami do Twojego mieszkania. 

 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy.