Odstąpienie od umowy

Warunki odstąpienia od umowy:

 

 1. W terminie 14 dni od momentu odebrania zakupionego towaru, Konsument ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny.

 2. Prawo odstąpienia od umowy Konsument może zrealizować poprzez przesłanie jednoznacznego oświadczenia o swojej decyzji (np pismo przesłane pocztą, faxem bądź na adres mailowy). 

 3. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem 14 dni od momentu otrzymania towaru.

 4. Konsument, który zrealizował prawo odstąpienia od umowy sprzedaży powinien odesłać towar na adres oddziału, w którym zostało zrealizowane zamówienie, niezwłocznie, lecz nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy.

 5. Konsument ponosi bezpośrednie koszty odesłania towaru w przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży.

 6. W czasie do dwóch tygodni po otrzymaniu zwrotu przelejemy pieniądze na wskazane przez Konsumenta konto bankowe i zgodnie z wskazanymi przez Konsumenta danymi. Do momentu otrzymania pieniędzy prosimy o zachowanie dowodu nadania paczki.

 7. Jeżeli przy zamawianiu towaru Konsument wybrał sposób dostarczenia zakupionego towaru inny niż najtańszy zwykły sposób oferowany przez Spy007.pl – Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu dodatkowych kosztów poniesionych przez Konsumenta.

 8. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania zakupionego towaru.

 9. Szczegółowe pouczenie o prawie odstąpienia od umowy znajduje się w sekcji dokumenty do pobrania.

 10. Odstąpienie od umowy w przypadku przedsiębiorców: zgodnie z obowiązującym prawem, nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 30 maja 2014 (Dziennik Ustaw z 2014, poz 827). 
   

 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera  

  Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera

  CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ MIKROKAMERY BEZPRZEWODOWE? Inteligentny serwer IP umożliwia streamowanie obrazu z minikamery na nieograniczoną odległość za pomocą Internetu. W zestawie z urządzeniem dostarczamy za darmo aplikację do śledzenia na Android/iOS. Minikamera jest zasilana bezpośrednio z serweru IP za pośrednictwem technologii PoE (Power over Ethernet).

 • Secutron wizjer do drzwi  

  Secutron wizjer do drzwi

  Najbardziej zaawansowany technologicznie cyfrowy wizjer do drzwi. Główne zalety to między innymi całkowicie dyskretna konstrukcja oraz dostęp do zaawansowanych funkcji takich jak: detekcja ruchu, nagrywanie wideo, alarmy wysyłane do telefonów komórkowych, monitorowanie on-line z telefonu komórkowego.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Zegarek dla dzieci z GPS i możliwością dzwonienia  

  Zegarek dla dzieci z GPS i możliwością dzwonienia

  Zegarek dla dzieci lokalizatorem GPS i możliwością połączeń jest idealnym połączeniem, aby monitorować ruch swoich dzieci. Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji na smartfony.

 • Budzik z kamerą BASIC  

  Budzik z kamerą BASIC

  Niezawodny budzik z ukrytą kamerą o rozdzielczości 1280x960px oraz wsparciem kart microSD do 32GB.